Alati teme Način prikaza
Prev prethodna poruka   sljedeća poruka Next
Nepročitano 08-01-17, 23:37   #24
zoks
Početnik

Član foruma od: 08.01.2017
zoks je na dobrom putu
Početno Re: Lonicera caerulea (Haskap)

Pozdrav svima,

zanima me sjedeće, pošto mi se čini da nisam naletio na konkretne odgovore u prijašnjim porukama:

- da li je netko od ljudi ovdje koji uzgajaju haskap, član haskap projekta (obitelj Cetinić-Frankos je lani tražila kooperante za uzgoj haskapa)? Vidio sam na prijašnjim postovima većinom negativne komentare u vezi ovoga projekta, pa me zanima zašto je to tako i da li je netko barem pokušao doćo do nekih informacija glede istog.

- zanima me da li se stvarno u praksi može očekivat urod od 3-5 ili 4-6 kg ploda po sadnici (puna rodnost), ili je to samo teorija?

-da li postoji netko tko uzgaja haskap, a nalazi se u primorskom djelu zemlje, tj. da li je moguć uzgoj istog na tom području?

Za sada toliko, nadam se da će se netko uključit u razgovor!

Lp
zoks je odsutan   Odgovori s citatom

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 16:59.