Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-07-07, 22:09   #21
Ratarko
Gost

Početno

Nije ti pitanje baš prošlo zrine892 ...
Mislim da si pitao gdje dijelove nabavljam i tko mi ga servisira , jel tako ?
Djelove iskljuèivo nabavljam sam iz Njemaèe i Italije , servisiram ga sam .
Platio sam ga 30.000 € postavno kuæi kada je bio 10 godina star , sa sve èetiri nove gume ( naprijed 600 odozada 710 - skupe ko vrag ) .
Oranje kao oranje ...
  Odgovori s citatom

Nepročitano 17-07-07, 15:19   #22
TM 190
Gost

Početno

Imam pitanje?Da li itko zna da li se prodaje koji ovakav ford odnosno new holland odnosno fiatagri(sve zavisi za koje je trziste bio namjenjen),isao sam gledati onog u Beravce ali na zalost on ipak nije na prodaju.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-07, 15:33   #23
Ratarko
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od TM 190
Imam pitanje?Da li itko zna da li se prodaje koji ovakav ford odnosno new holland odnosno fiatagri(sve zavisi za koje je trziste bio namjenjen),isao sam gledati onog u Beravce ali na zalost on ipak nije na prodaju.
Ne , na žalost nema ih na prodaju .
To su toliko dobri traktori da ih se nitko ne želi riješiti , eto ti primjer Marinovog u Beravcima 8) ;) bio na tržištu i više nije ;)
  Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-07, 15:47   #24
Picek
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od TM 190
A to si ti bio?
prièao mi Stipa da im je dolazio netko iz Ivaniæ Grada..
  Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-07, 19:17   #25
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat
Početno

@Ratarko: A zar nisi rekao da bi ti svog prodavao, samo da se RX-eva rijesis? ;)

Nije vrag da si i to odustao od prodaje?
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-07, 19:38   #26
zvona
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.12.2006
zvona je na dobrom putu
Početno

Bio je neki NH crveni za prodaju u Belje Remont servis u B.Manastiru,Ratarko ti si bio zadnji tamo dali je jos na legeru

Ej da mogo vrjeme vratit ja,bila bi mi danas suđena
letjeli bi među zvjezdama,eh da mogu vrijeme vratit ja
zvona je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-07, 19:51   #27
Ratarko
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od zvona
Bio je neki NH crveni za prodaju u Belje Remont servis u B.Manastiru,Ratarko ti si bio zadnji tamo dali je jos na legeru
Definitivno nije na lageru , možda je bio na remontu jer crveni su na lošijem glasu nego plavi , ozbiljno !
Zašto je tako , pojma nemam , koliko ja znam iste specifikacije ima recimo NH G240 kao i NH Ford 240 , kao jaje jajetu su a kada se polovni prodaju svi bi plavoga kupili a crvenoga gledaju ispod oka , èudno ...

@bobo
To ja malo zafrkavam TM 190 da ih više nema na prodaju , radi PM pa se sve sredi sa strane :D
  Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-07, 20:09   #28
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat
Početno

Aha... to je ono "nema ih na prodaju, ali ko za vraga ja bas imam jednog. Cijena: Prava sitnica, ko za tebe (neka cifra koju en moze odbiti)..."

Znam ja te seme ;)

Ali opet se protivim tome da prodajes FORD-a jer je ipak dobar traktor, pa makar s njim samo i orao ;)

(pikiram da ga ja kupim za jedno 10 godina, pa te zato i odgovaram od prodaje)
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-07, 20:16   #29
Ratarko
Gost

Početno

Kužim ja tebe bobo ali prevelik mi je Ford .
Forda sam kupio u jedno drugo vrijeme , sada vidim da stvari idu drugaèijim putem te sam si uzeo MF-a od 190 KS da mi bude glavni traktor na imanju . Ford se trenutno ne uklapa u prièu a ako mi za koju godinu ponovo zatreba traktor od 200 ili 300 KS kupiti æu ga .

Samo za neku orijentaciju , veæi poljoprivrednici oko mene svi ciljaju na brojku 300 kada kupuju novi traktor , zanimljivo , po njima traktor od 200 KS nije za ništa ili 300 KS ili do 150 , možda su u pravu ?
  Odgovori s citatom
Nepročitano 17-07-07, 20:54   #30
robert
Gost

Početno

zavisi ko koliko zemlje radi.....najbolji traktor je do 100ks,taj moze ama bas sve radit,al za vece posjede naravno treba imat jaci.nekome je 300ks dosta,nekom nije.150ks moze takodje sve osim sjetve i prskanja,moze vuc prikolice a da ne trosi puno,300 ne moze malo trosit u transportu,on je samo za teske poslove,traktori od 250ks pa nadalje do 600 su samo za teske poslove
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Ford traktori IMT555 Ford 3 28-03-18 22:52
Ford 2000 pogrebnik Ford 2 05-09-13 17:23
Ford 8730 RAZZOR Ford 24 22-03-13 22:02
Ford - JD ? belarus 105 New Holland 5 12-03-12 16:16
FORD zvona New Holland 19 06-09-11 22:01

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 19:04.