Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 07-05-13, 00:05   #1
kresoklc
Polako se zagrijava

Član foruma od: 24.09.2012
kresoklc je na dobrom putu
Početno Imt 504

Zdravo, imam problem sa frezom, čim se ugrije, u radu ode u turažu i ugasi se???? odmah ju upalim napravim 15-20m i opet ode u turazu i ugasi se. Sada sam ju vec skuzio i cim krene u turazu stisnem kuplung i smanjim gas i lagano pustam kuplung 2-3 puta dok se ne smiri i onda opet tako odradim 15m i opet isto.

Svječica je nova 2-3 sata rada obavila, fergazer očišćen,niš nije zaštopano.
Kaj to može biti, dali samo treba dobro naštelati fergazer ili je nešto otišlo?

Prošle godine mi je neko smeće ušlo i zaštopalo fergazer i kad sam to posložio nazat pocelo je zezati, pa imam osjecaj da ga samo treba dobro naštelati

Freza je očuvana,deda je pazio ko oko u glavi, ali sada me eto pocela malo zezati mojom greškom jer sam neznanjem raštelo fergazer, barem ja tako mislim.
kresoklc je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 07-05-13, 00:28   #2
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno Re: Imt 504

Citiraj:
Prvotno napisano od kresoklc Vidi poruku
Zdravo, imam problem sa frezom, čim se ugrije, u radu ode u turažu i ugasi se???? odmah ju upalim napravim 15-20m i opet ode u turazu i ugasi se. Sada sam ju vec skuzio i cim krene u turazu stisnem kuplung i smanjim gas i lagano pustam kuplung 2-3 puta dok se ne smiri i onda opet tako odradim 15m i opet isto.

Prošle godine mi je neko smeće ušlo i zaštopalo fergazer i kad sam to posložio nazat pocelo je zezati, pa imam osjecaj da ga samo treba dobro naštelati

Freza je očuvana,deda je pazio ko oko u glavi, ali sada me eto pocela malo zezati mojom greškom jer sam neznanjem raštelo fergazer, barem ja tako mislim.
Ak ti se sama od sebe zaletava to znaci da joj se gubi gorivo znaci fergazer se ne puni dovoljno brzo nekaj je zastopano.prvo pogle sito u rezervaru i skini casicu na fergazeru i ispusi i pogle jel plovak ide glatko dole gore.
Obavezno novu mjesavinu stavi i pogle filter zraka i nemoj pretjerat s kolicinom ulja u njemu.
oficir je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-05-13, 00:31   #3
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajan

Citiraj:
Prvotno napisano od kresoklc Vidi poruku

Več smo negdje na postu razglabali oko toga .... Nemrem se sjetiti gdje točno, ali tu je kod Motokultivatora ! Mislim čak da je 506 bil u igri !? Ja imam IMT LS i isto mi se dogodilo prije puno godina tak da se ne sječam točno što je bilo, al znam da sam muku mučil oko frgića i plovka ..... tu negdje je problem, al prošaraj malo tu po špostovima i našel buš rješenje !
zgzac je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-05-13, 00:36   #4
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan

Sad se nemrem sjetit moral bi ici pogledat jel taj fergazer opce ima stelanje smjese goriva i zraka,ak nekak mi se cini da nema tak da probaj kak sam ti rekel.
Ja sam neki dan zatvoril gorivo i cekal da crkne a kad tam kad je skoro sve potrosil kaj mu je ostalo otisel je u iber turu,zaletel se.
Tak da je nekaj s dovodom goriva u fergazer.
Nepročitano 07-05-13, 00:41   #5
Bučo
Super Uvaženi Član

Bučo avatar

Član foruma od: 09.09.2012
Bučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodan

To je bingov frgazer gore nema stelanja goriva i zraka ima diznu ocisti dobro frgazer!!
Nepročitano 07-05-13, 00:46   #6
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od bučo Vidi poruku
To je bingov frgazer gore nema stelanja goriva i zraka ima diznu ocisti dobro frgazer!!
Ak ga je ocistil kak veli onda bi mogel biti rezervar pun smeca i zastopana mrezica ili zastekan plovak.
Nepročitano 07-05-13, 01:14   #7
Bučo
Super Uvaženi Član

Bučo avatar

Član foruma od: 09.09.2012
Bučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodan

Najbolje krenut redom i sve ocistit i pazit dobro kod slaganja frgazer da nebi di vuko zrak!!
Nepročitano 07-05-13, 08:01   #8
vica
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.01.2013
vica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mrakuvica je svjetionik u mraku

ocisti rezervoar prvo i slavinicu za gorivo za pocetak da si siguran da ima dotok goriva . iglicu i plovak skini i produvaj kanal kojim dolazi gorivo u karburator.onda nasteluj nivo u karburatoru na plovku jer od sve prilike je mali nivo cim se tako desava. ili je neko zapusenje u dovodu ili premali nivo
vica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-05-13, 22:39   #9
kresoklc
Polako se zagrijava

Član foruma od: 24.09.2012
kresoklc je na dobrom putu

budem sada kad uhvatim vremena sve redom ocistio, hvala na savjetima
kresoklc je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-05-13, 08:13   #10
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Imam pitanje u vezi ulja u getribi i u reduktoru,koje ulje ide i jel netko zna do kud se naljeva ili koliko?
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 00:51.