Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT 539 i 533

Zatvorena tema
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-07-18, 11:12   #6721
Majok
Regularni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok će uskoro postati poznat
Početno Re: IMT 539 i 533

Upravo o tome pričam,na malim parcelama je on car.Imamo mi parcelu široku taman za 6 redi kukuruza a dugačku skoro kilometar.I na dva dijela ima nekakav zarez za još dva reda kukuruza.To se nemože sa velikim ni kultivirati ni prskati.Jer se izgazi jako puno.A koliko je takvih malih parcela u ljudi
Majok je odsutan  

Nepročitano 12-07-18, 12:07   #6722
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Majok jel to parcela uz prugu ? Da na žalost prošlo je vrijeme malih traktora i malih poljoprivrednika i to mi malo žao . IMTa mi nije žao on mi se nakon rusa dosta zamjeril 70-tih .
Nepročitano 12-07-18, 13:37   #6723
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Željac, kupi si onakvoga kaj ti mjenjač u ruci ostane, da ne reklamiramo sad
Nepročitano 12-07-18, 14:12   #6724
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Misliš onaj kaj ima Jostik nemam te noface . Bolje se ti dobro odmori čeka te 69 na pola
Nepročitano 12-07-18, 14:32   #6725
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Tako je Roki, neče tebi niko govorit da IMT nevalja, vidiš da treba ponekad i Zeksa oporavljati.
Naručil sam alat pa bum malo produžil jer se moram prvo kroz jednog 549 prošetati. Nema odmora ni na odmoru za mene.
Nepročitano 12-07-18, 14:47   #6726
Majok
Regularni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok će uskoro postati poznat

Ma nije uz prugu nego je tako bezveze spajano.Imaju ljudi tu njive široke 9 metara a dugačke 2.5 km.To je bilo državno pa su ljudi kupovali i spajali u jednoj ravnini.Mi srećom nemamo takvih gluposti.Imt je bio dobar u svoje vrijeme dok su ljudi imali malo zemlje,ali vrijeme ih je pregazilo.U odnosu na konkurenciju nisu ponudili ništa seljaku što se tiče udobnosti.Recimo zadnje serije su imale skoro iste kabine kao i oni iz 80-ih.Tko će danas raditi cijeli dan na ljetnjem suncu u limenoj kabini bez klime i uz toliku buku.Jedino to je imt zakopalo,ili recimo powershift i reverzer.Njima bi trebalo još 100 godina da to naprave,a danas nitko neće traktor bez toga.Samo zato je i propala tvornica,iako je imt bio traktor za svakoga.Ali jbg ispao je iz mode
Majok je odsutan  
Nepročitano 12-07-18, 19:35   #6727
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu auru

Aj navedi dobar razloga za reverzer ili powershift.
Meni to uopće ne treba .
Ali treba izvoda hidrulike , funkcionalan traktor.
I pouzdan još na svojim imt mjenjače nisam radio.
E to ja zovem stroj kad 40 godina ide mjenjač.
Samo da au komplet sinhronizirani milina bi bila.
mali je odsutan  
Nepročitano 12-07-18, 19:40   #6728
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od mali Vidi poruku
Aj navedi dobar razloga za reverzer ili powershift.

.
Navedi bar jedan protiv kad se naučiš na njih nemožeš bez njih
Nepročitano 12-07-18, 20:49   #6729
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu aurumali ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Navedi bar jedan protiv kad se naučiš na njih nemožeš bez njih
Meni ne treba kome treba neka si nabavi.
Ljudi cjel život izmišljaju toplu vodu a tvornice takve stvari da skrate vijek stroja.
Inače bi propale.
mali je odsutan  
Nepročitano 12-07-18, 21:10   #6730
Petretic549
Aktivni Član

Petretic549 avatar

Član foruma od: 19.10.2011
Petretic549 će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od MUHA Vidi poruku
To nije istina, spreman sam to u praksi dokazati na bilo kojem IMT-u
Hehe, zato vam moj 549 more biti najbolji primjer!

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 21:26.