Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > RUSKI TRAKTORI BELARUS opća rasprava
RUSKI TRAKTORI MTZ, LTZ, VTZ i ostali ruski traktori

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 22-02-07, 19:39   #21
Mister x
Regularni Član

Član foruma od: 31.12.2006
Mister x je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Ratarko
Citiraj:
Prvotno napisano od Mister x
Jel ima koji traktor sa automatik getribom kad ste veè navalili o šaltanju?
Koji traktor , Belarus ?
Ne opèenito sam miclio u globalu.

Nepročitano 22-02-07, 19:46   #22
Ratarko
Gost

Početno

[quote=Mister x]
Citiraj:
Prvotno napisano od Ratarko
Citiraj:
Prvotno napisano od "Mister x":65ca4
Jel ima koji traktor sa automatik getribom kad ste veè navalili o šaltanju?
Koji traktor , Belarus ?
Ne opèenito sam miclio u globalu.[/quote:65ca4]

Kao Å¡to je Bobo rekao , ima ih puno danas .
Evo moj Ford , 1994. godina a full-automatik getribu ima . Samo pritisneš gas kad si na cesti i on sam prebacuje brzine sve do krajnje brzine kretanja od 40 km/h , a vidiš koliko je star , 13 godina .
Ne treba ti kvaèilo ni kada kreæeš sa mjesta niti ikada , sjedneš - upališ - gurneš mjenjaè naprijed i on kreæe iz pete brzine po defaultu . Ja se ipak služim sa kvaèilom kada prikljuèujem strojeve buduæi da mi to daje neku dodatnu sigurnost ( tako sam nauèio ) da se ne zabijem u stroj iza .

Ovaj novi MF što sam uplatio doslovno nema brzine , ne osjeti se prebacivanje , dok kod Forda osjetiš svaku prebaèenu brzinu , ima ih 18.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 22-02-07, 20:16   #23
Mister x
Regularni Član

Početno

Ja sam imao Actru 2.0 gti automatik, kad sam prvi put sjeo u nju trgovac mi je rekao da ni za živu glavu ne stavljamljevu nogu na koènicu nego nek sve radim sa desnom.
Ja naravno nisam sljedio savjet i kod sljedeèeg koèenja je bilo škriput guma, a frajer se iza mene skoro zaletio u mene.

Pa prije 13 godina vjerovatno nije bila automatska getriba toliko razraðena kod traktora.
Nepročitano 22-02-07, 20:20   #24
Bobo
Super Uvaženi Član

Bobo avatar

Član foruma od: 21.02.2007
Bobo će uskoro postati poznatBobo će uskoro postati poznat
Početno

Uvijek je traktor razradjeniji od automobila, jer je traktor radni stroj i mora bit udoban. A kad vide da nesto valja, stave to i u auto... Kao recimo kontrola proklizavanja, automatska spera i sve slicne stvari...

NPR. ABS je izmesljen u prvom planu za kamionske prikolice, jer su prazne jako proklizavale kocnice na njima i jako su se gume derale. Danas ne mozes kupiti novi auto koji u opciji nema ABS, a u europi je to standard...
Bobo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-02-07, 20:29   #25
Mister x
Regularni Član

Početno

Ja sam zdog faking ABS-a slupao auto, naravno bio sam mlad i naivan i brza vožnja .
Naletio sam na poledicu i prikoèio malo kad me streslo pod nogom nisam znao kaj èu dalje pa sam malo zategnuo auto i odo ja preko bankine u zemljane radove. nije bilo strašno samo je iz prve izgledalo.Dobio je auto po boku i sprijeda .
Nepročitano 24-02-07, 15:33   #26
ciganek1
Gost

Početno

Deèki skrenuli ste s teme. Ja veè šest godina vozim MTZ 82 pronar i za te novce tako jakog traktora nema na tržištu. To je traktor za vuèi br. 1.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 24-02-07, 16:04   #27
Ratarko
Gost

Početno

Imaš Rusa i šutiš do sada a ja se ubio objašnjavaju kako mu mjenjaè nije baš orjentiran ka lakom korištenju . Moram priznati da ja nikada nisam vozio nekoga Rusa i moj kontakt sa njim je samo ono što sam veæ rekao , èujem ga kako krrrrèi kada prolazi kraj moje kuæe . Da li ti imaš problema sa šaltanjem , kako se meni èini problem je samo u jednoj brzini jel kada izlaze sa Rusom sa blatne ceste na asfalt uvijek zakrèi kada u zadnju brzinu prebacuju ? Nemoj misliti da sam ja u nekom svetom ratu protiv ruskih traktora , nisam , samo komentiram ono što sam èuo jel i meni ljudi govore kako je RX 170 krš od traktora a ja ga imam veæ 10 godina i prezadovoljan sam s njim , kužiš .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 24-02-07, 16:12   #28
zvona
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.12.2006
zvona je na dobrom putu
Početno

Ja bi radije Ratarko tvog starog RX nego novog bilo kojeg Rusa. Ipak mi je RX sigurniji u bilo svemu

Ej da mogo vrjeme vratit ja,bila bi mi danas suđena
letjeli bi među zvjezdama,eh da mogu vrijeme vratit ja
zvona je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-02-07, 09:34   #29
ciganek1
Gost

Početno

Da problem je u prespori 8. i prebrzi 9. ali uz malo vježbe šalta se bez problema.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 25-02-07, 12:03   #30
ciganek1
Gost

Početno

Moj MTZ 82 PRONAR

Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Balirke za kvadratne bale , opća rasprava zoran Balirke 2114 14-10-18 11:43
Mtz 52-82 (popularni BELARUS) savoris MTZ - Minsk Traktorski Zavod 2063 07-08-18 17:03
prodajem belarus t 40!!! t40sb Ponuda 6 31-10-12 19:17

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 15:09.