Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > EKO vrt i permakultura EKO gnojiva, prihrana i sl.
EKO vrt i permakultura Sve o ekološki prihvatljivom vrtlarenju, permakulturi, šumskim vrtovima ...

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 30-10-16, 18:48   #21
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 09.11.2011
DARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mraku
Početno Re: EKO gnojiva, prihrana i sl.

eto, baš se pogodih sa lokalnim kaubojem, za 500 kuna 6 tona prezrelog gnoja, njegov utovar, njegov dovoz i njegovo rasipavanje po mojoj zemlji...
još kad bi mi ga tel zaorati, potpisal bi mu doživotno...

Nepročitano 30-10-16, 19:08   #22
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je ime poznato svimaNEWHOLLAND je ime poznato svimaNEWHOLLAND je ime poznato svimaNEWHOLLAND je ime poznato svimaNEWHOLLAND je ime poznato svimaNEWHOLLAND je ime poznato svima

Isto to placam 150 kn. 5 tona.
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-10-16, 19:22   #23
adan
Aktivni Član

Član foruma od: 05.01.2013
adan će uskoro postati poznat

E blago vama dečki. Kod mene prošlu jesen čovjek tražio 150 kn za kubik i to gnoj koji je dan prije izbacio iz štale, bez utovara, bez prevoza, bez rasipavanja. Dođi sa svojim prijevozom i tovari, a gnoj polusuha slama. E ko mi je kriv kaj sam seljak u predgrađu Zagreba. Kupila sam prije par godina super zreli gnoj po razumnoj cijeni, ali me prijevoz koštao ko sv. Petra kajgana. Moralo se , sila boga ne moli, a tačkama predaleko. Sad ni nesmijem gnojiti stajnjakom ako kravica nema potvrdu da je jela eko travicu i kakala eko d...
adan je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-10-16, 20:06   #24
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajan

Citiraj:
Prvotno napisano od adan Vidi poruku
E blago vama dečki. Kod mene prošlu jesen čovjek tražio 150 kn za kubik i to gnoj koji je dan prije izbacio iz štale, bez utovara, bez prevoza, bez rasipavanja. Dođi sa svojim prijevozom i tovari, a gnoj polusuha slama. E ko mi je kriv kaj sam seljak u predgrađu Zagreba. Kupila sam prije par godina super zreli gnoj po razumnoj cijeni, ali me prijevoz koštao ko sv. Petra kajgana. Moralo se , sila boga ne moli, a tačkama predaleko. Sad ni nesmijem gnojiti stajnjakom ako kravica nema potvrdu da je jela eko travicu i kakala eko d...
Kuda to vodi?
Jel to nama naša borba (za EU) dala?
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-10-16, 21:09   #25
Hele
Super Uvaženi Član

Hele avatar

Član foruma od: 06.01.2013
Hele ima spektakularnu auruHele ima spektakularnu auruHele ima spektakularnu auru

Nazoveš nadzornu i uglavnom dozvoljavaju stajnjak, samo moraš pazit da nije iz intenzivnog uzgoja.
Hele je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 30-10-16, 21:11   #26
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

DARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mrakuDARIJUS je svjetionik u mraku

...ma kakvi intenzivan uzgoj, pa čovek ima jedva 300 krava...
Nepročitano 30-10-16, 21:23   #27
Hele
Super Uvaženi Član

Hele avatar

Hele ima spektakularnu auruHele ima spektakularnu auruHele ima spektakularnu auru

E to je pravi eko stajnjak. To je tvoj susjed sa Mekušja, šta on ima toliko krava?
Nepročitano 31-10-16, 19:29   #28
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Davor nema 300 krava...ubila bi ga žena......a i daleko mi do Mekušja...
Nepročitano 31-10-16, 22:25   #29
Hele
Super Uvaženi Član

Hele avatar

Ne znam zašto sam zabrijao da si sa Mekušja. Uglavnom, ne znam kako se zove čovjek ali stalno slušam o čovjeku sa Mekušja koji ima veliku farmu, imao je i mljekomat na placu.

Našao sam stari cjenik na netu od pro eco iz 2011, do danas su poskupili oko 50%.

Posljednje uređivanje od Hele : 31-10-16 at 22:34
Nepročitano 06-11-16, 23:31   #30
antondj
Regularni Član

Član foruma od: 30.08.2015
antondj je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od Hele Vidi poruku
Koja je formulacija, cijena, jel na popisu ministarstva?
N 2%, P2O5 3%, K2O 1,6% 2,30 kn/kg
antondj je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 17:44.