Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > John Deere John Deere 5510
John Deere Američka koorporacija John Deere utemeljena 1837 godine proizvodnjom traktora startala je 1976 u sklopu proširenja djelovanja tvrtke. Traktori vrhunske kvalitete i performansi.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 25-10-11, 21:07   #1
maiky
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 09.02.2007
maiky je na dobrom putu
Početno John Deere 5510

dali mi netko moze reci nesto o tom traktoru pošto nisam nista uspio pronaci na forumu
maiky je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 25-10-11, 21:13   #2
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Član foruma od: 01.06.2011
ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku
Početno

imam negdje stari katalog od te serije pa valjda je još u mom frižideru,ali to je samo informativnog sadržaja bez nekih puno mudrolija ali ako treba budem ga probao naći:drinkers:
Nepročitano 25-10-11, 22:56   #3
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od maiky Vidi poruku
dali mi netko moze reci nesto o tom traktoru pošto nisam nista uspio pronaci na forumu
DPS motor, Carraro mjenjač, 4,5L turbo, oko 90ks. Kažu da baš nije...JD.
Imaš nekoliko mišljenja OVDJE.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-10-11, 13:25   #4
danek
Uvaženi Član

Član foruma od: 18.12.2008
danek je onemogućio/la reputaciju
Početno

navodno 85 ks,traktor prvenstveno za transport jer je brz,za orat nije jer je lagan 2x12-14 uvrh glave,ima tu kod nas jedan par put ostal u kvaru ali čovjek i puno dela s njime.
danek je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-10-11, 18:42   #5
maiky
Super Uvaženi Član

maiky je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od danek Vidi poruku
navodno 85 ks,traktor prvenstveno za transport jer je brz,za orat nije jer je lagan 2x12-14 uvrh glave,ima tu kod nas jedan par put ostal u kvaru ali čovjek i puno dela s njime.

ma vidio sam na njuškalu oglas i neizgleda skupo za to godiste a i meni ne treba bas preveliki (preglomazni) traktor pa.....

http://m.njuskalo.hr/traktori/john-d...-oglas-3789439
Nepročitano 26-10-11, 19:41   #6
danek
Uvaženi Član

Član foruma od: 18.12.2008
danek je onemogućio/la reputaciju
Početno

to nije puno,mislim da je novi došel oko 35000 eura,kupi odmah dok te neko nije prestigel
danek je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 26-10-11, 20:29   #7
MOCO
Uvaženi Član

MOCO avatar

Član foruma od: 23.02.2010
MOCO je na dobrom putu
Početno

kod jd se gledaju radni sati, a ovaj ima malo! Da ja takav tražim mislim da bih ga išao pogledati
MOCO je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-10-11, 10:01   #8
maiky
Super Uvaženi Član

maiky je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od MOCO Vidi poruku
kod jd se gledaju radni sati, a ovaj ima malo! Da ja takav tražim mislim da bih ga išao pogledati

ne vijerujem ja puno u radne sate sto ljudi napisu ako su to realni sati onda bi trebale i gume biti orginal a ove izgledaju ko da su nove !
Nepročitano 27-10-11, 10:03   #9
maiky
Super Uvaženi Član

maiky je na dobrom putu
Početno

a sta mi kazete na ovog
http://m.njuskalo.hr/traktori/john-d...-oglas-2993377

ovo bi treba biti reno ali je 4 cilindra za razliku od prvog koi je 3 cilindra i turbo (a ja bas ne volim male turbo motore)
Nepročitano 27-10-11, 10:23   #10
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od maiky Vidi poruku
a sta mi kazete na ovog
http://m.njuskalo.hr/traktori/john-d...-oglas-2993377

ovo bi treba biti reno ali je 4 cilindra za razliku od prvog koi je 3 cilindra i turbo (a ja bas ne volim male turbo motore)
Griješiš. Onaj prvi ti je 4 cilindra turbo, 4,5L. To sam ti već napisal. Ima motor veće zapremine od ovoga modela 3200, čiji je motor 3,9L.
Istina, ovaj drugi je grublji i teži, ali i veći i nezgrapniji.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:37.