Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-07-18, 22:39   #10121
gogo
Super Uvaženi Član

gogo avatar

Član foruma od: 10.10.2012
gogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajan
Početno Re: Zetor

Ti mali trkeljaš o nekim stvarima o kojim nemaš pojma. Jaka cijena? Pa valjda je jaka radi nečega. Ja sam sad za svog dobio 500e manje nego sam ga platio prije 4 godine. Nije to bez vraga. Svatko neka kupi što god mu drago, meni ne treba savjet što se toga tiće, i ne znam zašto mi se tura nešto što neću.
gogo je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 12-07-18, 23:32   #10122
marko93
Super Moderator

marko93 avatar

Član foruma od: 31.01.2008
marko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu aurumarko93 ima spektakularnu auru

Dečki NH je u pravu..Ti modeli JD-a koje on spominje to je jako zahvalan traktor i utoj klasi teško da ima konkurenta..Fendt je samo po šminki bolji od njega,u radu mu može samo reč pa-pa..
Nepročitano 12-07-18, 23:58   #10123
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj

Citiraj:
Prvotno napisano od gogo Vidi poruku
Ti mali trkeljaš o nekim stvarima o kojim nemaš pojma. Jaka cijena? Pa valjda je jaka radi nečega. Ja sam sad za svog dobio 500e manje nego sam ga platio prije 4 godine. Nije to bez vraga. Svatko neka kupi što god mu drago, meni ne treba savjet što se toga tiće, i ne znam zašto mi se tura nešto što neću.
Znam ja jednog s 6340 kockasta hauba traktor tobos 2500 sati.
A skoro kuha u oranju mora pazit na tempraturu i 12000 eura plaćen.
Ima nove gume i friško felge bijele.
Za mene je to glup čovjek jer 12000 eura je puno za takvo nešto.
Meni imt koji nije plaćen ni trećinu te cijene pa neće kuhat a šta mu radim.
Cijene su napuhane i to možda ljubitelj daje .
I ja volim donekle recimo imt al neki dan prodan 565 dv za 8500 eura i to je kad moram reći onaj ko je kupio.idiot.
Nadam se da se neko ne ljuti ali te novce to ne vrijedi.
Ja bi takav traktor u godinu dana uništio
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-07-18, 00:55   #10124
Zetorboy
Super Uvaženi Član

Zetorboy avatar

Član foruma od: 12.02.2010
Zetorboy je onemogućio/la reputaciju

Djabe pricat nekome tko bolje od zetora nije vozio.

Nek je johni iza zetora uglavnom
Zetorboy je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-07-18, 01:56   #10125
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svima

Koliko sati mora raditi godišnje takav JD da bi se isplatio?

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-07-18, 11:15   #10126
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Nebitno ako imas novaca da ga kupis. Ima ih dosta kod mene u kraju, netko radi 100-200 netko blizu 1000. Mada u zadnje vrijeme vise uzimaju sestice sa 4 cil.
Radije bi uzeo duplo veci traktor i radio duplo manje sati nego sa 100 ks radio 100 ha.
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-07-18, 12:29   #10127
gogo
Super Uvaženi Član

gogo avatar

Član foruma od: 10.10.2012
gogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajangogo je sjajan

To je naš mentalitet, čim netko ima malo više zemlje, odmah treba ulupati milju kuna samo u traktore. Gdje su tu još i priključci? Na 100ha imaš 150-200 sati oranja sa cca 100ks traktorom, u najgoroj zemlji i najtežim uvjetima, na rascjepkanim parcelama. Priprema, sjetva, kultivacija, prskanje i bacanje gnojiva su lakši poslovi, i idu puno brže. Godišnje je teško i napraviti sate da se isplati uzimanje novog traktora. Kolega obrađuje nekih 80ha sa jednim većim traktorom, i sve stigne, jedino se pošteno našarafi kad svaki čas mijenja uske i široke kotače, al neće umrijeti radi toga.
gogo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-07-18, 14:33   #10128
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Zato i kazem ako imas novca tako svejedno. Bolje traktor od milju kuna nego lova u dzepu koju ne stignem potrosit.
Ne zelim postat rob svog posla, ipak je to samo posao volio ga ili nevolio.
Nepročitano 13-07-18, 14:58   #10129
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svima

Ako imaš novaca tada vjerojatno nisu od poljoprivrede ki nije ti važno koliko ćeš ga platiti. Prijatelju je hitno trebao traktor s utovarivačem i kupio je starijeg fiata 1000 za nekih 45000kn i traktor radi svoj posao. Nema komfora kao što su klima i power brzine ali bar ga može sam popravljati ako zatreba.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-07-18, 15:32   #10130
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Naravno da su od poljoprivrede, nebi se bavio s tim i ulagao u strojeve da moram krpat s drugim poslom.
Na stranu sve mane hrvatske poljoprivrede, zakonodavstva od ratarstva se i dalje moze lijepo zivit, a da se ne ubijas od posla.
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 22:39.