Kombajni i berači Sve o kombajnima, mašinama za žetvu raznih žitarica, uljane repice, soje, graha, graška i sl.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 07-10-10, 00:12   #21
vimi
Aktivni Član

Član foruma od: 09.11.2008
vimi je na dobrom putu
Početno ......

to što vi imate problema sa hidraulikom na fharu to imam i ja na JD 530 isto ima jednu pumpu što sve tjera , što se tiće padanja hidraulike ja sam to rješio ali kad se zagrije jako sporo diže heder,.
vimi je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 07-10-10, 08:53   #22
BAGERISTA
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od pele Vidi poruku
Prijatelju daj pitaj brata ima li problema sa uljem hidralike, susjed ima frku, ovak veli, kad kombaj zapali sve normalno, kad se zagrije nemože dignut heder mora dati 3/4 gasa da ga digne a isto je i sa volanom jer je ista pumpa i ulje za oboje. Kad se zagrije neće a i baca mu ulje na odušak posude s uljem. E da pita da li je moguće na njega stavit adapter za kukuruz 3 reda ?
Brat nema problema sa dizanjem,,,niti mu baca ulje na odušak(jedino je problem u onom šta sam reko,nači da ide previše naglo dole),,,

Neka pogleda,da nije neka cijev ili ventil od šporkice začepljen pa da baca uje na odušak........,,ili je moguče da je punpa,,doošla u fazu za reparaturu......

Za heder od kukuruza,,,,,,nisam nikad ni radio s njim pa zato ti nemogu reč ništa,,,vijerojatno če več neko napisat ko je radio i dali se može...........
  Odgovori s citatom
Nepročitano 09-10-10, 09:48   #23
pele
Uvaženi Član

pele avatar

Član foruma od: 23.08.2010
pele će uskoro postati poznat
Početno

Eto me malo izostao, u četvrtak mi susjed reko otišla pumpa, majstor odnio servisirat isti dan gotova, reparacija 1450 kn radi ko švicarski sat, ne baca ulje, diže na ler gasu, ne pada heder. Hvala na pomoći.
pele je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-10-10, 17:39   #24
BAGERISTA
Gost

Početno

Citiraj:
Eto me malo izostao, u četvrtak mi susjed reko otišla pumpa, majstor odnio servisirat isti dan gotova, reparacija 1450 kn radi ko švicarski sat, ne baca ulje, diže na ler gasu, ne pada heder. Hvala na pomoći.
Dalim se kojim slučajem dešava i njemu ko mom bratu da heder pada naglo dole,,,i šta bi mogla bit posljedica,,punpa,,nebi mogla bit,jer njemu diže heder normalno,,,i bez poteškoča,,kad je najviše zagrijan...:scratch
  Odgovori s citatom
Nepročitano 09-10-10, 17:49   #25
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od BAGERISTA Vidi poruku
Dalim se kojim slučajem dešava i njemu ko mom bratu da heder pada naglo dole,,,i šta bi mogla bit posljedica,,punpa,,nebi mogla bit,jer njemu diže heder normalno,,,i bez poteškoča,,kad je najviše zagrijan...:scratch
Ili ima ili nema ili ga je netko izvadil ili ga je netko otpustil do kraja
Uglavnom smetnje radi obični prigušni ventil
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-10-10, 17:54   #26
BAGERISTA
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
Ili ima ili nema ili ga je netko izvadil ili ga je netko otpustil do kraja
Uglavnom smetnje radi obični prigušni ventil
Misliš,da bi to moglo bit problem,,,dali znaš di se nalazi,,di na punpi,,ali onda bi i volan radio probleme,,,šta ne,,kad je recimo pod opterečenjem..........:scratch:scratch
A njemu samo heder,naglo pada,,,sad nemam pojma ??????????
  Odgovori s citatom
Nepročitano 09-10-10, 17:57   #27
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od BAGERISTA Vidi poruku
,,dali znaš di se nalazi,,
Nalazi se između razvodnika i cilindra , može i na razvodniku ili na cilindru ..sve ovisi kakva je izvedba .
Ako ga nema neka ga ugradi boli me kur ac , može i cijev zatuć čekičem ako mene pita :lol:
Ako kupuje novi nek uzme nepovratno prigušni ventil a ne samo prigušni ventil .
Kod nepovratno prigušnog bitni je smjer ugradnje , a i za to me boli kur ac nek plati nekome tko zna :lol:
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-10-10, 18:02   #28
BAGERISTA
Gost

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
Nalazi se između razvodnika i cilindra , može i na razvodniku ili na cilindru ..sve ovisi kakva je izvedba .
Ako ga nema neka ga ugradi boli me kur ac , može i cijev zatuć čekičem ako mene pita :lol:
Ako kupuje novi nek uzme nepovratno prigušni ventil a ne samo prigušni ventil .
Kod nepovratno prigušnog bitni je smjer ugradnje , a i za to me boli kur ac nek plati nekome tko zna :lol:
Fala.....lipa.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 09-10-10, 20:28   #29
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Popravak 1 450, a nova oko 1 600 :shock:
Ako pričamo o Fahr-u M 750 :scratch
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-10-10, 09:00   #30
pele
Uvaženi Član

pele avatar

Član foruma od: 23.08.2010
pele će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Popravak 1 450, a nova oko 1 600 :shock:
Ako pričamo o Fahr-u M 750 :scratch
Tako susjed reče, nisam provjeravao jel istina, ma da je dao 2 000 kn njegovi su novci, šta ćeš kad je brzoplet i nema pojma o ničem, za sve zove majstore a onda ih i plati... :rolfer::rolfer:
pele je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Deutz Fahr NEWHOLLAND Kombajni i berači 364 23-11-17 10:44
Deutz-Fahr DX 85 darebn Deutz Fahr traktori 71 01-05-17 22:26
Deutz-Fahr DX 3.60 ŠANANA Deutz Fahr traktori 45 07-04-14 14:53
Fahr m900 Kuba Kombajni i berači 6 02-01-12 19:20
FAHR M1302 explorer Kombajni i berači 81 04-04-10 19:48

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:07.