Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-07-18, 16:30   #10111
gogo
Super Uvaženi Član

gogo avatar

Član foruma od: 10.10.2012
gogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajan
Početno Re: Zetor

Haha, serija 5 je baš prava stvar, Kinesko-Meksičko-Indijski sklepanac, završna obrada i opća kvaliteta je ko da su ga djeca radila. Ako je tak dobar, zakaj ga ne voziš? Neka, hvala, biram provjereno.
gogo je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 12-07-18, 16:55   #10112
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Serija 5x20 se pravila u Mannheimu. U serijskoj opremi je dolazio PQ mjenjac, ehr. Veliki 4.5 litre motor. Tako da bas nije sklepanac.
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-07-18, 17:15   #10113
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Kume moj, Zetor je stroj. Za prosječno gazdinstvo.
Nepročitano 12-07-18, 17:30   #10114
gogo
Super Uvaženi Član

gogo avatar

gogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajan

NH- djelomično se sklapala u Njemačkoj da dobije EU certifikat, kao i druge serije.

MUHA- ja se uopće ne bih bojal raditi do 100ha sa nekim dobrim Zekom od 100-120 konjića, i za tu površinu ne treba nikakva "bolja" marka, i ovak i onak je unatrag 15 godina to sve isti klinac. Sad sam u procesu kupnje isprobal i ovu Power seriju, stari moj, to je fantazija za raditi, a pogotovo se vidi razlika između traktora koji su došli izvana i ovih Kiršovih, puno su bolje odrađeni, i još udobniji, majke mi, čak ni Mitasova guma nije ista za zapad i sjever ili za naše tržište.
Nepročitano 12-07-18, 17:43   #10115
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Pa to i ja velim.
Nepročitano 12-07-18, 18:05   #10116
AirBoX
Uvaženi Član

AirBoX avatar

Član foruma od: 25.06.2014
AirBoX je nebrušeni draguljAirBoX je nebrušeni draguljAirBoX je nebrušeni dragulj

Ako Proxima radi dobro kod našeg "renomiranog" poljoprivrednika u selu, i to radi bez greške, a kod njega su crkavali svi mogući strojevi... Ja ne da sam siguran da je Zeljac kvalitetan, nego nemam šta reći hahaha Ursus se raspao, Belarusu otpadali točkovi pa vareni, sad idu u osmicu, sve dimi, škripi, klima se, hidraulici ubijaju, katastrofa... Malo groblje strojeva.

NH pretpostavljam da znaš o kome se radi. :D
Nepročitano 12-07-18, 18:13   #10117
gogo
Super Uvaženi Član

gogo avatar

A jake konkurencije, svega ti, pored Rusa i IMT dobro izgleda!
Nepročitano 12-07-18, 19:22   #10118
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Petica je uz fendta 300 vrh ponude i tvrdit da je kineski poluproizvod je neozbiljno.

Kako ne bi znao o kome se radi a nije ni njegov zetor imun na tesku nogu. Proljetos ga pitam jel gotova sjetva, kaze cim sastavimo traktor krecemo

I njegov ursus je bio zetorov proizvod(zts)
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-07-18, 20:20   #10119
gogo
Super Uvaženi Član

gogo avatar

Cjenovno su u vrhu, to da... Osobno ne vidim tu ništa što bi me impresioniralo, osim ako ne padaš na priče i marketing.
Nepročitano 12-07-18, 20:54   #10120
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu auru

Iskreno znam čovjeka koji je imao prvo zetora 6340 i još ga ima jer nemože ga prodat.
Deutz fahr 100 mislim agroplus i sad novi od 150 konja deutz ipak je zetor prema necem takvom nedorastao.
I sam čovjek veli imali su svi kvarova ali razlika je golema.
Zetor kasni dosta prema drugim vodećim traktorima.
A cijena jaka
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 17:27.