Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Torpedo Torpedo 55a dupla vuča

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-11-18, 16:59   #1
Toma990
Početnik

Član foruma od: 03.11.2018
Toma990 je na dobrom putu
Početno Torpedo 55a dupla vuča

Pozdrav svima, zanima me traktor Torpedo 55a prednja vuča njegove prednosti nedostatke i na što treba paziti kod kupovine ?
Toma990 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 03-11-18, 23:06   #2
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj
Početno Re: Torpedo 55a dupla vuča

Mjenjač većinom .
Ovo drugo manje više prolazno.
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-11-18, 23:48   #3
Petretic549
Aktivni Član

Petretic549 avatar

Član foruma od: 19.10.2011
Petretic549 će uskoro postati poznat
Početno Re: Torpedo 55a dupla vuča

Čitaj malo po forumu negdje ćeš sigurno naći na šta sve treba paziti kod kupovine torpedo traktora da se ne piše ponovno(msm da je to objašnjeno u temi TD 7506 gdje je kolega TorpedoTD45 objasnio, valjda se tako zove).
Mjenjač nebi smio iskakati iz brzine, hidraulik mora na leru dizat bez problema i ne smije cupkati kod vožnje dok je maksimalno u zraku priključak, naravno ne smije i padati priključak dok je traktor ugašen.
Generalno moji utisci u radu sa tim traktorom u guranju i gaženju silaže su odlični, progura 12 kubika silaže bez da prokliže, jedino ta kabina j***m joj sunce žarko je niska za popizdit(nije za ljude od 2 metra poput mene ).
Inače izuzetno zabavan traktor za radit, sjedište ako je original gramerovo je izuzetno udobno i onaj njegov "duboki" volan je odličan fino si nagnut na naslonjač dok radiš i ručica hidraulike je pri ruci.
Ja sam bio zadovoljan njime za to vrijeme čak toliko da sam htio doć u napast nagovorit tatu da proda 549 i da kupimo torpeda takvog s prvim pogonom

Posljednje uređivanje od Petretic549 : 03-11-18 at 23:55
Petretic549 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 07:46.