Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT "original" boja

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 14-06-18, 17:57   #1
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Član foruma od: 25.12.2013
Gajtan je nebrušeni draguljGajtan je nebrušeni draguljGajtan je nebrušeni dragulj
Početno IMT "original" boja

Po njuškalu i nekim trgovinama se nuti original boja za IMT(ima i za druge traktore) crvena i siva. Cijena je 75 kuna za 0,75kg boje.

Jel netko to kupoval i jel to išta valja??? Danas sam bil u jednoj trgovini koja prodaje tu boju jer sam kupoval nešto drugo. Trgovac veli da je to na nitro bazi i da neide nikakav harter nutra ni niš, pa nisam siguran jel to kaj vredi? Nekak mi sve izgleda da je to nekaj ko onaj obicni Luxal za farbanje plota.

Možda bum ferka šprical pa da ne hitim novce bez veze ako ne valja. Opet razlika u cijeni autolaka i toga je nekoliku pouta. Jel zna ko kaj, jel neko probal?

Ovak to izgleda:

Nepročitano 14-06-18, 18:46   #2
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost
Početno Re: IMT "original" boja

Ja sem farbal sa tom bojom malo je bolja od 1k ali lošija od 2k . Uglavnom vrijedi te novce jel je 1k oko 100 kn a ipak je lošija .
Nepročitano 14-06-18, 20:32   #3
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Gajtan je nebrušeni draguljGajtan je nebrušeni draguljGajtan je nebrušeni dragulj

Jel si to vec dugo farbal? Kak se drži, jel izbljedila ili ima sjaja? I jel izgleda ko ona IMTjeva?
Nepročitano 14-06-18, 22:33   #4
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku

Ako neznaš šta valja probaj šta je skupo. Možda malo i preskupo ali ajd nek mu bude. Bil sam nedavno kod njih.
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-06-18, 22:45   #5
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj

ako hoćeš da ti dura boja pogotovo crvena onda dvoslojna lak i baza .
Sjaj izgubit neće
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-06-18, 21:57   #6
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od dado6340 Vidi poruku
Ako neznaš šta valja probaj šta je skupo. Možda malo i preskupo ali ajd nek mu bude. Bil sam nedavno kod njih.
Jako dobro znam kaj valja jer sam 558 farbal s dvokomponentnom i skupom farbom. Za 0,75 kg farbe koju sam ja koristil kupiš 4 ove jeftine, i to bez hartera..

Ali pitam jer me zanimaju iskustva, trgovac tvrdi da je kvaliteno i da valja, a iskustva i teorija se cesto jako razlikuju..
Nepročitano 15-06-18, 22:04   #7
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku

Nisam metnul link u onom postu https://www.njuskalo.hr/dijelovi-tra...oglas-18274103
Nisam rekel da neznaš, malo zafrkancije. Ispričavam se.
Jesi probal pitati kod onih dečki u naseljku kod starog Delkića ?
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-06-18, 22:08   #8
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Farbano prošle godine u samo dva sloja (više za probu) do sad je ok . A kak je farban 560 za njega dobro .
Nepročitano 16-06-18, 09:12   #9
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od dado6340 Vidi poruku
Nisam metnul link u onom postu https://www.njuskalo.hr/dijelovi-tra...oglas-18274103
Nisam rekel da neznaš, malo zafrkancije. Ispričavam se.
Jesi probal pitati kod onih dečki u naseljku kod starog Delkića ?
I to sam isto vidio na njuškalu.. Ma kaj ja znam, možda ipak odem jednostavno k Boršiću i uzmem onu skupu farbu, pa znam kaj imam. I tak crvene ne treba puno a sive mi je ostalo doma barem za pola.. Sigurno je sigurno
Nepročitano 29-06-18, 23:50   #10
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Eto ga:

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 16:02.