Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 6211
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 22-09-10, 15:19   #21
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Ljudi ne komplicirajte. Onak je kak sam vam prije napisal.
Zetor nema dvoradni cilindar i nemože prisilno držati priključak pod zemljom.
Ne vidim gdje se opisuje prisilni plivajući položaj. To ti je situacija kad je komanda (ručka) spuštena do kraja u bilo kojem položaju (ili u D ili u M ili u P). Znači, poluge idu gore-dolje ako priključni stroj ima kotač.
Različito je ponašanje poluga samo kad je komanda u nekom srednjem položaju.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 22-09-10, 15:22   #22
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Velika večina ih i ostane u tom srednjem položaju jer vele ljudi da im je tak najlakše delati pa ove druge položaje ni ne koriste jer u njima nemaju fine regulacije.
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-09-10, 15:28   #23
ZJ
Super Moderator

ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Velika večina ih i ostane u tom srednjem položaju jer vele ljudi da im je tak najlakše delati pa ove druge položaje ni ne koriste jer u njima nemaju fine regulacije.
Na našem Zetoru 2511 se nije ručka niti dala pomaknuti iz srednjeg položaja, pa je tam navek i bil.
Muhaničar: agovori Knežaureka iz Koruške da mi ga opet proda, jer je pri njemu već 30 let. Vrijeme mu je da promijeni vlasnika (japa bi mi se pomladil ;) )
Nepročitano 22-09-10, 20:06   #24
Ruddy
Regularni Član

Član foruma od: 17.03.2009
Ruddy je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
...upravo tako nebitno za čega je koja pozicija kad svi stalno ju drže na srednjem položaju dok je kod mene na 6211 i nemoguće pomakniti od ne korištenja....
Ruddy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-09-10, 20:33   #25
mrcina007
Regularni Član

Član foruma od: 14.06.2009
mrcina007 je na dobrom putu
Početno

Ruddy dali je moguće dobiti te upute u nekom elektroničkom obliku, recimo samo tako na brzinu poslikano (ne treba skenirano) pa uploadati nekamo??
mrcina007 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-09-10, 20:34   #26
Ruddy
Regularni Član

Ruddy je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mrcina007 Vidi poruku
Ruddy dali je moguće dobiti te upute u nekom elektroničkom obliku, recimo samo tako na brzinu poslikano (ne treba skenirano) pa uploadati nekamo??
...dali misliš cijeli priručnik jer ovaj što sam ja ubacio slike je na hrvatskom i ako misliš na njega mogu ga ubaciti u pdf ili word...
Nepročitano 22-09-10, 21:40   #27
mrcina007
Regularni Član

Član foruma od: 14.06.2009
mrcina007 je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Ruddy Vidi poruku
...dali misliš cijeli priručnik jer ovaj što sam ja ubacio slike je na hrvatskom i ako misliš na njega mogu ga ubaciti u pdf ili word...
a onda imaš više njih?
Bilo bi stvarno super ak bi mogao uploadati barem ovog koji je na hrvatskom
mrcina007 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-09-10, 21:42   #28
Ruddy
Regularni Član

Ruddy je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mrcina007 Vidi poruku
a onda imaš više njih?
Bilo bi stvarno super ak bi mogao uploadati barem ovog koji je na hrvatskom
..ako uspijem riješit do sutra imam i onaj radionički priručnik sa rezervnim dijelovima imam i za novog 4320 (major seriju više manje sve) na češkom..ako uspijem još sutra se dogovorimo ....
Nepročitano 22-09-10, 23:15   #29
ZJ
Super Moderator

Početno

Dečki, pa HR upute za 4712/18 (znači i za 3511S) ve postoje. Već sam ih uploadal nekoliko puta, pa ak hoćete, mogu opet.
Nepročitano 22-09-10, 23:20   #30
petar
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.12.2007
petar će uskoro postati poznat
Početno

može, nisam vidio, ili stari link ako je aktivan.
tamburaši su ih pratili.
petar je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Zetor 6211 - temperatura? tigra10 Zetor 44 14-09-13 09:35
6211 alenvw Zetor 5 04-05-11 23:59

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 06:17.