Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > AGCO > Massey Ferguson Massey Ferguson 3060

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-04-18, 04:40   #361
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Massey Ferguson 3060

ja nisam mjenjal ulja več jedno 3 godine , jel mogu nekak taj kondenzat spustit van ?

Nepročitano 12-04-18, 10:50   #362
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nema potrebe za ispuštanjem, kondenzat sam ode na odušak kad se posla primiš, a ako ti se ne radi onda ga nemoj ni nalevati unutra da se bez veze ne skuplja vlaga.
Nepročitano 12-04-18, 13:58   #363
puknuti
Super Uvaženi Član

puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

a da ja napravim ko s uljem od kočnica na autu ?..u rajngu pa na šporet?
Nepročitano 12-04-18, 14:28   #364
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Možeš...
...bespslen pop i jariće krsti...
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-04-18, 16:12   #365
puknuti
Super Uvaženi Član

ja još nisam pop , a kad budem pop jebal o se bude meni za ulje i traktore
Nepročitano 13-04-18, 14:02   #366
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nije za ovu temu ali interesantno je to s uljima.
Nekad su bila loša, ne kvalitetna, s malim brojem sati između izmjena, a danas su visoko kvalitetna ali im ta kvaliteta jako brzo opada jer imaj rok trajanja manji nego jestiva ulja.....
Nepročitano 01-05-18, 22:04   #367
yama13
Regularni Član

Član foruma od: 12.01.2012
yama13 je na dobrom putu

Pozdrav, primjetio sam da mi hidraulik na leru ne zeli podic neki tezi stroj npr malcer(715) kg, kad dam malo gasa podize al mozda i malo sporo....pa me zanima dal to moze bit do elektroventila ili do pumpe hudraulike!?? Volan na leru ide lagano, kiper ventili malo sporiji la leru...
yama13 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-05-18, 22:23   #368
komer
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.07.2008
komer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni dragulj

Na ehru ti je onaj potenciometar na kornjaci ili zecu? treći odozgo...makar to je brzina spuštanja.probaj tlak izmjerit hidraulike..ulja imaš pošto si nedavno mijenjao...nadam se da nije iscurilo negdje..
komer je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Massey Ferguson mario Massey Ferguson 2777 14-06-18 17:31
Massey Ferguson 595 zdrmedo Massey Ferguson 112 04-02-18 12:02
Massey Ferguson FE 35 mf 35 Massey Ferguson 100 12-11-17 20:56
Massey Ferguson 283 tomislav.m. Massey Ferguson 8 08-02-12 22:46
Massey Ferguson 374 S Lumex Massey Ferguson 6 24-01-12 08:41

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 18:17.