Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 4712
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Alati teme Način prikaza
Prev prethodna poruka   sljedeća poruka Next
Nepročitano 11-08-16, 22:38   #30
marek
Regularni Član

marek avatar

Član foruma od: 26.02.2012
marek je na dobrom putu
Početno Re: Zetor 4712

Pozdrav ekipo!
nije baš da sam aktivan, jbg...., kj. moreš, al trebam savjet, help ...
Zekan moj dragi, 4712, počeo proklizavat u radu - tj. motor radi a on stoji - lamela
To sam prvo skužil na tanjuranju kod jesenske sjetve, kad idem zadnji prohod u 4-toj brzini, počel je zastajkivati, tj. usporava sam od sebe ...
U 3. ide ali mislim ali nije to to ...
Prilikom paljenja ujutro, obično krećem u rikverc - stisnem kvačilo i on krči i nejde u brzinu...
Pritisnem papučicu par puta, smanjim malo gas, ubaci u brzinu i dalje OK...
Pričo sam s jednim čovjekom, dugogodišnjim mehaničarom traktora kaj bi to bilo - podešaval je polugu kvačila, bilo kao bolje ali počelo opet zezati , sljeddeće kj je reko da se može probati je podešavanje capica na lameli ???
Onaj "miris" lamele sam zadnje osjetil u šumi kad sam par puta, u 2. brzini cuknul trupac koji je zapel ...

E sad, kj se sad tu dogodilo?
Dal se lamela može kak zauljiti?

Zadnje kaj smo šarafili po njemu je bila famozna hidraulika gdje je dobil i friško ulje u getribu ...

Hvala!

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Zetor 4712,šta se dešava? nihad Mehanička radionica 20 29-03-12 08:07
Zetor 4712 Smiljan Zetor 16 23-09-10 08:51

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:43.