Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Svaštara JOŠ JEDAN PORTAL O TRAKTORIMA
Svaštara Prostor za teme koje nemaju svoj forum - od priča iz stvarnog života, recepata, filmova, sve osim politike

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-08-07, 10:16   #1
mario
Admin

mario avatar

Član foruma od: 28.07.2006
mario je na dobrom putu
Početno JOÅ* JEDAN PORTAL O TRAKTORIMA

Izgleda da smo dobili "konkurenciju"
Čini mi se da će to biti dosta koristan portal jer će pisat zastupnici za strojeve , serviseri.
http://www.radni-strojevi.com

Nepročitano 03-08-07, 16:36   #2
Ratarko
Gost

Početno Re: JOÅ* JEDAN PORTAL O TRAKTORIMA

Po onome što vidim to nam nikako nije konkurencija ali i ti si napisao riječ konkurencija u navodne znakove tako da kužim , to su statistike i podatci , mi pričamo , svađamo se ako treba hihi ;) i ljudikamo ... Ovo naše je puno bolje iako sam tamo odmah našao i grešaka i stvari koje nisam znao . Evo recimo pitao sam tu na forumu tko je izmislio poluge za hidraulik na traktoru ( trotočje , tro-spojnu vezu ) , tamo kaže da je Harry Ferguson 1926. godine .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 03-08-07, 17:40   #3
zaja
Administrator

zaja avatar

Član foruma od: 16.04.2007
zaja ima spektakularnu auruzaja ima spektakularnu auru

Daleko su još od konkurencije.
Nego Mario, zašto nebi otvorili neku kategoriju u stilu "Novosti na HR tržištu" (lupam ime bezveze) i poslali jedan dobro sročeni mail raznim zastupnicima poljo strojeva i poljoprivredne opreme, pa nek ljudi tu i tamo objave neke novosti u ponudi ako vide u tome interes?
zaja je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-08-07, 17:58   #4
Ratarko
Gost

Ne trebaš ti njima mail slati . Svi oni čitaju forum . Da su imali želju javiti se na forumu - javili bi se . Zar misliš da recimo jedan Novocommerce ( navodim ga jer je on lider na HR tržištu ) ima vremena i volje zafrkavati se ovdje sa nama kada svoje web stranice drži u zaostatku godinu dana ? Pogledaj samo da oni još prodaju ( sudeći po nihovom web-u http://www.novocommerce.hr/ ) 6020 ,7020 i 8020 seriju traktora a svi znamo da toga već mjesecima nema .

Sudeći po onome što vidim na stranim poljo forumima nije trgovcima praksa da se javljaju , osim nekih koji to čine privatno .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 03-08-07, 19:21   #5
TX75
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 06.07.2007
TX75 će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od zaja
Daleko su još od konkurencije.
Nego Mario, zašto nebi otvorili neku kategoriju u stilu "Novosti na HR tržištu" (lupam ime bezveze) i poslali jedan dobro sročeni mail raznim zastupnicima poljo strojeva i poljoprivredne opreme, pa nek ljudi tu i tamo objave neke novosti u ponudi ako vide u tome interes?
ja mislim da bi to bilo lijepo,, barem bi znali kako kaže zaja koje su novosti na tržištu
i možda nekom dušu dirnuo.....
TX75 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-08-07, 20:12   #6
mario
Admin

mario avatar

mario je na dobrom putu

I ja se slažem s time što je Ratarko rekao, ako tko HOČE NEKA SLOBODNO PREDSTAVI SVOJ PRODAJNI PROGRAM NA FORUMU - EVO BESPLATNO REKLAMIRANJE.

Evo dobar primjer je Picek koji je predstavio svoj Valtra prodajni program.
Nepročitano 03-08-07, 21:23   #7
zaja
Administrator

zaja avatar

Član foruma od: 16.04.2007
zaja ima spektakularnu auruzaja ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od Ratarko
Ne trebaš ti njima mail slati . Svi oni čitaju forum . Da su imali želju javiti se na forumu - javili bi se . Zar misliš da recimo jedan Novocommerce ( navodim ga jer je on lider na HR tržištu ) ima vremena i volje zafrkavati se ovdje sa nama kada svoje web stranice drži u zaostatku godinu dana ? Pogledaj samo da oni još prodaju ( sudeći po nihovom web-u http://www.novocommerce.hr/ ) 6020 ,7020 i 8020 seriju traktora a svi znamo da toga već mjesecima nema .

Sudeći po onome što vidim na stranim poljo forumima nije trgovcima praksa da se javljaju , osim nekih koji to čine privatno .
Netreba se on zafrkavati, njima je teže objavljivati na svomim stranicama nego ovdje napisati post. Zašto? Zato jer za svako objavljivanje bilo kakvog sadržaja trebaju kontaktirati vanjskog webmastera i to ide sporo, a i košta. Zato je vrlo čest stari sadržaj na stranicama manjih poduzeća koji nemaju IT odjel i svoje ljude za taj posao. Ovako samo treba posjetiti forum i objavi neku novost u ponudi.
Imaš vani dosta primjera kad firme nemaju svoj forum i koriste vanjske tematski orijentirane forume. Evo jedan primjer kojeg se sječam je kompanija Firetrust koja ima svoju kategoriju(sa cca.50 000 postova) na castlecops forumu: http://www.castlecops.com/forums.html .

Ma nije to nešto jako bitno, samo mi je palo na pamet. :idea:
zaja je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-08-07, 22:30   #8
ROKI
Gost

Da, da, svi oni čitaju forum u to sam siguran. Novocommerce bar ima svoju stranicu pa makar je i u zaostatku, dok neki nemaju nikakvu što je sramota s obzirom na "glas" tvrtke koju zastupaju u Hrvatskoj!
  Odgovori s citatom
Nepročitano 03-08-07, 22:52   #9
sapat
Gost

Zatupnici i prodavaći imaju dovoljno love za marketnig, neka se sami oglašavaju. Ovaj će im forum za mukte reklamirati proizvode(već ih se ustvari besplatno reklamira) a oni će za uzvrat poboljšati usluge servisa i sl. - neznam samo u kojem filmu bi se to moglo desiti.... ništa mukte!
  Odgovori s citatom
Nepročitano 03-08-07, 23:02   #10
mario
Admin

mario avatar

mario je na dobrom putu

Sapat, uopće ne smeta da se oglašavaju na ovom forumu, bar ćemo moći uspoređivat cijene traktora ...

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Elektronika u traktorima Picek Nai traktori i mehanizacija 144 08-11-14 18:58
Jedan testič MUHA Svatara 33 14-01-12 15:38
Jedan kratak test IQ-ja puknuti Svatara 25 16-12-11 12:20
evo ga jos jedan Adis90 Predstavite se 5 11-06-10 22:02
Još jedan pozdrav iz Međimurja Oldtimer Predstavite se 4 21-09-09 21:57

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 15:01.