Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 17-04-18, 20:45   #10061
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku
Početno Re: Zetor

Ja prije kipanja tuđe ili ako netko posudi moju uzmem crijevo i stisnem brzu spojku od prikolicu da vidim šta če izači.
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 18-04-18, 12:26   #10062
MrSima14
Super Uvaženi Član

MrSima14 avatar

Član foruma od: 03.03.2013
MrSima14 je zaista zgodanMrSima14 je zaista zgodanMrSima14 je zaista zgodanMrSima14 je zaista zgodan

Šta bi moglo biti dok je hladan da neravnomjerno radi na leru, znači gas ide gore dole, na većem gasu ne i kad se malo zagrije sve normalno. I prvo paljenje mu je kao da nema goriva.
MrSima14 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-04-18, 14:20   #10063
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Jel ga malo pripumpaš ujutro na pumpicu dok iber druk ne zasvira?
Nepročitano 18-04-18, 15:40   #10064
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

prvo rezervar na krov , ako se popravi znaš kaj je uzrok tvojim mukama
Nepročitano 18-04-18, 16:43   #10065
MrSima14
Super Uvaženi Član

MrSima14 avatar

MrSima14 je zaista zgodanMrSima14 je zaista zgodanMrSima14 je zaista zgodanMrSima14 je zaista zgodan

Nisam ga nikada trebao pumpati, ali jučer ujutro probao paliti i neće, napumpam i dalje isto dok sam ne nadođe, možda kojih 20 sekundi vrti i upali. I onda sam mu jučer promjenio filter goriva i očistio čašicu, cijeli dan super radio, snage mu ne nedostaje. Jutros opet. No danas je i kad sam došao kući malo bio nemiran na leru.
Nepročitano 18-04-18, 18:19   #10066
MrSima14
Super Uvaženi Član

MrSima14 avatar

Puknuti, šta ako se popravi onda je Ac pumpa?
Nepročitano 18-04-18, 19:07   #10067
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

bilo kaj oko dosteve goriva u boš pumpu ..jer se starije pumpe teško riješe zraka bez otpuštanja lajtunga na dizama ..zapravo ako gledamo picajzlasto takvo stanje je i štetno za samu pumpu .
Nepročitano 18-04-18, 19:38   #10068
MrSima14
Super Uvaženi Član

MrSima14 avatar

Kad sam pumpao u filter gorivo napumpao sam bez brige, znači sistem je čist do filtera. A vjerojatno je čist skroz. El ta Ac pumpa ima pogon preko boš pumpe ili ona samo služi za "ručno" pumpanje? Nikad nisam to rastavljao, još uvijek se učim pa bolje pitati. Crijeva sam pregledao, šarafe da nije koji popustiti, sve izgleda dobro.
Nepročitano 18-04-18, 21:12   #10069
mika
Aktivni Član

Član foruma od: 22.03.2011
mika će uskoro postati poznatmika će uskoro postati poznat

Jesi kad mjenjal crijeva na povratu sa dizna?
mika je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-04-18, 22:06   #10070
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od MrSima14 Vidi poruku
Nisam ga nikada trebao pumpati, ali jučer ujutro probao paliti i neće, napumpam i dalje isto dok sam ne nadođe, možda kojih 20 sekundi vrti i upali. I onda sam mu jučer promjenio filter goriva i očistio čašicu, cijeli dan super radio, snage mu ne nedostaje. Jutros opet. No danas je i kad sam došao kući malo bio nemiran na leru.
Možda nepovratni na pumpi ne drže, ali ne vjerujem da bi svi odjednom otišli.
Pogledaj povrate koje Mika spominje.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:33.