Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > John Deere John Deere 5510
John Deere Američka koorporacija John Deere utemeljena 1837 godine proizvodnjom traktora startala je 1976 u sklopu proširenja djelovanja tvrtke. Traktori vrhunske kvalitete i performansi.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 29-10-11, 20:54   #21
maiky
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 09.02.2007
maiky je na dobrom putu
Početno

u potpunosti se slazem ali sto da ti kazem onaj "drugi" JD sto sam iša gledat kod Ludbrega je u još uzasnijem stanju a tip trazi 100 000kn ma moš mislit a i nije JD več Reno prefarban u zelenu boju....
Zetori nisu loši traktori malo glomazni ali je relativno dobra kvaliteta ako ga netko ne preforsira imaju jako veliku kabinu jako udobni pregledni malo spori (nova linija "21" je malo brza i mijenjac sa desne strane nema elektronike ) malo su napuhane cije ali to je tako gleda sam ja ova dva dana i jedan 5211 ali mu zuji hidrulicna pumpa i nece dizati na minimu i nema srva tvrd volan iako je imao plugove i podmazan je bio... 84-85.god 6500eur
a koi drugi traktor ti ima u kompletu kompresor zracne kocnice za prikolicu gornju i dolnju automacku kuku prostranu kabinu 1 dvoredni izlaz hidraulike koi radi neovisno o podizacima. ima susjed 4340 ima prednji utovarivac i iza 2 dvoredna izvoda za rolo balirku i tako da je iskoristio na jedan razvodnik 1 a za drugi razvodnik 2 a povrate preko jednog T elementa spoio na 0.

Posljednje uređivanje od maiky : 30-10-11 at 08:02
maiky je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 03-11-11, 22:01   #22
tibor88
Super Uvaženi Član

tibor88 avatar

Član foruma od: 03.09.2007
tibor88 ima spektakularnu aurutibor88 ima spektakularnu auru
Početno

evo jos jednoga:

http://www.njuskalo.hr/traktori/trak...-oglas-3851204
tibor88 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-11-11, 19:49   #23
zvona
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.12.2006
zvona je na dobrom putu
Početno

JD 5510 kao prvo na izgled ne liči na traktor za ratarske poslove.Imao ga je tetak jedno vrijeme i uglavnom je koristio kao drugi traktor,prskanje,kultivacija,sjetva,išao je on i u oranje 3x12 premetnjak,tanjuranje OLT 33,Rau 3,30m,transport sa kamionkom 13t.Ide on ,ima snage,žilav ali je i lagan.Kao traktor jedino mu je bila mana paljenje,i to na anlaseru,nekad si morao malo kvrcnit.Moje mišljenje da to nije onaj JD kakvog se očekuje,za mene je ipak puno puno bolji stariji tip 2850

Ej da mogo vrjeme vratit ja,bila bi mi danas suđena
letjeli bi među zvjezdama,eh da mogu vrijeme vratit ja
zvona je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-09-13, 09:43   #24
qotsa
Početnik

Član foruma od: 11.09.2013
qotsa je na dobrom putu
Početno Re: jd 5510

pozdrav svima
registria sam se na forum da pitam uvezi traktora jer bi trebali kupit nesto polovno i bas naletim na njuskalu na tog jd5510n http://www.njuskalo.hr/traktori/john...-oglas-8272411
iako mi nije jasno kako takva cjena i tako malo radnih sati? zasto tako malene gume (sirina) ispred?
nama bi trebao za povrtlarstvo i vocarstvo, i trebao bi nam bas tako nekakav maleni, jako okretljiv i stabilan jer radimo na brdima (sjevena istra) masline su posadjene na terasama pak nije za se upustit sa bilokakvom mehanizacijom u takve avanture
ugl moze kakav komentar bas za taj traktor? trazio sam na netu nekakav manual ali nista samo prodaja..

(oprostite na ``mozda glupavim`` pitanjima no ja tu i tamo radim sa traktorom tako da nisam upucen..)

hvala
qotsa je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-09-15, 23:26   #25
agronom
Polako se zagrijava

Član foruma od: 16.11.2014
agronom je na dobrom putu
Početno Re: John Deere 5510

Molim vas dali mi netko može opisati na koji način se uključuje prednji pogon,odnosno isključuje, preko prekidaća?
Traktor mi trzne kada se isključi, pogotovo ako je pod opterečenjem.
agronom je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:13.