Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Mali traktori > Hittner Općenito o Hittner traktorima
Hittner Traktori izgrađeni po obrascu malog poljoprivrednog traktora Tomo Vinković.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 15-06-08, 20:25   #1
TOMO VINKOVIĆ
Gost

Početno Općenito o Hittner traktorima

Komentari, pitanja, odgovori, diskusija o traktorima Hittner.
  Odgovori s citatom

Nepročitano 15-06-08, 20:39   #2
TOMO VINKOVIĆ
Gost

Početno Re: HITTNER

Maloprije sam u temi IMT-542 vidio da je ado rekao da se sve manje koriste traktori "TOMO VINKOVIĆ".

1.Traktori "TOMO VINKOVIĆ" se više ne proizvode-sada se proizvode traktori koji su nastali po TOMI VINKOVIĆU, a to su:PRIMA TT,HITTNER,AGT.

2.Koliko sam čuo sve te tri vrste se dobro prodaju-tvornica HITTNER je dobila narudžbu za u Afriku-kažu da u Africi ima dosta vrsta traktora ali da nijedan nije kvalitetan kao HITTNER,imaju proizvest i isporučit 4000 traktora i 16000 priključaka i to ti dosta govori o njima ;) :!: :!:

HITTNER: http://www.hittner.hr/

PRIMA TT: http://traktori.prima-commerce.hr/

AGT: http://www.lateran.hr/agro/index.php?cat=6&page=9.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-06-08, 21:56   #3
Ado
Regularni Član

Član foruma od: 30.05.2008
Ado je na dobrom putu

Jarane kod nas se manje koriste traktori Tomo Vinković iz jednog razloga, što su spori i imaju puno kvarova.Sad se masovno uzimaju Goldoni i Landini traktori koji su brži u svakom pogledu bolji u klasi.Tomica je bio nekad ekstra traktor ali novo vrijeme dolazi tehnologija ide dalje u savršavanje ,mislim da se slažeš sa ovim zaključkom.Tomo nov 30 Ks izađe bez ikakvih priključaka sa pdv 6,500 Eura.Ja mislim da je puno za njega dati bolje još malo dodati pa kupiti Goldoni nov te snage ili jači.
Ado je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-06-08, 22:46   #4
Alen
Aktivni Član

Član foruma od: 27.04.2007
Alen je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od Ado
Jarane kod nas se manje koriste traktori Tomo Vinković iz jednog razloga, što su spori i imaju puno kvarova.Sad se masovno uzimaju Goldoni i Landini traktori koji su brži u svakom pogledu bolji u klasi.Tomica je bio nekad ekstra traktor ali novo vrijeme dolazi tehnologija ide dalje u savršavanje ,mislim da se slažeš sa ovim zaključkom.Tomo nov 30 Ks izađe bez ikakvih priključaka sa pdv 6,500 Eura.Ja mislim da je puno za njega dati bolje još malo dodati pa kupiti Goldoni nov te snage ili jači.
Goldoni i landini su tehnološki napredniji traktori i puno skuplji za održavanje. Za TV možeš nači djelova na svakom čošku (kao i IMT). Kada bi kupovao novi mali traktor sigurno bi izabrao neki od ova dva: Hittner ili prima....
E sad bi se možda dvoumio koji....možda je hittner za nijansu bolji,ali i malo skuplji.
Kada nebi imao TV 818 več 18 godina i kada nebi bio u kontaktu sa puno TV traktora možda bi ti i vjerovao da se puno kvare. Tak da majstore tvoja priča "ne drži vodu".....
Ako se toliko kvare onda je to do vlasnika koji ne drži do svog traktora i ne održava ga redovno.
Alen je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-06-08, 23:19   #5
bogec
Super Uvaženi Član

bogec avatar

Član foruma od: 16.11.2007
bogec je na dobrom putu

ja ne koristim te male traktore ali jako puno je zglobnih traktora od hittnera otišlo u izvoz jer su jako kvalitetni, napokon i da naše netko kupuje i da ima prođu po normalnoj cijeni.
bdw djed mi radi kabine za te traktore, i podosta ljudi iz mog sela radi za hitnera, svaka čast, bar da je takvih više tvrtki
Nepročitano 15-06-08, 23:21   #6
TOMO VINKOVIĆ
Gost

slažem se s alenom,ado tako govoriš jer ga nisi imao-ja ga iman već 21.g.(tv-420)i do sada nikakvih kvarova osim lufta volana i ključa mjenjača.Glavno je da se traktor redovno održava.Traktor za mene nije spor-25 km/h je sasvim dovoljna brzina.

evo ti cjenik: http://www.amgrupa.hr/pdf/tv.pdf.

traktor TT-830 ZGLOBNI-BEZ SERVO VOLANA KOŠTA 60.408,68 kn,a ne 6500 eura(47000kn). ;)
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-06-08, 23:36   #7
GROF
Gost

