Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor ZETOR 6945
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 02-06-10, 12:03   #11
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Član foruma od: 09.04.2009
zetor4718 je na dobrom putu
Početno Re: ZETOR 6945

Citiraj:
Prvotno napisano od kikic MF
da budem iskren. traktor je dosta radio ali mislim da ga jedno 4000 4500 više nisi platio. ako si i tolko
Dao sam 4718 koji sam cijenio 3500 eura i još 1000 eura nadoplate.Traktor je bio kao bombon dok je bio kod prvog vlasnika u Hr. dok od ovog drugog od kog sam ga ja kupio došao je u ovakvo stanje jer su ga svi njegovi radnici jako "pazili" i "održavali" itd...Zna se kako se pazi tuđe!

Nepročitano 02-06-10, 12:59   #12
Bosonoga
Aktivni Član

Bosonoga avatar

Član foruma od: 30.03.2010
Bosonoga je na dobrom putu

Jel to nova AC pumpa na njemu ili je samo novi ovaj dio za pumpanje?. U mene nema matice na onom djelu za pupmpanje pa moram kliještima odvratati i pumpati. Ako si kupio posebno samo taj dio, koliko košta?
Bosonoga je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-06-10, 14:47   #13
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od Bosonoga
Jel to nova AC pumpa na njemu ili je samo novi ovaj dio za pumpanje?. U mene nema matice na onom djelu za pupmpanje pa moram kliještima odvratati i pumpati. Ako si kupio posebno samo taj dio, koliko košta?
Da novi je samo dio za pumpanje a ja sad neznam koliko košta inače ni nepitam al nije skupo sigurno.Moj stari je alergičan na stvari vezan žicom,gdje su ekseri nabijeni umjesto šplente,gdje god šta curi to se mijenja.
Nepročitano 02-06-10, 15:00   #14
bornakutina
Uvaženi Član

bornakutina avatar

Član foruma od: 05.04.2010
bornakutina je na dobrom putu

Da novi je samo dio za pumpanje a ja sad neznam koliko košta inače ni nepitam al nije skupo sigurno.Moj stari je alergičan na stvari vezan žicom,gdje su ekseri nabijeni umjesto šplente,gdje god šta curi to se mijenja.[/quote]

onda cete se ovdje nasarafit i na mjenjat splenti dosta vidim da je samo frisko ofarban koliko vidim motor nije nesto previse masa mozda je jos u ok stanju jos da sredis tu pumpu,a u kakvom ti je stanju hidraulika jel pada i da li u voznji trese??
bornakutina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-06-10, 15:13   #15
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Stanje je blago rečeno užas. Sve se to da urediti ali nebu baš jeftino.
Gazdi prije tebe se sigurno otplatil s obzirom da oćito nije u njega ulagal čak ni potrošni materijal.

Tvoj stari ima od mene i klopu i pijaču.
Citiraj:
Prvotno napisano od Bosonoga
Nova pumpica je oko 200 kn ali samo pumpaš netreba ju šarafiti.
Nepročitano 02-06-10, 16:44   #16
Bosonoga
Aktivni Član

Bosonoga avatar

Član foruma od: 30.03.2010
Bosonoga je na dobrom putu

Morat ću malo da pogledam za novu AC pumpu ako je oko 200 Kn, ja sam ovdje kod nas našo samo Bosch orginal i košta 100 KM ili oko 375 Kn. Pošto mi rijetko zatreba da ga moram napumpati ( jednom u zadnje 3 godine) tako sam bio odusto od kupovine, ali ako naletim na kakvu jeftinu uzimam je.
Bosonoga je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-06-10, 16:47   #17
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nije to cijela AC pumpa. Samo onaj dio za pumpanje ali ovakav.

Uploaded with ImageShack.us
Nepročitano 03-06-10, 13:16   #18
Hurlimann H-470A
Gost

dobar traktor, jos kad ga sredis, bit ce pravi stroj.. da bude sretan da se naradi posla. :partyman: :D
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-06-10, 00:11   #19
zetor4718
Aktivni Član

zetor4718 avatar

Evo i prve radne sate sam okrenuo sa 6945 malo sam kosio sa roto kosom i vozio sam drva.Motor je potpuno spreman za generalku jel troši više ulja nego goriva i dosta se grije iako sam kupio novi hladnjak znači i glave su u k....Sigurno je prije bio pregrijavan više puta al nema veze jer če ubrzo ići generalka.Moram priznat da dobro ide iako je motor katastrofa on vuče nenormalno.Jedino neznam šta je sa šperom jer se neće ukopčati odnosno stišćem ju ali u tvrdo nikud neide pa ako netko ima neka iskustva neka kaže!Još sam da ubacim jedan dobar radio i ja prezadovoljan!

Nepročitano 15-06-10, 00:42   #20
MUHA
Super Moderator

Od onog krampa je ipak izašel solidan traktor.
Još dok središ makinu. :D

Za pregrijavanje mislim da nisu krive glave nego kamenac u bloku.

Ovo sa šperom mi baš nije jasno. Ako ju uopče nemožeš stisnuti možda su zahrđale one polugice i bolcni ispod kabine. Na getribu je zašarafljen jedan dio sa kojeg jedna poluga ide gore na pedalu a druga u desnu trubu, možda je tu zahrđalo. na poluzi koja ide u trubu se da poštelati ali pazi da ne pretjeraš jer puca vilica. Prvo provjeri dali je hrđavo i razradi poluge.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Generalka motora na Zetoru 6945 zetor4718 Mehani?ka radionica 74 10-01-12 22:58
zetor 6945 Mirko Zetor 1 05-06-11 12:27

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 18:00.