Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 6011 - hidraulik, kvačilo
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 15-09-12, 21:52   #11
mika75
Regularni Član

mika75 avatar

Član foruma od: 29.01.2012
mika75 je na dobrom putu
Početno

Da nisu možda vilice nekakve slomljene jel meni na ursusu je bilo to smotano pa nije htjelo dizati.
mika75 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 15-09-12, 21:53   #12
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Pumpa je odozdo i moj dečec (samo da more gore diči poklopac) to zamjeni za vuru, vuru i pol, tak da. ...............
Nije u cijeni, ali kad se mijenja pumpa onda bi bil red i ulje zamjeniti, sigurnjak barem ispitati, trebaš brtvu, par O-ringa, sito usisa ako je staro nevaljalo i tak.
Nepročitano 15-09-12, 21:53   #13
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mika75 Vidi poruku
Da nisu možda vilice nekakve slomljene jel meni na ursusu je bilo to smotano pa nije htjelo dizati.
To buš videl kad skineš poklopac ako izvana ništ ne riješiš.
Nepročitano 16-09-12, 01:39   #14
MUHA
Super Moderator

Početno

Jao sramote ili brzih prsta :madmana::madmana::madmana:
To je ova kuglica na toj ručici koja otvara protok ulja

upload photo

photo hosting
Nepročitano 16-09-12, 13:05   #15
mika75
Regularni Član

mika75 avatar

mika75 je na dobrom putu
Početno

Danas sam ponovo probao kipa radi, ali hidrolik nista nece bit ce red ice kod majsora da vidimo staje riknulo.
Nepročitano 16-09-12, 19:51   #16
alenvw
Aktivni Član

alenvw avatar

Član foruma od: 06.12.2009
alenvw je na dobrom putu
Početno

ako kipa radi bar znaš da ti je pumpa u redu
alenvw je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-09-12, 20:19   #17
jozek
Aktivni Član

Član foruma od: 18.11.2008
jozek će uskoro postati poznat
Početno

vjerojatno je do regulatora tj gumice u njemu servis s materijalom 400 kn bar sam ja tak plativ
jozek je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-09-12, 20:41   #18
MUHA
Super Moderator

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mika75 Vidi poruku
Danas sam ponovo probao kipa radi, ali hidrolik nista nece bit ce red ice kod majsora da vidimo staje riknulo.
Je onda nažalost samo s njim naopak i pogledati da se nije kaj otkopčalo, pa usput zamjeniti manžete cilindra i prepekirati razvodnik.

up pic
Nepročitano 17-09-12, 19:00   #19
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Član foruma od: 09.04.2009
zetor4718 je na dobrom putu
Početno

meni je prije nešto upalo u sistem i hidraulik više nije radio,bezveze sam skidao hidraulik dolje.majstor mi je rekao da se 99% može riješiti na način da traktoru daš gas do pola ili više i par puta povučeš ručicu za kiper...probaj ništa te ne košta
Nepročitano 17-09-12, 21:00   #20
mika75
Regularni Član

mika75 avatar

mika75 je na dobrom putu
Početno

Danas rjeseno bijo napuko prsten sto drzi klipnjaču.Promjenjeno par gumica semering kardana i jos malo toga i cifra 1165 kunica danas radi kao singerica ,hvala svima na pomoci ....
Odgovori

Oznake
zetor

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Podešavanje kvačila luma1908 Zetor 35 18-02-18 00:30
Zetor 6340 (vanjski cilindar kvačila) kdarko Zetor 51 25-05-13 22:30
Nemoguće šaltanje brzina ni pritiskanje kvačila pocetnik_01 Ostalo 4 24-05-13 19:39

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:29.