Pitanja i pomoć u vezi rada foruma Postavite pitanje ili zatražite pomoć. Može se pristupiti i bez registracije. Samo teme vezane za poljoprivredni-forum.com

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 29-03-13, 23:42   #1
juričMF
Polako se zagrijava

Član foruma od: 25.03.2013
juričMF je na dobrom putu
Početno pitanje

ljudi kako mogu znat gdje šta pisem,postavlja sam neka pitanja ali neznam gdje,pa ako ko moze tj ako tko ovo pročita da mi pojasni kako pravilno koristit,tj gdje sta pisat pitat,,,, HVALA
juričMF je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 29-03-13, 23:46   #2
seat
Uvaženi Član

Član foruma od: 08.03.2013
seat će uskoro postati poznat
Početno

Moraš pisat-postavljat pitanja u odgovarajuće rubrike zata pitanja.
seat je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 29-03-13, 23:53   #3
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od juričMF Vidi poruku
ljudi kako mogu znat gdje šta pisem,postavlja sam neka pitanja ali neznam gdje,pa ako ko moze tj ako tko ovo pročita da mi pojasni kako pravilno koristit,tj gdje sta pisat pitat,,,, HVALA
Odes na temu koja te zanima i kad zelis odgovorit ili pitati stisnes desni replay na dnu teksta i pises kad si napisal stisnes posalji odgovor.
Ta tema u kojoj si pisal automatski ti ulazi u tvoje pretplate i kad netko odgovori na korisnickoj mapi ti se pokaze tak da znas kad netko pise u temi u kojoj si ti sudjeloval.
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-03-13, 00:32   #4
juričMF
Polako se zagrijava

Član foruma od: 25.03.2013
juričMF je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od oficir Vidi poruku
Odes na temu koja te zanima i kad zelis odgovorit ili pitati stisnes desni replay na dnu teksta i pises kad si napisal stisnes posalji odgovor.
Ta tema u kojoj si pisal automatski ti ulazi u tvoje pretplate i kad netko odgovori na korisnickoj mapi ti se pokaze tak da znas kad netko pise u temi u kojoj si ti sudjeloval.
hvala,a pitao sam za neke dijelove od mf 2680,ali mi pise da ih je premjestilo ali neznam gdje,ni u kojoj sam temi pitao,u kojoj temi pitam za dijelove ili tako nesto
juričMF je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-03-13, 00:39   #5
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe
Početno

Ako konkretno trebaš neki dio možeš napisati oglas u POTRAŽNJA
Ako se raspituješ za neke dijelove onda možeš i u određenoj temi , nemoj otvarati duple teme ako tema već postoji

A do svojih postova možeš doći lako , klikni na BRZI LINKOVI i u padajućem meniju na PRAĆENE TEME , tu dobiješ sve teme u kojima si pisao ili gdje je premješten tvoj post
Nepročitano 30-03-13, 00:40   #6
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od juričMF Vidi poruku
hvala,a pitao sam za neke dijelove od mf 2680,ali mi pise da ih je premjestilo ali neznam gdje,ni u kojoj sam temi pitao,u kojoj temi pitam za dijelove ili tako nesto
Imas teme traktori pa potrazi mf negdje mozda pod ostali traktori,ak ne nades odi u temu mehanicarska radionica pa tam ponovo pitaj ili otvori novu temu ak nema takve o mf-u.
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-03-13, 14:01   #7
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 24.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan
Početno

Ja sam premjestio teme u odgovarajuče teme.

Tebi je najjednostavnije da klikneš na tu svoju temu koju si otvorio i automatski će te prebacit tamo gdje je tema premještena.

Nepotrebno je otvarati nove teme ukoliko se ne radi o prestavljanju nekog traktora, za traženej djelova postoje teme, a uvjek se može pisati u opčenite teme o nekom proizvođaču trakotra, a ima i dosta tema o pojedinim modelim trakotra.
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Možeš otvoriti novu temu
Možeš ostavljati odgovore
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Pitanje za sve zgzac Svatara 17 03-03-13 22:01
pitanje peki2 Financije, propisi, javni natjecaji i sli?no 10 25-01-12 11:50
pitanje???? đelac Svatara 7 04-06-11 23:04
pitanje filipkc Traktorske kose 8 06-07-10 21:45
pitanje ozva Kombajni i bera?i 19 14-07-09 06:50

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 06:59.