Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor ZETOR 7745
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 01-07-09, 20:47   #21
bvrhove4
Gost

Početno Re: ZETOR 7745

Poštovani ljubitelji Zetora i ostali kolko imaš para takav stroj i voziš svi bi htijeli imat što bolji traktor pogotovo mi koji se bavimo poljoprivredom nemam ništa protiv ako si netko može priuštit bolji jer bi i ja osobno jedno 3 kom JD od 80-150 KS ali neide.Imam Zetora 5245 od 1996 god imao je 800 sati i prilikom nekih popravaka dijelovi su dosta povoljni a njegov učinak je zadovoljavajuči inače sam iz Zagorja i kad sam ga kupio bio je največi u selu.Sad ima jedan 7340,7045 i moj 7745 pa nek on meni samo služi kako treba i ja zadovoljan kao i ovaj manji.
  Odgovori s citatom

Nepročitano 16-12-09, 20:07   #22
SAMIRHADZIC
Gost

traktor jest malo skup ja sam svoj prije 5g platijo 18hiljada i dobro me sluzi
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-12-09, 20:18   #23
SAMIRHADZIC
Gost

Citiraj:
Prvotno napisano od bvrhove4
ZETOR 7745 87.god da li vrijedi 10.000EUR
malo je skup ja imam 7745 90g prije 5g sam ga platio 18hiljada i pokazo se veoma dobar i prednost mu je prednja vuca ima speru oba tocka voze zajedno i to mu dosta pomaze
  Odgovori s citatom
Nepročitano 11-02-11, 22:55   #24
adilbasan
Gost

Početno

i ja imam 7745 turbo, i prezadovoljan sam snjim..malo više potroši ali šta se može,a imam i 7245...njega nebih mjenjo nizašta, obadva su 92 godište i rade ko ludi, nekvare se skoro pa nikako, osim nekih sitnih dijelova potrošnih...aa plaćeni su 7245- 19 hiljada (na njemu su bile nove gume sve 4), a 7745 - 22 hiljade (prednje gume slabije, zadnje nove)...
prednost 77 je turbo, a mala je razlika ako nemaju turbo nijedan..iako 77 je bolji opet, ali i veći potrošač..
zajednička prednost je špera...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-11, 22:21   #25
reeno
Aktivni Član

Član foruma od: 10.02.2011
reeno je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od adilbasan Vidi poruku
i ja imam 7745 turbo, i prezadovoljan sam snjim..malo više potroši ali šta se može,a imam i 7245...njega nebih mjenjo nizašta, obadva su 92 godište i rade ko ludi, nekvare se skoro pa nikako, osim nekih sitnih dijelova potrošnih...aa plaćeni su 7245- 19 hiljada (na njemu su bile nove gume sve 4), a 7745 - 22 hiljade (prednje gume slabije, zadnje nove)...
prednost 77 je turbo, a mala je razlika ako nemaju turbo nijedan..iako 77 je bolji opet, ali i veći potrošač..
zajednička prednost je špera...
poz.ja odnedavno imam zetora 7745 obićni, 92 g muče me kočnice jer kad idem niz brdo odlično koči ali kad idem u rikverc niz brdo moram ustati i pritisnuti pedalu i tada jedva stane, mijenjao sam skoro zadnje kočione cilindre. hvala
reeno je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-02-11, 16:11   #26
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od reeno Vidi poruku
poz.ja odnedavno imam zetora 7745 obićni, 92 g muče me kočnice jer kad idem niz brdo odlično koči ali kad idem u rikverc niz brdo moram ustati i pritisnuti pedalu i tada jedva stane, mijenjao sam skoro zadnje kočione cilindre. hvala
Pa ne koče cilindri :scratch
Nepročitano 14-02-11, 19:29   #27
reeno
Aktivni Član

reeno je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Pa ne koče cilindri :scratch
a koji je problem u ovom slučaju
Nepročitano 14-02-11, 19:53   #28
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
a koji je problem u ovom slučaju
Kočioni diskovi, očito.
Nepročitano 14-02-11, 22:05   #29
reeno
Aktivni Član

reeno je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Kočioni diskovi, očito.
šta predlažeš da uradim
Nepročitano 15-02-11, 15:19   #30
MUHA
Super Moderator

Početno

Citiraj:
šta predlažeš da uradim
Reduktori dole i onda odmaščivanje i zamjena potrebnih dijelova.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
zetor 7745 Tvrda kočnica reeno Zetor 50 07-01-12 15:09

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:30.