Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > John Deere JOHN DEERE
John Deere Američka koorporacija John Deere utemeljena 1837 godine proizvodnjom traktora startala je 1976 u sklopu proširenja djelovanja tvrtke. Traktori vrhunske kvalitete i performansi.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 14-03-18, 23:08   #801
nino6110
Super Uvaženi Član

nino6110 avatar

Član foruma od: 19.07.2014
nino6110 je zaista zgodannino6110 je zaista zgodannino6110 je zaista zgodannino6110 je zaista zgodan
Početno Re: JOHN DEERE

Newholland da gledas možda, ili Case-a?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
nino6110 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 14-03-18, 23:46   #802
gogo
Super Uvaženi Član

gogo avatar

Član foruma od: 10.10.2012
gogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajan

Kolega kupuje traktor oko 100ks, i za cca 50 000e sa PDV-om, pa smo malo razglabali, surfali, dobio je i neke ponude, i tu je DF uvjerljivo najbolji što se tiče snage i opreme, ali JD 5M ima najveći motor od 4.5 litara bez AdBlue, svi drugi skakavci imaju manje od 4 litre, a NH skromnih 3,4L, i to je premalo za teže poslove, plus što JD ima i najjaču pumpu hidraulike.
Samo se boji uopće zvati u NC da ga ne ismiju što traži 100ks za toliko novaca...
Svi novi traktori imaju hrpetinu boleština, to je danas bjelodano, sad kod odabira treba uzeti u obzir i blizinu servisa, i samu kvalitetu servisa, jer se na njih svi žale.
Ima li tko iskustva sa servisom u NC?
gogo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-03-18, 00:33   #803
AntonioJD
Super Uvaženi Član

AntonioJD avatar

Član foruma od: 24.01.2009
AntonioJD ima spektakularnu auruAntonioJD ima spektakularnu auruAntonioJD ima spektakularnu auru

Mislim da je njihov servis sada korektan, a što se tiče 5100M mislim da bi to bilo oko 60000 cca nagadjam jel i to sa nekom siromasnom opremom, samo elktro reverzer i zrak. Dobra je stvar što se može uzet na lising 5 rata 5 godina.
AntonioJD je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-03-18, 11:10   #804
zeko
Super Uvaženi Član

zeko avatar

Član foruma od: 16.02.2009
zeko ima spektakularnu auruzeko ima spektakularnu auru

Evo cjena današnja.. Najveći motor u toj klasi od 4.5 litre bez adblua i 100 ks traktor.. l
zeko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-03-18, 11:24   #805
komer
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.07.2008
komer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni dragulj

Od kolege tast kupio jd mislim 6195r i reko da je razlika u cijeni kod nas i vani 24 tisuće eura..naravno kod nas je skuplje...
komer je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-03-18, 15:30   #806
zeko
Super Uvaženi Član

zeko avatar

Član foruma od: 16.02.2009
zeko ima spektakularnu auruzeko ima spektakularnu auru

Evo i mali john deere..
zeko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-06-18, 11:05   #807
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok će uskoro postati poznatMajok će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od zeko Vidi poruku
Evo cjena današnja.. Najveći motor u toj klasi od 4.5 litre bez adblua i 100 ks traktor.. l
Možda od John Deere modela sa 100 konja ima najveći motor bez adblue-a.Ali u klasi traktora do 100 konja ima traktora koji imaju veće motore bez adblue-a.Čak i 90 konja sa većim motorom od tog johnyja
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-06-18, 12:11   #808
Majok
Aktivni Član

Mi smo u novocomercu bili gledali novog jelenka davno kada smo tražili novi traktor.Došli mi tamo da vidimo i da nam daju ponudu.Prvo smo čekali skoro sat vremena da uopće netko dođe pokazati traktor,onaj lik za stolom je rekao da on nemože jer nema vremena.I kada je taj neki došao onako preko ku.ca i samo je rekao eno ona dva tamo imaju 85 i 90 konja pa si pogledajte.I nestao nekud lik,niti da je otključao da pokaže kabinu ili da kaže nešto o tim traktorima.Ili da ih je makar upalio da se čuje kako radi traktor i da se proba voziti.Ma kakvi,ništa od toga.Neozbiljnost maksimalna od njihove strane,mi se tamo muvamo oko traktora ko lopovi i skiljimo kroz stakla u kabinu da vidimo kak je unutra a oni sjede unutra i gledaju.I kaže stari idemo dalje nema tu pazara sa ovima.I odemo mi,a oni se nisu ni udostojili izaći i reći doviđenja.Tako da smo odustali od njega skroz,pukim slučajem smo kupili mtz 820 novi onda i to je bila vjerojatno najbolja varijanta.Napravio je nemalo 7000 sati bez ikakvih problema do sada,a koštao 10000 €.Skoro 3 puta manje nego što bi nas koštao johny da smo ga uzeli.Bio je još i DF agrofarm u igri ali nam je bila cijena malo prevelika.Ali uglavnom JD me više uopće ne zanima,ne zato što je loš nego isključivo zbog servisne mreže i dilera jer su svi blago rečeno za ništa.Ima moj kolega jednog i oni uopće neće doći k njemu doma kad nešto otkaže nego on mora traktor njima odvesti.Mudraci,a traktor recimo neće ni mrdnuti jer elektronika od mjenjača ne radi.
Nepročitano 06-07-18, 18:31   #809
jamanoi
Početnik

Član foruma od: 06.07.2018
jamanoi je na dobrom putu

Bok momci
Novi sam na forumu itrebam pomoć u svezi John deere traktora.
radi se o tls u.Traktor nije premium.Zašto mi se kroz noć ili nakon dužeg stajanja traktora spusti tls do kraja tj sjedne na graničnike?Kad ga upalim traktor mislim uredno se digne i sve radi ok.Čujem da se nebi smiospustit nikakoa nigdje niš ne curi ulje.
molim pomoč
jamanoi je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-07-18, 20:26   #810
Majok
Aktivni Član

Provjeri jel ulje čisto,ako nema smeća onda bi mogle biti brtve.Dosta je da ti jedna ode i odmah ti pušta obje strane
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
John Deere robert Kombajni i bera?i 132 06-08-18 21:44
John Deere 224 T IMT555 Balirke 1 10-08-13 17:46
John deere 3040 maiky John Deere 40 09-08-11 21:20
john deere 530 vimi Kombajni i bera?i 11 04-08-10 10:20

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:52.