Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Mali traktori Cijene usluga rada sa malim traktorima
Mali traktori Traktorikoji rade gdje drugi traktori mogu ali i gdje drugi traktori ne mogu. Tomo Vinković, Prima, Hittner, Antonio Carraro, Goldoni, AGT itd.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 27-03-15, 12:15   #11
Plemeniti
Super Uvaženi Član

Plemeniti avatar

Član foruma od: 16.12.2008
Plemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajan
Početno Re: Cijene usluga

Citiraj:
Prvotno napisano od Hele Vidi poruku
Po ovome što sam ti napisao ispada da bi po mojem cjeniku koji ti je preskup 200m2 bilo 30kn. Još uvijek preskupo? Za te novce me ne može nitko natjerat frezu prikopčat.
Za manje povrsine ovo mi se cini ok cijenik,,,

Nepročitano 27-03-15, 13:19   #12
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Za dve tri kune kupiš kvadrat ori nama...
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-03-15, 13:19   #13
mtd001
Moderator

mtd001 avatar

Član foruma od: 20.05.2010
mtd001 je zaista zgodanmtd001 je zaista zgodanmtd001 je zaista zgodanmtd001 je zaista zgodan

Citiraj:
Prvotno napisano od Bobić Vidi poruku
Koliko to "po povrsini" iznosi?

kako obracunavas, u metrima kvadratnim ili odokativno?

dakle zanima me kolika bi bila cijena primjerice 200 kvadrata frezanja?
Onako kako je Darijus napisao,kunu po m2.
Obračunavam odokativno,po koracima.
Ali opet ovisi o tome i kakva je zemlja za obradu,ako je tvrda ko kamen cijena je veća jer treba više prolaza.

A nekome ko je bolestan i starijim ljudima došao bi i za čašu vode,samo takvi te rijetko zovu iz drugih razloga.A oni koji mogu a nećeju,e ti me dobro zapamte.

Posljednje uređivanje od mtd001 : 27-03-15 at 13:35
mtd001 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-03-15, 17:36   #14
komer
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.07.2008
komer je zaista zgodankomer je zaista zgodankomer je zaista zgodankomer je zaista zgodan
Početno Re: Cijene usluga?

ovako ja kosim vec 10 godina susjedu oko kleti i vocnjak za 350kn 3000m2..
radio sam sa tomekom i roto kosom kroz vocnjak,oko kleti kosilica,a brina sa faksericom..

onda susjedima koji imaju vrt po 200-300m2 frezao sam po 150kn,nekad su dali 150 nekad 200,ovisi i tako godinama...

onda covjeku za hektar vinograda i travu od metar rekao sam da ispod 1000kn necu kositi pa mu je bilo preskupo...(veliki traktor neide u redove,a ja bi sa tomekom imao garant 6-8h posla,em je i strmina a i visoka trava,a i 15km u jednom smjeru imam do njega)..
komer je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-03-15, 12:08   #15
powershift
Super Uvaženi Član

powershift avatar

Član foruma od: 13.11.2007
powershift će uskoro postati poznatpowershift će uskoro postati poznat
Početno Re: Cijene usluga?

ja 200 do 300m2, za povrce orem i frezam za 10 ak EURA, sve je to tu oko mene, bude uvijek nekako usput, inace da svaki put otklacim i zakacim stroj, pa da idem samo zbog te male parcele bilo bi oranje 10 E, frezanje 10 E. I sve to mi dodje nekako usput, nisam zaokupljen tim poslom, to mi dodje kao dodatna djelatnost, hobi, pa onda ne radim puno usluzno, pa i ne naplatim.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 22:27.