Pitanja i pomoć u vezi rada foruma Postavite pitanje ili zatražite pomoć. Može se pristupiti i bez registracije. Samo teme vezane za poljoprivredni-forum.com

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 23-10-18, 11:00   #1021
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Ostala pitanja

Pa vidim u temi da ide, a na čekanju nemaš postova.
Ako bi zapinjalo javi se pa bumo probali rijesiti.

Nepročitano 24-10-18, 08:44   #1022
Trut
Početnik

Član foruma od: 19.10.2018
Trut je na dobrom putu

U temi mi je objavljen jedan post od ukupno dva. Odgovorio sam kolegama na njihove postove nakon mojeg prvog upita, ali nije ništa objavljeno. Pokušat ću ponovno.
Trut je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 24-10-18, 09:42   #1023
Trut
Početnik

Trut je na dobrom putu

Ponovno ista stvar. Lijepo napišem post, potrudim se quotati i urediti da liči na nešto i onda mi objava posta ne prođe. Pojavljuje mi se ova poruka.

Nepročitano 24-10-18, 09:48   #1024
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Pogledaj ima li ih sada i pokušaj ponovo.
Nepročitano 24-10-18, 09:55   #1025
savoris
Super Moderator

savoris avatar

savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Sad kako vidim ima ista poruka tri puta napisana?
Nepročitano 24-10-18, 10:22   #1026
Trut
Početnik

Trut je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od savoris Vidi poruku
Sad kako vidim ima ista poruka tri puta napisana?
Ajoj.
Lijepo molim da se duplicirana poruka obriše. Poslao sam dva puta misleći da je greška kod mene, a ne kod foruma - ak je to uopće greška što mi ne prolaze postovi odmah.
Nepročitano 24-10-18, 19:05   #1027
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od komer Vidi poruku
Student nije zaposlena osoba već student..inaće ako je student nositelj opga a nigdje ne radi,oslobođen je plaćanja doprinosa.
Slično kao i umirovljenici.
Sad ja ga nebih prijavljivao u opg kao člana jer nema nekih benificija,a on ako i kada završi fakultet i izgubi status studenta a vi ne platite doprinose ili ga ne odjavite mogla bi država uzet svoje;)
Ova je kako vidim prošla bez problema ?

Nije problem , višak poruka obrisan.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Možeš otvoriti novu temu
Možeš ostavljati odgovore
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
ULJA I OSTALA MAZIVA seljaček Pogonska goriva i maziva 1248 25-10-18 23:49
šumske dizalice i ostala pomogala koja koristite pri utovaru savoris umarstvo 183 14-12-17 23:39
Sprave i ostala pomagala koja koristite za sječenje drva savoris umarstvo 124 17-11-17 23:56
ostala oprema na polj. gospodarstvima... robert Ostali priklju?ci 19 04-03-09 17:55

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 07:50.