Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor ZETOR 6945
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 01-06-10, 23:01   #1
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Član foruma od: 09.04.2009
zetor4718 je na dobrom putu
Početno ZETOR 6945

Evo da vam konačno pohvalim novim kršom u mom dvorištu!Pošto slike govore više od tisuću riječi odmah ću ih postaviti bez puno objašnjenja a rado bih čuo vaše dojmove!Prva slika je još u vlasnikovom dvorištu.

Nepročitano 01-06-10, 23:19   #2
Bosonoga
Aktivni Član

Bosonoga avatar

Član foruma od: 30.03.2010
Bosonoga je na dobrom putu
Početno Re: ZETOR 6945

Nije on toliko ni u lošem stanju kakvih traktora ima. Malo vremena i rada i sve se sredi.
Bosonoga je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-06-10, 23:29   #3
kikic MF
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 06.07.2008
kikic MF je na dobrom putu

ajmo reč nije loše al mogao je i biti u boljem stanju. ajd glavna stavka gume su mu kolko tolko dobre al sve ostalo je pitanje. kao što i sam kažeš motor i bosch pumpa to je pitanje. getriba može i bit dobra jer nisu baš na nju bolesni. al to je zetor pa djelovi su bagatela pa se da on za 1000 eura dotjerat u odlično stanje kaj se djelova tiče i uređenja
Nepročitano 01-06-10, 23:33   #4
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Ovaj lim mi fali u kabini gore označen crvenom bojom pa ako netko ima nek se javi!!!!!!!!!
Nepročitano 01-06-10, 23:38   #5
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od kikic MF
ajmo reč nije loše al mogao je i biti u boljem stanju. ajd glavna stavka gume su mu kolko tolko dobre al sve ostalo je pitanje. kao što i sam kažeš motor i bosch pumpa to je pitanje. getriba može i bit dobra jer nisu baš na nju bolesni. al to je zetor pa djelovi su bagatela pa se da on za 1000 eura dotjerat u odlično stanje kaj se djelova tiče i uređenja
Citiraj:
Prvotno napisano od Bosonoga
Nije on toliko ni u lošem stanju kakvih traktora ima. Malo vremena i rada i sve se sredi.
Pa i nije baš loše jer je 4718 bio puno lošiji što se tiče limarije,gume prednje su nove zadnje jako loše ali će ići getriba mislim da je odlična jer se dobro šalta,bosch pumpa sigurno nevalja,a motor :?: jer nisam ništa još radio sa njim!Računam da još trebam cca. 2000 eura da ga dovedem u stanje u kakvom treba biti odnosno da bude se uredno i na svom mjestu.I trebam 5 kom. stakala.Inače sad sam ga sredio samo za tehnički malo limariju,a reparirao sam mu cijeli prednji kraj odnosno prednju vuču.
Nepročitano 01-06-10, 23:46   #6
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Koliko si ga platil?
Vidim da je uvozni de luxe model (ručni kuplung za kardan, široka kabina...).
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-06-10, 00:01   #7
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ
Koliko si ga platil?
Hoču vidjet tko što misli tako da ću još malo šutjeti a vi nagađajte....recite koliko bi vi dali?

To je model za njemačko tržište znači i uvezen je iz njemačke 1995.To je model koji ima brzi rikverc po mom brži nego 3. brza,kardan 540 i 1000,pomočni cilindri na hidrauliku,grijana i nekad bila tapacirana kabina u biti i je za ono vrijeme bila DE LUXE jer ipak je to za švabe a ne tamo za neke balkance :lol: :lol: :lol:
Nepročitano 02-06-10, 00:06   #8
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od zetor4718
Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ
Koliko si ga platil?
Hoču vidjet tko što misli tako da ću još malo šutjeti a vi nagađajte....recite koliko bi vi dali?

To je model za njemačko tržište znači i uvezen je iz njemačke 1995.To je model koji ima brzi rikverc po mom brži nego 3. brza,kardan 540 i 1000,pomočni cilindri na hidrauliku,grijana i nekad bila tapacirana kabina u biti i je za ono vrijeme bila DE LUXE jer ipak je to za švabe a ne tamo za neke balkance :lol: :lol: :lol:
Jesu li i 2. i 3. brzini zamijenjena mjesta?
Koliko je bučna kabina?
Nisam videl (ne znai da možda nisi napisal) koje je godište?
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-06-10, 00:33   #9
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Na zetoru 5711 2. i 3. zamjene mjesta a tu iskreno nisam zamjetio raspored brzina ali kad ga dovezem kući od majstora baš ću probat jer sam ga vozio samo 3 4 5.Trenutno majsto mjenja semeringe na izvodu za prednju vuču a ja inače takve stvari nevolim dirati, a mora rastavljati i zadnji bočni reduktor jer lijeva kočnica slabije koči,reduktor sam rastavljao na 4718 jer mi je pukla ona cijev od odzračivanja pa sam skidao reduktor a on je težak ko vrag a na ovom još ta kabina nisam se htio zamarat a i nemam dizalica za sve to...reko nek i malo mehaničari zarade!!1980. je godina kabina i bez stakla i ostalih izolatora nije bučna a gdje kad se sve postavi što treba biti,nekad je bio radio u njemu ali ne orginal.
Nepročitano 02-06-10, 11:00   #10
kikic MF
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 06.07.2008
kikic MF je na dobrom putu

da budem iskren. traktor je dosta radio ali mislim da ga jedno 4000 4500 više nisi platio. ako si i tolko

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Generalka motora na Zetoru 6945 zetor4718 Mehani?ka radionica 74 10-01-12 22:58
zetor 6945 Mirko Zetor 1 05-06-11 12:27

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:39.