Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT Imt 540

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 05-03-08, 18:14   #11
jaguar
Gost

Početno Re: imt 540 fiatov motor

Mnogo sam zadovoljan posebno motor ima zvuk skoro kao auto mercedes tanjiro sam 8 sati skoro stalno sa punim gasom ne greje se u opste. Ne dimi ni posle tolikog rada.O njima znam jedino da im je ugradjeni klipovi stotka od male zastave.I vidim da ima jos neki delova koji odgovaraju od male zastave.Jaci su od Ferdze a isto malo trose kao i on.
  Odgovori s citatom

Nepročitano 05-03-08, 21:02   #12
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Točno je to kaj veliš, imam ga doma tak da znam, a puno je toga napravil!
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-03-08, 08:45   #13
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od jaguar
Mnogo sam zadovoljan posebno motor ima zvuk skoro kao auto mercedes tanjiro sam 8 sati skoro stalno sa punim gasom ne greje se u opste. Ne dimi ni posle tolikog rada.O njima znam jedino da im je ugradjeni klipovi stotka od male zastave.I vidim da ima jos neki delova koji odgovaraju od male zastave.Jaci su od Ferdze a isto malo trose kao i on.
Krivo! Na 533/540 s FIAT motorom su motori tipa 8035.01. ...
To ti je fi95mm i 110mm hod, 2340 ccm, 42 ks@2200 rpm ili 45ks@2400rpm. Inače taj se motor izrazito rado vrti i voli više okretaje. Ispod 1500 nebi s njim trebalo raditi.

Ovdje ti se vidi kak izgledaju prednji i zadnji semeringi:

Nadam se da ti bu pomoglo.
Inače, zadnji semering je fi cca 110mm, s prahobranom, silikonski (crveni). Prednjeg nisam videl uživo.

Molim cijenjene moderatore da ne ispravljaju slike, jer se na ovima nikaj ne vidi. Nisu bez razloga bile ostavljene u prirodnoj veličini!
BTW, mislil sam da se bu izborom novih moderatora nekaj promijenilo, no ne vidim ni jednu pozitivnu promjenu. :cry:

Evo još jednom postam iste slike kao thumbnail.

Moderatori, ne smanjujte ove slike, jer se na njima nikaj nebu vidlo.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-03-08, 19:41   #14
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Pa to je isti vrag od motora ko i na štore 402, mada sam čul da su na štore ugrađivali dvije vrste motora!

ŠANANA
Nepročitano 07-03-08, 21:23   #15
jaguar
Gost

Citiraj:
jt@ na cemu se vidi slika semenika?ja nista ne vidim
  Odgovori s citatom
Nepročitano 07-03-08, 22:59   #16
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

pa da,slika je jučer bila tu, a sad je nema, pa kaj je to??

ŠANANA
Nepročitano 07-03-08, 23:16   #17
paor
Gost

pregledao sam moderatorske logove i vidim da nijedan od dva nova moderatora nisu obrisali jučerašnje slike... :idea:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 08-03-08, 00:31   #18
Čugi
Gost

Kad smo već kod slika i one koje su postavljene kao privitak su nestale iz ostalih tema! :scratch :!: :?:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 08-03-08, 18:26   #19
jaguar
Gost

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ
Citiraj:
Krivo! Na 533/540 s FIAT motorom su motori tipa 8035.01. ...
To ti je fi95mm i 110mm hod, 2340 ccm, 42 ks@2200 rpm ili 45ks@2400rpm. Inače taj se motor izrazito rado vrti i voli više okretaje. Ispod 1500 nebi s njim trebalo raditi.

Ovdje ti se vidi kak izgledaju prednji i zadnji semeringi:

Nadam se da ti bu pomoglo.
Inače, zadnji semering je fi cca 110mm, s prahobranom, silikonski (crveni). Prednjeg nisam videl uživo.

Molim cijenjene moderatore da ne ispravljaju slike, jer se na ovima nikaj ne vidi. Nisu bez razloga bile ostavljene u prirodnoj veličini!
BTW, mislil sam da se bu izborom novih moderatora nekaj promijenilo, no ne vidim ni jednu pozitivnu promjenu. :cry:

Evo još jednom postam iste slike kao thumbnail.

Moderatori, ne smanjujte ove slike, jer se na njima nikaj nebu vidlo.
Nije 110mm nego 93mm spoljna mera danas sam ga uzeo.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 08-03-08, 19:04   #20
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Nije 110mm nego 93mm spoljna mera danas sam ga uzeo.
Rekel sam oko...jer sam ga mijenjal prije više od 10 godina :roll:
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:23.