Mehanička radionica Ideje, popravci, izumi, servisi...vezano za poljoprivrednu mehanizaciju.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 08-02-13, 15:40   #11
magla
Aktivni Član

magla avatar

Član foruma od: 11.03.2008
magla je na dobrom putu
Početno

prije je bio samo jedan unior, sada imaju dva profi i hoby

Nepročitano 08-02-13, 16:58   #12
Bosonoga
Aktivni Član

Bosonoga avatar

Član foruma od: 30.03.2010
Bosonoga je na dobrom putu
Početno

A koji je profi , a koji hoby? Ja sam kupio nedavno dva okasta ključa 16-17 i 18-19 Unior LS po cijeni od 6.5€ za komad. Od prije imam starog Unirovog alata, Unior Extra i Unior LS i nemam zamjerke na njega. Za ovaj novi ćemo da vidimo.
Bosonoga je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-13, 18:23   #13
Bučo
Super Uvaženi Član

Bučo avatar

Član foruma od: 09.09.2012
Bučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodan
Početno

@cegi za sada kupi neki jeftiniji alat za pocetak da imas s cim radit i pomalo a kasnije mozda uleti koja kuna sastrane pa ce ti bit lakse kupit kvalitetniji alat kum mi ima lux gedore crvena racna nije puno dao za njih i prezadovoljan je i cijev se stavlja na racnu i nista se ne ostecuje i po gedorama se tuce i nista se ne vidi na njima!
Bučo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-13, 19:36   #14
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Tang .............
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-13, 19:40   #15
cegi
Početnik

Član foruma od: 07.02.2013
cegi je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od bučo Vidi poruku
@cegi za sada kupi neki jeftiniji alat za pocetak da imas s cim radit i pomalo a kasnije mozda uleti koja kuna sastrane pa ce ti bit lakse kupit kvalitetniji alat kum mi ima lux gedore crvena racna nije puno dao za njih i prezadovoljan je i cijev se stavlja na racnu i nista se ne ostecuje i po gedorama se tuce i nista se ne vidi na njima!
narucio sam sada te gedore iz lincosa pa vam javim dojmove :D
cegi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-13, 20:20   #16
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan
Početno

Elora, kljucevi i gedore, dobra kvaliteta, a i cijena Set ljuceva od 8-32mm oko 1000kn. Neznam sad za gedore.
NEWHOLLAND je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-13, 20:35   #17
hodor
Super Uvaženi Član

hodor avatar

Član foruma od: 22.01.2013
hodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mraku
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od cegi Vidi poruku
narucio sam sada te gedore iz lincosa pa vam javim dojmove :D
Ajde, nadam se da će te dobro služiti...mene samo zanima hoće li trgovac, pa i ti na kraju priznati da je kineskog porijekla
hodor je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-13, 20:38   #18
cegi
Početnik

Član foruma od: 07.02.2013
cegi je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od hodor Vidi poruku
Ajde, nadam se da će te dobro služiti...mene samo zanima hoće li trgovac, pa i ti na kraju priznati da je kineskog porijekla
nadam se i ja da ce dobro služiti, ja cu vam priznat ako jesu a za trgovca neznam :D
cegi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-13, 22:51   #19
aag14v
Regularni Član

aag14v avatar

Član foruma od: 04.08.2011
aag14v je na dobrom putu
Početno

Lijep pozdrav svim forumašima,
prijavio sam se davnih dana predstavio i od onda ništa .
Uglavnom obožavam alat i sudjelujem na jednom stranom forumu gdje se priča samo o tome,
pa ako nekog nešto zanima možda mogu pomoći )...

Ovo tvoje je set iz (COO - country of origin), po mome Kina ili Taiwan (mislim da je kina, proxxon je Taiwanski ali jako kvalitetan), kina se specijalizirala po gradovima jedan grad radi posteljinu jedan alat i sl...
Postoje velika odstupanja od tih setova, znam za jedan set koji se koristi profesionalno i odličan je, dok je kolega kupio isti takav - premekan, na biciklu je oštetio nasadni ključ 13...

Ovako za nasadne ključeve bih birao:
Gedore, Hazet, Stahlwille, Elora, Facom, Snap-on, Stubai, Unior, Proxxon
Ključeve:
Unior, Gedore, Hazet, TANG, Tona, Dowidat
Kliješta:
Knipex, Hazet, Facom, USAG
Odvijači:
Witte, Wiha, Wera, Felo

Važno je napomenuti da većina premium firmi ima svoju proizvodnju i u taiwanu dok su svoj alat rade u njemačkoj.
NPR:
Gedore - Carolus, Elora - Elofort, Hazet - Vigor, Snap-on - Blueopoint.

E sad je problem u novcima, predlažem ti Hrelić za jako malo novca, možeš kupiti jako dobrih stvari.

Posljednje uređivanje od aag14v : 08-02-13 at 23:03
aag14v je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-02-13, 23:11   #20
aag14v
Regularni Član

aag14v avatar

Član foruma od: 04.08.2011
aag14v je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Bosonoga Vidi poruku
A koji je profi , a koji hoby? Ja sam kupio nedavno dva okasta ključa 16-17 i 18-19 Unior LS po cijeni od 6.5€ za komad. Od prije imam starog Unirovog alata, Unior Extra i Unior LS i nemam zamjerke na njega. Za ovaj novi ćemo da vidimo.
Uniora nema hoby i profi alat, sve je profi. Jedini su problem koje se pojavljuju, pogotovo na buvljacima u srbiji a i kod nas.
Nekada je bila podjela po drškama žute i smeđe, ali i to je oboje bila profi serija.
Danas se samo proizovdi LSI serija, iskreno slao sam mail i unioru ali nisam dobio odgovor koje su razlike,
meni se čini da je EXTRA starija serija, pošto nije ni numerirana poput LSI.

Šrafcigeri od uniora nisu nešto posebno, ali ključevi i nasadni ključevi su vrhunski.
aag14v je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM kikic MF YTO 210 05-06-17 18:29
Hurlliman XA 90 i XA 70 iskustva Tomislav Hurlimann traktori 22 27-01-16 23:40
Store 404 iskustva SavoI94 Štore 21 14-12-14 11:10
Trgo Gea iskustva Tomislav Svaštara 29 11-07-14 19:46
ORO INTERNATIONAL - Iznesite Vaša iskustva... Seljo Beljo Massey Ferguson 235 04-11-09 10:00

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:35.