Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT 539 i 533

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 21-10-18, 18:50   #6881
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: IMT 539 i 533

Operi pa vidi kad stoji dali curi na nosaču.
Gore se nesmije okretati, zato gore i curi.

Nepročitano 22-10-18, 09:33   #6882
reCenter
Regularni Član

Član foruma od: 02.07.2011
reCenter je na dobrom putu

Da morat ću sve provjeriti.
Inače se to isplati krpati il bolje tražit novi ili dobar polovni? Ne vidim da se nude po trgovinama, tj. vidim samo neke plastične?
reCenter je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-10-18, 13:13   #6883
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Bilo je u Sekri novih, ja bi postoječeg pokušal zakrpati ako je dobar iznutra.
Nepročitano 24-10-18, 09:04   #6884
reCenter
Regularni Član

Član foruma od: 02.07.2011
reCenter je na dobrom putu

Nema ih Sekra, bar ne trenutno, ne znaju hoće biti.
Plastični našao u Srbiji, no prodavač sam kaže da su loši.
reCenter je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-11-18, 19:18   #6885
baranjac747
Regularni Član

baranjac747 avatar

Član foruma od: 20.10.2011
baranjac747 je na dobrom putu

Zbog čega kad dodam malo jači gas do nekih cca 20 nakon nekog vremena nešta počne čvrčit i kazaljkaza obrtomjere ode do kraja i nakonnekih minute do dvije se vrati
baranjac747 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-11-18, 01:03   #6886
Petretic549
Aktivni Član

Petretic549 avatar

Član foruma od: 19.10.2011
Petretic549 će uskoro postati poznat

Ovako imam pitanje u vezi ispuštanja vode iz traktora. Ispustio sam vodu na sve 3 pipice iz 539 i zaboravio sam zapalit traktor da on još tu vodu malo izvrti van, sad pitanje je jel još uvijek postoji opasnost od pucanja bloka ili nekih sličnih elemenata uslijed niskih temperatura. Traktor baš nebi htel paliti jer je motor loš i ne sili mi ga se sad sa start sprejom da zapali.
Nepročitano 28-11-18, 11:22   #6887
Ivan KC
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.01.2012
Ivan KC je nebrušeni draguljIvan KC je nebrušeni draguljIvan KC je nebrušeni dragulj

Ja kad pustam vodu, obicno to radim ispred supe, pa dok iscuri, zapalim ga i utjeram unutra.
Ali puno puta sam znal ispustiti i nisam ga palil, i nista se nije smrzlo.

Ne mora se paliti traktor, sve to iscuri samo, jedino dok odvrnem sarafe, uzmem malo drota pa preroštam izlaze da slucajno ne zapne kamenac ili hrda, pa da ne sprijeci curenje.
Ivan KC je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-11-18, 11:39   #6888
MUHA
Super Moderator

Ništ se nebu dogodilo ako si utočil pripremljen antifriz, ako si točil koncentrat onda ga moraš izmješati.
Nekad davno je bil oficir opisival kak ga on prije naljevanja ručno izmješa.... mogel si i tak ali to je po mome bedastoča.
Nepročitano 28-11-18, 11:42   #6889
Ivan KC
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.01.2012
Ivan KC je nebrušeni draguljIvan KC je nebrušeni draguljIvan KC je nebrušeni dragulj

Muha, kolega pita jel treba paliti traktora da istjera vodu van poslije pustanja, nije nist tocil unutra, mislim da bude tocil vrucu vodu dok mu bude ponovo trebal traktor.
Ivan KC je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-11-18, 12:00   #6890
MUHA
Super Moderator

A so, sad sam tek skontal....
Paljenje traktora nakon ispuštanja vode je nepotrebno jer pipe su dole, a pumpa gore i nakon kaj voda iscuri nema ju kaj proterati.
Znači, ko što ti veliš, pročačkati pipe za svaki slučaj da bi bili sigurni da je sve izašlo i makina može na zimski bezbrižan san.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 05:08.