Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT 565

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 14-04-18, 19:12   #1861
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: IMT 565

Tom je valjda u uputama pisalo da se nesmije voziti pun gas, več oko tri četvrtine, a u slučaju potrebe za zaustavljanjem samo dodati pun gas pa ako bog da.....
Bolje i to nego razmišljati dal se bu u ljevu ili desnu grabu zritnul.

Nepročitano 14-04-18, 19:29   #1862
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od MUHA Vidi poruku
Jebla vas redukcija obojicu.

.
e da , našli se dva stručnjaka za vožnju traktora komentirati brzinu
Nepročitano 14-04-18, 19:44   #1863
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Većina nas kaj vozimo IMT smo sretni kad ide i kad može zapaliti i stati pa to je prastara tehnologija koja odradi posel a za trke je F_1.
Nepročitano 14-04-18, 19:54   #1864
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
e da , našli se dva stručnjaka za vožnju traktora komentirati brzinu
Jesi kad mene čul ili pročital negde da sam kome objašnjaval kak se vozi i radi traktorom?
Ja za tim nemam potrebe jer imam ljude zadužene za to, a da mi treba vjerujem da bi savladal praksu. Ne do svršenstva, ali za svoje potrebe bi se poslužil.
A fala bogu imam koga i priupitati ako bi zapelo.
Nepročitano 14-04-18, 19:55   #1865
zoranbircic
Regularni Član

Član foruma od: 03.01.2017
zoranbircic je na dobrom putu
Talking Re: IMT 565

Želja pošto je slovenija toliko velika i sa 577 je proletiš za 20 min . Njima netreba F -1
zoranbircic je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-18, 09:23   #1866
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od MUHA Vidi poruku
Jesi kad mene čul ili pročital negde da sam kome objašnjaval kak se vozi i radi traktorom?
Ja za tim nemam potrebe jer imam ljude zadužene za to, a da mi treba vjerujem da bi savladal praksu. Ne do svršenstva, ali za svoje potrebe bi se poslužil.
A fala bogu imam koga i priupitati ako bi zapelo.
kad ti počneš voziti onda budu svi špediteri propali

drugi put kad buš u MB onda te budem otpeljal pokazati gdje sam se spuštal u leru s IMt-om i do kud dam došel
.Istina i bog bil je novi 200-300 vur .

danas se tud ne bi usudil autom pustiti u leru ..a danas je manje djece , guski , puri , ljudi i vozila

Posljednje uređivanje od puknuti : 15-04-18 at 09:47
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-18, 09:46   #1867
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Puknuti lijepo ti rečeš kao Velečasni "" u ono vrijeme "" dok si mlad ne razmišljaš o posledicana no traktor nije namijenjen za ludovanje . Kaj se tiče nauke vožnje traktora i rada sa njime osnovu poloviš za 10 minuta a onda ućiš dok si živ samo kaj sve više znaš a sve manje možeš a to je teško priznati .
Nepročitano 15-04-18, 13:05   #1868
bmjoja
Aktivni Član

bmjoja avatar

Član foruma od: 17.03.2016
bmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu auru

Poštovani kolega Željko Kž ovo kaj
si napisal u vezi vožnje traktora
je više nego točno. Ljudi doživljavaju
traktor kao nekakva igračka.
Traktor je jako jako opasna igračka.
U svojih 62 godine vidio sam
svakakvih situacija gdje su ljudi
nastradalih naoko banalni situacijama. Čovjek se uči
dok je živ i umre bedast.
Nepročitano 15-04-18, 13:32   #1869
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Svaka aktivnost u životu iziskuje određenu količinu rizika.
Netko je spreman riskirati više, netko manje, a netko uopće ni svjestan rizika. Takvi obično imaju i najviše sreće, samo ona rijetko dugo potraje.
Ima jedno 30-tak godina da se v mojem selu čovjek s nekim 533/9 spustil u leru i vozil se tak oko kilometar. Kad je na kraju ravnice stal, ispala mu je kugla iz spone i jedan prednji kotač se okrenul poprek. Taj se dan valjda drugi put rodil.

Posljednje uređivanje od ZJ : 15-04-18 at 14:29
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-18, 13:47   #1870
bmjoja
Aktivni Član

bmjoja avatar

Član foruma od: 17.03.2016
bmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu auru

Taj je moral u Marija Bistrici ili bilo kojem svetištu zapaliti najveću svijeću.

Oznake
no složilo se .

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 18:21.