...EVO JEDNE ZGODNE TEME O KOJ ZNAM PONEŠTO., A KAD ZNAM DA ONDA I NAPIŠEM.-

PA ČA SE TIČE NAVEDENOG TRAKTORA; "HITTNER"., KOPIJA., ILI TI "tomo vinković" U NOVOM IZDANJU., TRAKTOR JE I VIŠE NEGO DOBAR., ISTINA I BOG!., OD STAROGA TOMICE OSTALA JE SAMO GETRIBA., /MJENJAČ/, DIFERENCIJALI.,/PRIJENOSNICI SNAGE/., A UGLAVNOM JE SVE DOTJERANO SA VELIKIM BROJEM NOVITETA. MORAMO PRIZNAT I SEBI I DRUGIMA DA STVARNO ZA TAKO MALE NOVCE DOBIMO JEDAN KVALITETAN I ODLIČAN STROJ KOJI ĆE NAS DOBRANO SLUŽIT 30 I VIŠE GODIN UZ MALU POTROŠNJU I LAGANO ODRŽAVANJE. OVO ČA VAM PIŠEM SVIMA SKUPA, PIŠEM VAM IZ MOJEG OSOBNOG ISKUSTVA I SAZNANJA, RADA SA TIM MALIM DIVOM. A KVAROVI, KVAROVI SU KOD TOME., KO KOD NEKOG JAKO, JAKO SKUPOG I PROVJERENOG TRAKTORA SVIJETSKE KLASE I IMIDŽA. SVAKI STROJ SE KVARI ILI NE KVARI ONOLIKO KOLIKO GA; KORISTIMO, ODRŽAVAMO, A NARAVNO., I NA KAKOV SE STROJ NAMIRIMO KAD GA KUPUJEMO... MOJA OSOBNA PREPORUKA DA JE STROJ POPUT "TOMEKA" U BILO KAKOVOJ VERZIJI ZA OCIJENU ODLIČAN!

BOG I SRETNO., ČITAMO SE...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-06-08, 00:17   #8
GROF
Gost

...E NARODE MORAM JOŠ I VO DODAT.-

MA SVAKA ČAST I FALA NAŠEM "GAZDI"., VLASNIKU TIH MALIH TRAKTORIĆA., GAZDI; STJEPAN HITTNER., KI JE IMAL; SNAGE, ZNANJA, VOLJE, MUDROSTI, NOVČIĆA, PODRŠKE,... DA POKRENE PROIZVODNJU I U NAŠOJ HRVATSKOJ, PROIZVODNJU I TE KAKO DOBRIH STROJEVA I PRIKLJUČNIH ORUDJA ZA ISTE., I NE SAMO PROIZVODNJU ZA HRVATSKU I SUSJEDNE NAM ZEMLJE., VEĆ I ZA DALEKU; GANU..., BIL JE NEKU VEČE NA TELEVIZORU..., I FALA DRAGOM BOGU DA SMO POČELI VIDIT I NEŠTO PAMETNO I POZITIVNO NA TELEVIZORU UZ NOGOMET..., UGLAVNOM SU NEKOKOVE SPIKE I JADIKOVKE, PROBLEMI I NIŠ SE NE ISPLATI... A ČOVIK JE LIPO POZIRAL PRED SVOJOM HALOM I PRED SVOJI TRAKTORIĆI U KRUGU TVORNICE; "HITTNER" U BJELOVARU., A PODUČAVALI SU I LJUDE IZ GANE KAKO SE TO MALO ČUDO OD TRAKTORIĆA VOZI..., RUKUJE I ODRŽAVA...

...I ČA REĆ??? BRAVO MAJSTORE., BRAVO GAZDA!!! BOG BLAGOSLOVIL GAZDU "HITTNERA"., BOG BLAGOSLOVIL VRIDNE LJUDE KI DELADU KODNJEGA!!!

NEKA JIM JE SA SRIĆOM!!!
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-06-08, 11:48   #9
TOMO VINKOVIĆ
Gost

HITTNER freza:

http://img255.imageshack.us/img255/6953 ... 1316f5.jpg
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-06-08, 11:55   #10
TOMO VINKOVIĆ
Gost

HITTNER podizač tereta:

HITTNER prednja daska:

HITTNER prikolica:

Vrsta: Jednoosovinska traktorska prikolica s hidrauličnim uređajem za istresanje.
Nosivost: 1500 kg
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Valpadana traktori gorski Valpadana 17 25-10-15 22:01
LS TRAKTORI medjimurec Ostali traktori 63 22-10-13 18:14
Traktori iz Srbije baranjac747 Naši traktori i mehanizacija 6 24-03-13 22:55
Arijan, "Hittner d.o.o." Bjelovar Arijan Predstavite se 35 27-12-10 15:10

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:43.