Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivredna mehanizacija > Traktorski priključci Prednji nosač i ralice za IMT 539

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 15-11-16, 08:11   #1
Kezza
Početnik

Član foruma od: 14.11.2016
Kezza je na dobrom putu
Početno Prednji nosač i ralice za IMT 539

Poštovani,
Trebao bi informaciju gdje se može kupiti prednji nosač za ralice na IMT u 539 ili ako netko ima nacrt za navedeni nosač. Možda bi ga sam radio!
Hvala
Kezza je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 15-11-16, 10:15   #2
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Prednji nosač i ralice za IMT 539

traži po oglasnicima,
Nepročitano 16-11-16, 15:04   #3
Kezza
Početnik

Kezza je na dobrom putu

Zahvaljujem!
Bilo je nešto u oglasniku ali nista od toga....ili u kompletu sa ralicom ili je negdje daleko a i cijena je dosta visoka.Taj mi nosač nije od životne važnosti i trebam ga dva tri dana godišnje. Plug od ralice imam pa sam mislio sam raditi nosač, može i bez hidraulickog cilindra, samo da mi je nekakav nacrt ili skica. Ako ne uspijem sa prednjim nosačem, pokušati ću staviti ralice na stražnji dio.
Nepročitano 16-11-16, 15:11   #4
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

kupi lopatu i živi sretno
Nepročitano 16-11-16, 20:45   #5
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Dosta toga fali Imtejcu za prednju ralicu nosači, hidraulika , prednja vuča i lanci za početak.
Nepročitano 17-11-16, 00:20   #6
Kezza
Početnik

Kezza je na dobrom putu

A imam lopatu....i to nekoliko, problem je kaj nitko osim mene ne zna s njom rukovati, a dvorišta ima ohohoooo....za očistiti!
Nepročitano 17-11-16, 00:27   #7
Kezza
Početnik

Kezza je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Dosta toga fali Imtejcu za prednju ralicu nosači, hidraulika , prednja vuča i lanci za početak.
Vidim da ima nosača i bez hidraulike, nešto da je jednostavno a funkcionalno. Planiram raditi sam pa sam mislio ako netko ima neke osnovne dimenzije nosača, od pločevine sa rupama pa do dimenzija samog nosača ralice. Bilo bi lakše za početak. Ali ako nema, budemo probali nešto iskemijati!
Nepročitano 17-11-16, 06:20   #8
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Kolega davno imel nekakvu ralicu na feder ručno dizal kad nije trebala i ručno zakretal za friški snijeg je bilo kak tak a za mokri obavezno lanci jer bez njih nikud nikam .
Nepročitano 17-11-16, 11:49   #9
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Član foruma od: 05.05.2011
mane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni dragulj

Na fercu bi pasalo uz lance još 200-300 kg tereta na zadnjem kraju.
Nepročitano 08-01-17, 13:57   #10
zoranbircic
Regularni Član

Član foruma od: 03.01.2017
zoranbircic je na dobrom putu

Najbole i naj-jednostavnoje napraviti kopčanje iza sa okretom za 360, tako da možes i vući i gurati snijeg. sebi sam tako napravio za 565 a pravio sam i nosač za prednju, još mi treba dvosmjerni klip i to je to.no zadovoljan sam i ovako dobro radi. Očistim 2 ulice za pola sata.
zoranbircic je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:08.