Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT 539 i 533

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 18-06-18, 08:28   #6651
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost
Početno Re: IMT 539 i 533

Gajtan jel bila suha ugradnja ili si malo podmazal konus da drugi puta ide dole bez problema ??

Nepročitano 19-06-18, 19:36   #6652
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu auru

Ja sam skinuo volan al sam radio pripremu i cjel je sišao samo malo muke bez lupanja.
A što se sica tiče ode kičma od toga lonca
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-06-18, 19:53   #6653
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Daj slike svoje pripreme pa ti ja stavim sliku radapcigera za volan s tri kraka kaj mi je Puknuti poklonil.
Nepročitano 20-06-18, 07:29   #6654
mali
Super Uvaženi Član

mali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu auru

A nemam više svario sam bio cijevi i stari radapciger piknuo za njih .
I cjelog sam uspio ipak mi šteta orginalan volan uništit.
Nepročitano 20-06-18, 19:33   #6655
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Član foruma od: 25.12.2013
Gajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Gajtan jel bila suha ugradnja ili si malo podmazal konus da drugi puta ide dole bez problema ??
Suha ugradnja ali bez jakog stezanja jer se kroz kratko vrijeme bude ponovo skidal jer bum farbal traktor
Nepročitano 20-06-18, 21:53   #6656
gogo
Super Uvaženi Član

gogo avatar

Član foruma od: 10.10.2012
gogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajan

Citiraj:
Prvotno napisano od mali Vidi poruku
A što se sica tiče ode kičma od toga lonca
IMT i udobnost nikak nejdu zajedno, pa tu nema puno priče. A nije ni ta kičma štapić od sladoleda, jebemu, neće otić samo tako. Na sicu s amortizerima odu koljena jer stalno cupkaš gore-dolje.
gogo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-06-18, 09:07   #6657
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

Član foruma od: 04.10.2013
brgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajan
Post Re: IMT 539 i 533

Čovjek dok je zdrav i nema problema sa kralješnicom (misli kako može sve i ništa mu nije teško). I bolje je da je tako ali uvijek je bolje spriječiti nego liječiti (ako je moguće).

Zato je dobro da sic bude što udobniji, i da kralješnica što manje pati.
brgud je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-06-18, 10:17   #6658
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Član foruma od: 25.12.2013
Gajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auru

Znate kaj decki, nek se niko ne srdi ali ja mislim da smo svi skup danas postali jednostavno receno pickice.. Oko svega se filozofira, od najranijeg djetninjstva, drži se decu pod staklenim zvonom, nedaj bog da se na drvo popne, opal bu i ubil se, nedaj bog da na cestu izađe, mam ga bi neko zgazil, nedaj bog da iz kuce priviri odmah bu ga nekaj zjahalo.. Tak je i s ovim cendranjem oko sica, da ti nebu kicmica prešla, joj siromaki, ne znam kak su naši stari na tim traktorima opce preživeli i sve kaj imaju stekli.. I jednu stvar da vam velim, najviše problema s kicmama imaju oni kaj u udredima sjede na daleko udobnijim stolcima u odnosu na ove traktorske. Zato ne cendrajte nek se primite motike(i tog sica) i delajte
Nepročitano 22-06-18, 10:33   #6659
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Gajtan ima istine kaj veliš no jučer sem izbaliral (sa 560) 46 bala sic je taj loš ali nema lufta podešen kak meni paše . Ubijala me vručina ali baš zbog tog sica nisem bil previše umoran naravno te sam bale natovaril sa istim traktorom na prikolice . Da je bil njegov orginal sic bilo bi mi daleko teže (zbog komandi za kipere) itd . Ipak si treba malo prilagoditi strojeve da kičma manje pati .
Nepročitano 22-06-18, 11:55   #6660
mali
Super Uvaženi Član

Citiraj:
Prvotno napisano od gogo Vidi poruku
IMT i udobnost nikak nejdu zajedno, pa tu nema puno priče. A nije ni ta kičma štapić od sladoleda, jebemu, neće otić samo tako. Na sicu s amortizerima odu koljena jer stalno cupkaš gore-dolje.
kako kome ja sam kupio zračni u 560 leđa ne bole .
Orginal sam odmah bacio van .
Iako je kao nov znam ja ljude koji dan danas s tim lavorom rade.
A da vidiš kako hodaju.
I radio jednom s 533 s tim sicom e nedaj bože s time orat tanjurat.
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 16:17.