Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor zetor 5711
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 07-01-12, 12:36   #31
ihorzic
Gost

Početno

Obrada u bosanskoj Dubici svih dijelova generalke za traktore ( brušenje glave, klipnjaće , uprešavanje ležajeva itd) oko 1000 kn.
Ja radio tamo i sve dijelove kupio original zetorove kod tipa šta radi.
Sve je kompjuterska obrada , novi strojevi i na granici treba samo prijaviti - da se nosi na popravak.
Ništa ne košta

.http://www.poljoprivredni-forum.com/...pictureid=1428

Znam da nas naši deru po cijeni - pa evo alternative.
  Odgovori s citatom

Nepročitano 07-01-12, 12:51   #32
ihorzic
Gost

Početno

evo još materijala - cijene sklopova za 5711

http://imageshack.us/photo/my-images...aunzetora.jpg/
  Odgovori s citatom
Nepročitano 07-01-12, 15:08   #33
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ihorzic Vidi poruku
Obrada u bosanskoj Dubici svih dijelova generalke za traktore ( brušenje glave, klipnjaće , uprešavanje ležajeva itd) oko 1000 kn.
Ja radio tamo i sve dijelove kupio original zetorove kod tipa šta radi.
Sve je kompjuterska obrada , novi strojevi i na granici treba samo prijaviti - da se nosi na popravak.
Ništa ne košta

.http://www.poljoprivredni-forum.com/...pictureid=1428

Znam da nas naši deru po cijeni - pa evo alternative.
To nije bila generalka čim su ležaji STD ;)
Koji se to ležaji trebaju uprešavati?
Cijena dijelova je u kunama?
Nepročitano 07-01-12, 15:20   #34
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Član foruma od: 05.04.2010
bornakutina je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
To nije bila generalka čim su ležaji STD ;)
Koji se to ležaji trebaju uprešavati?
Cijena dijelova je u kunama?
1600 kuna obrada glave bloka i radilice u sisku kod jednog mestra za mojeg ferka 533...naravno upresavanje stublina i neznam sta jos radi polumotor ili kak oni to vec zovu ostalio mi stavljamo u motor i sastavljamo....njegova obrada i upresavanje...
bornakutina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-01-12, 18:47   #35
Zetorboy
Super Uvaženi Član

Zetorboy avatar

Član foruma od: 12.02.2010
Zetorboy je onemogućio/la reputaciju
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od bornakutina Vidi poruku
1600 kuna obrada glave bloka i radilice u sisku kod jednog mestra za mojeg ferka 533...naravno upresavanje stublina i neznam sta jos radi polumotor ili kak oni to vec zovu ostalio mi stavljamo u motor i sastavljamo....njegova obrada i upresavanje...
jel kod Marjana? :-)
Zetorboy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-01-12, 19:04   #36
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Ako on nalupa unutra radilicu i klipove sa karikama, onda to i nije tak puno, ali ako ne onda je to jedno 400 -tinjak kn preveč ;)
Nepročitano 08-01-12, 10:54   #37
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Član foruma od: 05.04.2010
bornakutina je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Ako on nalupa unutra radilicu i klipove sa karikama, onda to i nije tak puno, ali ako ne onda je to jedno 400 -tinjak kn preveč ;)
bez toga!!!!!!!!
bornakutina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-01-12, 11:22   #38
MUHA
Super Moderator

Početno

Citiraj:
bez toga!!!!!!!!
Jel bar skratil klipove?
Nepročitano 08-01-12, 11:47   #39
ihorzic
Gost

Početno

nismo se shvatili muhaničar

ovo je račun za dijelove kupljene u Sunji za jednog prijatelja , i to sam stavio da vidite okvirno stanje cijena prema dalje.
A što se tiče obrade onda stoji ono o bosni - cijene za kompletnu generalku.
Malo je mutnije ali probajte viditi koliko je što.

Evo ovaj majstor u Sk je ok , znam ga - ali ljudi što je jeftinije ,...........
  Odgovori s citatom
Nepročitano 08-01-12, 11:55   #40
MUHA
Super Moderator

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ihorzic Vidi poruku
nismo se shvatili muhaničar

ovo je račun za dijelove kupljene u Sunji za jednog prijatelja , i to sam stavio da vidite okvirno stanje cijena prema dalje.
A što se tiče obrade onda stoji ono o bosni - cijene za kompletnu generalku.
Malo je mutnije ali probajte viditi koliko je što.

Evo ovaj majstor u Sk je ok , znam ga - ali ljudi što je jeftinije ,...........
Kužim da je ono račun od djelova, ali mislim da za 276 kn nemožeš dobiti orginal sklop. U tu kombinaciju (po toj cjeni) bi išlo oriđiđi klipovi, a pikse od privatnika (čini mi se SMR) Jel su bili u bjeloj kutiji sa zelenim slovima?

Onih 1000 kn je OK, ali tak nekak je i u ZG

Majstora iz SK ne poznam, ali za 533 je ono puno.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:05.