Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Povrtlarstvo Bla bla svaštara
Povrtlarstvo Povrtlarske kulture, uzgoj i tehnologije prihrane i zaštite. Distribucija i plasman na tržište.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 01-02-11, 21:15   #101
brle
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od siki Vidi poruku
Skroz dok se bude hvalilo kako ja mogu proizvest 100 ili 200 tona robe a onaj nemože niti 50 i kako je moja roba super kvalitete a od onog ne valja ili ja imam kupca pa mi nije jasno kako drugi ne mogu prodati sve ovo napisano ostaje samo na snovima ili maštarijama pročitao sam što je petula napisao za njihovu zadrugu da su se dogovorili što će saditi i da su sve unapred prodali to je primjer organiziranosti a što se tiče agrofruktusa daj bože da ih ima još barem ćemo imati kome prodati robu kad kod nas vlada toliko veliki jal među ljudima pa zbog toga nismo spremni na udruživanje, šta misliš da onaj drugi zaradi više nego je .Po meni je to žalosno.
Svaka čast Siki !
  Odgovori s citatom

Nepročitano 01-02-11, 22:19   #102
Kontam
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 03.05.2008
Kontam će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Miladin Vidi poruku
Pošto je ovo svaštara evo jedno pitanje, (najprije za Kontam pošto on ima mjerač za svjetlost a takođe iza ostale. Ja imam 5 natrijumovi sijalica za rasad po 400w. Interesujeme dali ko zna koliko je luksa sada po oblačnom danu, i koliko je luksa ispod sijalica.
Uh uh, ne mogu još sad i optiku proučavati Jučer sam dao jednoj ekipi iz okolice Donjeg Miholjca da izanaliziraju plastenike, ovih dana će mi vratiti pa ti posudim uređaj pa kontaj što i kako i gdje si ;) Poz
Kontam je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-02-11, 22:31   #103
Kontam
Super Uvaženi Član

Početno

Dolaskom britanskih kolonijalista u Afriku, sitni trgovci uvidjeli su da u okolici seoceta u središnjoj Africi živi puno
majmuna kojih u Britaniji nije bilo. Poželješe od toga napraviti biznis i odlučiše ponuditi otkupnu cijenu seljacima
od 5 funti za svakog živog ulovljenog majmuna. Afrikancima ovo bijaše privlačna ponuda i počeše masovno
izlovljavati *******.

Nakon izvjesnog vremena majmuna je u prirodi bilo sve manje, te je ulov majmuna postajao sve neizvjesniji.
Britanci odlučiše ponuditi veću otkupnu cijenu, odnosno 10 funti za svakog majmuna. Majmuna bijaše sve manje,
i uskoro Britanci odlučiše za svakog novog ulovljenog majmuna ponuditi najprije 20 funti, a zatim i 30 funti. Za 30
funti ulov majmuna zaista se isplatio, no majmuna više nigdje u okolici sela nije bilo…

I Britanci ponudiše za ulovljenog majmuna 50 funti.

Jedne večeri, gazda je otputovao u London, a u selu je ostao njegov pomoćnik. Družeći se sa seljacima ponudi
im novi posao: dok nema gazde on će pustiti već ulovljene ******* iz kaveza, a oni će njemu za svakog puštenog
majmuna dati 35 funti. S obzirom da je to bila sigurna zarada od 15 funti jer će već sutra tog majmuna prodati po
50 funti, seljaci pristadoše, a pomoćnik pusti iz kaveza sve do sad ulovljene *******.

Drugog dana seljaci krenuše u lov, no kad su stigli do mjesta na kojem su Britanaci trebali otkupiti
******* - nikog nije bilo.

Okrenuvši se oko sebe imali su što vidjeti – SVE SAMI MAJMUNI!!!

Šečerane u Hrvatskoj proizvode šečer za izvoz, imaju količine, prodaju proizvod a ne sirovinu i EU traži da ih zatvorimo! Još jedino imamo mandarinki za izvoz, no kako su krenuli potopi i oni će se zatvoriti. Stoga priće o nekim količinama...

I za kraj...
http://www.youtube.com/watch?v=BexRKX3-atc
iljadu pereca
Nepročitano 02-02-11, 11:53   #104
dane001
Super Uvaženi Član

dane001 avatar

Član foruma od: 07.05.2009
dane001 će uskoro postati poznat
Početno

e moj Kontam,nekad i ovako ide....
http://www.youtube.com/watch?v=91hVq...eature=related
Nepročitano 02-02-11, 12:09   #105
dotty
Polako se zagrijava

dotty avatar

Član foruma od: 01.11.2010
dotty je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od cabage Vidi poruku
A mislim da i nebi bilo pametno da se svi bave povrtlarstvom. Pa ljudi, istina je da neki neznaju ni pšenicu ni kukuruz proizvesti a gdje će onda papriku i paradajz.
Joooj pa ja neznam proizvesti ni pšenicu ni kukuruz, istina, ali zato su mi paradajzi i paprike bili zadovoljavajući! Pogledaj album sa fotkama - Moj vrt! :D :rolfer:
Nepročitano 02-02-11, 12:16   #106
dotty
Polako se zagrijava

dotty avatar

dotty je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Kontam Vidi poruku
Dane ajmo malo belu pikati! Dok se beba ne probudi.
oću i ja belu! :D
Nepročitano 02-02-11, 12:26   #107
Kontam
Super Uvaženi Član

Početno

Može Dotty evo dogovrimo se tu na forumu u koliko sati se nađemo i idemo. Dane i ja protiv tko se prijavi. Mislim mi smo uigrani imao sve što treba za varanje, sve vrste team talka i tako, he he. Šalim se. Nema varanja! pozg
Nepročitano 02-02-11, 12:29   #108
dane001
Super Uvaženi Član

dane001 avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Kontam Vidi poruku
Može Dotty evo dogovrimo se tu na forumu u koliko sati se nađemo i idemo. Dane i ja protiv tko se prijavi. Mislim mi smo uigrani imao sve što treba za varanje, sve vrste team talka i tako, he he. Šalim se. Nema varanja! pozg
znači bez skypea i msn,aj dobro........
Nepročitano 02-02-11, 12:31   #109
dane001
Super Uvaženi Član

dane001 avatar

Početno

jel paše 18h u prvoj sobi,zna biti gužva pa treba prije probati ući. tko uđe prvi otvara igru pod ključem,šifra sve dvojke. jel štima?
Nepročitano 02-02-11, 12:36   #110
dotty
Polako se zagrijava

dotty avatar

dotty je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od dane001 Vidi poruku
jel paše 18h u prvoj sobi,zna biti gužva pa treba prije probati ući. tko uđe prvi otvara igru pod ključem,šifra sve dvojke. jel štima?
To mi je malo kasno! može za pol sata?

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
poluge hidraulike, brusilica, nakovanj i banzek, ma svašta nešta itp Burza/Razmjena poljoprivrednih proizvoda i alata 2 29-09-13 14:10
prodajem svašta-nešt kobac26022 Ponuda 86 15-11-12 21:34

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:45.