Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Financije, propisi, javni natjecaji i slično Program ruralnog razvoja

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 29-11-14, 13:34   #21
SonnYYY
Regularni Član

Član foruma od: 15.10.2012
SonnYYY je na dobrom putu
Početno Re: Program ruralnog razvoja

Trebam pomoć, pošto sam potpuni tukac za ovo, a ne znam gdje da se informiram. Čitao sam i tražio po netu, ali ništa konkretno da pronađem, tj. ono što mene zanima, većinom samo pronalazim razne pravilnike. Vjerujem da ima ovdje Vas koji ste već ovo radili.

Ne znam dal se može šta dobiti za ovo, ali uglavnom gradim novu staju. E sad neće to biti velika staja, trebam za jedno 40 grla.

E sad mene zanima kome da se obratim, da vidim dal se to uoće može, kome treba poslati dokumentaciju, predpostavljam da za to treba neka posebna firma.

Isto tak sam pročitao da se 50% sredstava vraća za kupnju nove poljoprivredne mehanizacije.

Kome da se obratim za informacije, tj. kome se opće to šalje? Bilo kakva pomoć je dobrodošla.

Edit: Samo da se nadovezem da sam ja mladi poljoprivrednik, ne znam dal to imam kakve prednosti.

Posljednje uređivanje od SonnYYY : 29-11-14 at 13:39
SonnYYY je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 29-11-14, 14:31   #22
nino6110
Super Uvaženi Član

nino6110 avatar

Član foruma od: 19.07.2014
nino6110 je nebrušeni draguljnino6110 je nebrušeni draguljnino6110 je nebrušeni draguljnino6110 je nebrušeni dragulj

Pitaj na Ministarstvu ili u HPA pa te uputiju dalje!
nino6110 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 29-11-14, 21:58   #23
golman7
Aktivni Član

Član foruma od: 12.09.2011
golman7 je na dobrom putu

nikome se nemos obratit,,jel natjecaj nije pusten,a kad bude,znat ces,strpljenja,,,,bar za to sto ti pitas,,
Nepročitano 30-11-14, 13:20   #24
temptation
Super Uvaženi Član

temptation avatar

Član foruma od: 20.09.2010
temptation će uskoro postati poznattemptation će uskoro postati poznat

Ne bude ništa od tih novaca,naši nesposobnjakovići su htjeli progurati program za velike igrače,pa nam je vraćen natrag na doradu...
A sada im se nikam ne žuri,budući da to nisu novci za Todoriće,Gavriloviće,Tedeschije...to je lova za "stoku sitnog zuba",a oni u ovoj državi nisu bitni,jer bi mogli postati konkurencija ovima koje sam prije naveo...
temptation je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-11-14, 19:19   #25
itp
Super Uvaženi Član

itp avatar

Član foruma od: 12.05.2008
itp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodan

A šteta, Pipunić je imao velike planove, taman se počeo kur.čit po novinama s idiotarijama poput ove genijalne od neki dan: http://www.glas-slavonije.hr/252768/...stotine-mladih
Dok god su ovakvi kreteni iznad nas i njihovi interesi iznad interesa naroda, nema nam napretka. A bit će tako dok god ih mi biramo. Ovaj krebil je prije dolaska ove vlasti financirao HDZ, a sad je prešao na HNS. I to nikome ne smeta i narod opet glasuje za njih. E pa onda nema para od EU-a, nisu oni glupi da finaciraju lokalne šerife, politikante i demagoge. A bome ni one koji ih biraju.
itp je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-12-14, 11:47   #26
filip81
Početnik

Član foruma od: 13.03.2014
filip81 je na dobrom putu

Ima konzultantskih firmi sve više, pomažu što se tiče dokumentacije ect... Ako se nude novci treba se prijaviti sa dobrim projektom, neće se ni pola iskoristit. Šteta.
In@gra je jedna od nekih
filip81 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-12-14, 14:40   #27
temptation
Super Uvaženi Član

temptation avatar

Ova država se svojski potrudila da se ne možeš prijaviti,jer program ne postoji,odnosno nije prošao europsku komisiju...vraćen je na doradu...
Nije nikome u interesu da seljaci postanu bogati,lakše se njima manipulira i ucjenjuje sa otkupnom cijenom kad su siromašni...
Nepročitano 01-12-14, 16:00   #28
filip81
Početnik

Član foruma od: 13.03.2014
filip81 je na dobrom putu

Navodno bi prvi projekti trebali oko 4mjeseca biti odobreni-odbijeni. Već u 9-om mjesecu bi trebala lova sjedat.
Vidit ćemo
filip81 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-12-14, 17:12   #29
temptation
Super Uvaženi Član

temptation avatar

Nema šanse da nam bude odobreno prije 01.06....
A tek nakon toga može biti objavljen i raspisan natječaj za lovu...
http://www.hmrr.hr/hr/novosti/s-razn...alnog-razvoja/
Nepročitano 01-12-14, 21:29   #30
itp
Super Uvaženi Član

itp avatar

Član foruma od: 12.05.2008
itp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodanitp je zaista zgodan

Ja dobivam od tvrtke EU-projekti izvještaje, ali i to je dosta neozbiljno. Pošto imam više opcija, nije mi bitno hoće li biti poljoprivreda, prerada hrane ili obrada metala, prvo su me preusmjerili da razmislim o tome. Onda kad sam im detaljno napisao što mislim nisu mi odgovarali ohooo. Pošaljem mi mail opet, pa kažu da nisu stigli, a i da su bili zatrpani mailovima. Aj dobro. Onda kažu da će se sredstva preusmjeriti na poplavljene krajeve. Ok, nije ni to problem. Onda pošalju pozivnicu za neki njihov seminar o sredstvima za poljoprivredu, koji se, naravno, održava u Zagrebu. 29. listopada. Pa reko, je vam i termin, ko prstom u g.ovno... Sad samo primam te izvještaje i nikad ništa pametno nije stiglo.
itp je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:09.