Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivredna mehanizacija > Naši traktori i mehanizacija Savjet za kupnju polovnog traktora
Naši traktori i mehanizacija Slike vaših traktora i mehanizacije.

Alati teme Način prikaza
Prev prethodna poruka   sljedeća poruka Next
Nepročitano 23-11-11, 01:13   #1
agroenogastro
Početnik

Član foruma od: 22.11.2011
agroenogastro je na dobrom putu
Smile Savjet za kupnju polovnog traktora

Poštovanje, čitam vaš forum i vidim da ima dosta stručnjaka što se traktora tiče. Naime imam imt 539 što je super traktor za istru, dobio sam dosta zemlje pa planiram obrađivati je. Treba mi savjet koji polovni traktor da kupim, svakako dupla vuča, trebati će mi za prednji utovarivač za gnoj, raspšivač, oranje, malčanje.., sve ratarske radove, imam i vinograd. Gledam oglas, cijene, vaš forum, dajte mi savjet, bolje 60 ili 80 konja, mala je razlika u cijeni, a spreman sam potrošiti od 6 do 9 tisuća eura. Unaprijed zahvaljujem..
agroenogastro je odsutan   Odgovori s citatom

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
preporuka za kupnju motokultivator igor266 Ostalo 1303 12-11-18 09:17
Savjet za kupnju Junica dane Govedarstvo 91 29-08-18 23:02
Sadnja voćaka i izbor voćne vrste larisarubia Obrada tla i podizanje vo?njaka 153 29-06-17 16:37
Kupovina polovnog IMT-a jopa741 IMT 219 07-03-17 10:01
savjet, prijdlog Imt56o Nai traktori i mehanizacija 23 26-11-11 22:26

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 08:59.