Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT Imt 555

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 11-01-11, 18:26   #21
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od Neven 533 Vidi poruku
e to sam ja gledao bas ti ako ima dobar motor isplati se vidim da je i regan cak gume ok ne izgleda lose samo sipku van gas u pod ako ne pusi ne dize ulje jako ili nikako onda je savrsen
Nevene, Nevene cviječe mamino :heart:
Pa kaj si to sad napisal (a več si mi se počel dopadati) :scratch

Nepročitano 11-01-11, 18:26   #22
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Član foruma od: 29.12.2010
ivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni dragulj
Početno

ja ga probam u oranju......tamo se osjeti ako fali snage......a i vidi se kakav dim izlazi iz auspuha.....te na šipci od ulja ili čepu.....
ivanz je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-01-11, 18:32   #23
Neven 533
Aktivni Član

Član foruma od: 18.11.2010
Neven 533 je još uvijek nepoznate kvalitete
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ivanz Vidi poruku
ja ga probam u oranju......tamo se osjeti ako fali snage......a i vidi se kakav dim izlazi iz auspuha.....te na šipci od ulja ili čepu.....
kad ga dobro zagrijes vidis sve jer kad on ude u oranje pa ga zagrijes pod naporom pa bijelo na odusak iz sipke pa kad ulje pocne dizat van na sipku ulja znaci da nece dugo
Neven 533 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-01-11, 18:33   #24
Neven 533
Aktivni Član

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Nevene, Nevene cviječe mamino :heart:
Pa kaj si to sad napisal (a več si mi se počel dopadati) :scratch
pa kako ako pusi bijelo na sipci i dize ulje onda je losija kompresija zar ne
Nepročitano 11-01-11, 18:42   #25
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
pa kako ako pusi bijelo na sipci i dize ulje onda je losija kompresija zar ne
Kad na navedenom traktoru izvadiš mjerač ili skineš čep za naljevanje ulja uvijek šprica ulje. E sad zakej je tome tak, to stvarno nebi znal :oops:

A pušenje i kontrola istoga se može provjeriti na iberlaufu.
Nepročitano 11-01-11, 18:47   #26
Neven 533
Aktivni Član

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Kad na navedenom traktoru izvadiš mjerač ili skineš čep za naljevanje ulja uvijek šprica ulje. E sad zakej je tome tak, to stvarno nebi znal :oops:

A pušenje i kontrola istoga se može provjeriti na iberlaufu.
e neznam moj 533 ne dize nista na sipku dok radi u iberu ... neki drugi sam gledo da a 577 sam jedan gledao ne skinem cep od ulja nego sipku van i nis nije dizao na gasu ni pusio a ovaj moj malo je i malo je dizao ali kad sam promjenio ulje u motoru sad je puno bolje ne dimi nis a bice da ga i ne trosi pa cemo jos vidit sad neznam tako veli da vidis kompresiju
Nepročitano 11-01-11, 18:53   #27
MUHA
Super Moderator

Početno

Citiraj:
e neznam moj 533 ne dize nista na sipku dok radi u iberu ... neki drugi sam gledo da a 577 sam jedan gledao ne skinem cep od ulja nego sipku van i nis nije dizao na gasu ni pusio a ovaj moj malo je i malo je dizao ali kad sam promjenio ulje u motoru sad je puno bolje ne dimi nis a bice da ga i ne trosi pa cemo jos vidit sad neznam tako veli da vidis kompresiju
Pa da, začepiš mu mjerač i čep za naljevanje, a na odušak staviš manometar i mjeriš :scratch
Izmjerene rezultate daš nama na uvid i mi utvrdimo stanje 8)
Nepročitano 11-01-11, 19:29   #28
hrvoje01
Super Uvaženi Član

hrvoje01 avatar

Član foruma od: 07.12.2010
hrvoje01 će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
daj mi prodaj taj savršeni imt533
hrvoje01 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-01-11, 19:36   #29
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Član foruma od: 29.12.2010
ivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni dragulj
Početno

moj 533 nediže na šipku, al prije 100 i nešto sati su mjenjane karike i tako,par sitnica......dizne, dihtunzi la la la la

al ovaj 555, baca na šipku i dimi plavo,a na gasu i dosta crno zadimi, što je pitanje i dizni, u kakvom su stanju, s obzirom da je stajao 4-5 godina......al kako rekoh, taj motor mi nebi bio bitan, jer bi stavljao drugi, ako bi se upustio u tu avanturu......a plug nemože s mjesta pomaknuti......gotov je......al mašina nevjerojatno čista, izvana, nigdje ništa necuri......
ivanz je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-01-11, 20:58   #30
hrvoje01
Super Uvaženi Član

hrvoje01 avatar

Član foruma od: 07.12.2010
hrvoje01 će uskoro postati poznat
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ivanz Vidi poruku
moj 533 nediže na šipku, al prije 100 i nešto sati su mjenjane karike i tako,par sitnica......dizne, dihtunzi la la la la

al ovaj 555, baca na šipku i dimi plavo,a na gasu i dosta crno zadimi, što je pitanje i dizni, u kakvom su stanju, s obzirom da je stajao 4-5 godina......al kako rekoh, taj motor mi nebi bio bitan, jer bi stavljao drugi, ako bi se upustio u tu avanturu......a plug nemože s mjesta pomaknuti......gotov je......al mašina nevjerojatno čista, izvana, nigdje ništa necuri......
Teško ćeš naći imt da nigdje ništa ne curi,ja sam kupio 565 prjje 2god.platio 500eura više nego što su drugi tražili ali nisam pogriješio zato bolje dati malo više ali u konačnici te izađe puno jeftinije to je iz iskustva.
hrvoje01 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 22:25.