Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Mali traktori > Yanmar YANMAR , i ostali japanski traktori

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 16-11-18, 19:36   #2321
dugi68
Regularni Član

Član foruma od: 15.03.2014
dugi68 je na dobrom putu
Početno Re: YANMAR , i ostali japanski traktori

zgubidan2, pogledaj na Čačkalu, tamo zna biti jako zgodnih ponuda traktorčića.
dugi68 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 17-11-18, 11:05   #2322
zgubidan2
Početnik

Član foruma od: 15.11.2018
zgubidan2 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od dugi68 Vidi poruku
zgubidan2, PRODET Gradište (ali to vjerojatno znaš) prodaje polovne Yanmare. Cijena je otprilike ta za koje novce ti tražiš. Međutim, kod Sliškovića sam kupio ove godine Yanmara, slagao mi je godište proizvodnje za 12 do 13 godina i ne želi mi izdati dokument sa valjanim godištem. Susjed je kod njega isto kupio, i njemu je slagao za 13 godina godište proizvodnje. U krim.policiji su mi rekli da mogu postupati samo u slučaju da je krivotvorio serijski broj. Sudski vještak (po privatnoj preporuci) mi je rekao otvoreno, nemoj se sa njim suditi jer sam već puno njegovih traktora vještačio i spor ili ode u zastaru ili se nekako nagodi. Trenutno skupljam podatke od ljudi koje je tako prevario za godinu proizvodnje pa ću zvati Provjereno i dati u medije pa barem da tu imam neku zadovoljštinu. Usput, traktor koji sam kupio od njega je u redu i super sam zadovoljan, ALI NEMOJ BRKU LAGAT JER ĆEŠ NAJE?AT!
U Prodetu sam bio prije tjedan dana u nadi da ću kupiti yanmara 1100D 4x4 sa frezom od 90cm (na njuškalu svi su oglasi aktivni nisam ih htio ni zvat pa sam otišao tamo) i meni dosta ali kaže tip da je to prodao na more..Pa sam ga pitao za 1300 niti njega nema samo ove traktore što su na parkiralištu onda mi je ponudio 1401 prednja vuča aj može se suzit na 90cm, a i ne izgleda loše sa frezom(noževi su toliko dobri da bi mogao s njima frizbi igrat) od 110cm otprilike za 4600€ to mi je malo previše bilo s tim da mi niti freza ne paše ali kaže da to mogu oni preraditi da bude uža freza za nekih 500-600€ znači to bi me izašlo sve skupa 5200 još prijevoz i mogu je*at sam sebe hah
Mene godište ne zanima previše nisam ga ni pitao za godišta sam da mene to služi i da nije precijenjen... da može opet tak za*ebat za 12godina i više to opet nije uredu on je vlasnik prodeta taj Šlišković ha?
zgubidan2 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-11-18, 19:14   #2323
dingo
Uvaženi Član

dingo avatar

Član foruma od: 14.10.2010
dingo će uskoro postati poznatdingo će uskoro postati poznat

Taj bi te bar triput oženio u istom danu.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Ostali motokultivatori Krumpironja Ostali motokultivatori 224 10-12-18 23:07
Sretni ostali praznici (praznik rada i ostalo)... deinstalator Razne obavijesti, poruke... 33 06-02-15 20:34
Pocetnica: IMT 539 vs 533 vs Yanmar Smiljan IMT 30 20-05-14 10:38
Yanmar F 200 slavio Yanmar 0 11-02-13 04:31
Tomo ili Yanmar Žuti Yanmar 323 30-10-12 19:45

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:09.