Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor 2511
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 13-10-11, 09:04   #21
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Član foruma od: 05.05.2011
mane je zaista zgodanmane je zaista zgodanmane je zaista zgodanmane je zaista zgodan
Početno

bio za pripomoć drugom traktoru, na cesti nebi bio, možda ako bi malo orao sa njime. Većinom bi bio za njega zakačen stražnji utovarivač za gnoj.
mane je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 13-10-11, 09:37   #22
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mane Vidi poruku
Jučer sam gledao jednog Zetora 2511 69 god. pa me zanimaju neke stvari u vezi njega. Kad u 5-toj brzoj krećem iz mjesta na laganoj uzbrdici traktor prima gas i lagano krene par metara i onda stane kao da mu lamela proklizava, kad ga ubacim u neku nižu brzinu onda kreće bez problema čak mu i kotači proklizavaju, jel to kod njih normalno? Kolko mi se čini bosch pumpa mu je u prilično lošem stanju jer dosta jako dimi crno kad dam naglo gas na momente baci i bjelog dima, jel skupa reparacija pumpe? Inače pali bez problema. Išao bi za nekih 9000 kn, jel isplativo dat te novc za njega?
Vaša mišljenja i savjeti su dobro došli.
Očito da je lamela pri kraju. 25-tak ima petu za po ravnom i to prazan ;)
Reparacija pumpe :scratch Ako se ne zaletava u leru i pod punim gasom onda bu tiučak dost (možda i kaj ostane), a ako se zaletava onda još jedan.
Nepročitano 13-10-11, 09:49   #23
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Član foruma od: 05.05.2011
mane je zaista zgodanmane je zaista zgodanmane je zaista zgodanmane je zaista zgodan
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Očito da je lamela pri kraju. 25-tak ima petu za po ravnom i to prazan ;)
Reparacija pumpe :scratch Ako se ne zaletava u leru i pod punim gasom onda bu tiučak dost (možda i kaj ostane), a ako se zaletava onda još jedan.
kaj ti ovo znači?

inače radi na leru mirno i kad smanjujem gas do kraja ne gasi se odmah, i na ful gasu radi normalno jedino kaj malo zna bacit dima na momente.
mane je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-10-11, 09:56   #24
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od mane Vidi poruku
kaj ti ovo znači?

inače radi na leru mirno i kad smanjujem gas do kraja ne gasi se odmah, i na ful gasu radi normalno jedino kaj malo zna bacit dima na momente.
Fali mi s :madmana: Tisučak

Tu su valjda onda dize problem
Nepročitano 08-05-12, 22:56   #25
vranicmarko85
Regularni Član

Član foruma od: 19.06.2011
vranicmarko85 je na dobrom putu
Početno

dali mi moze netko reci dali 2511 ima kardan i preko brzina?????
vranicmarko85 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-12, 21:09   #26
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od vranicmarko85 Vidi poruku
dali mi moze netko reci dali 2511 ima kardan i preko brzina?????
Ima, kao i svaki Zetor.
Samo nema hidraulike bez da radi kardan (ima preko brzina, no to nije baš za koristiti).
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-12, 23:08   #27
vranicmarko85
Regularni Član

Član foruma od: 19.06.2011
vranicmarko85 je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Ima, kao i svaki Zetor.
Samo nema hidraulike bez da radi kardan (ima preko brzina, no to nije baš za koristiti).
meni bi trebao traktor koji bi bil dosta brz na kardanu a da malo trosi i mislim si da 2511 bi bil idealan za to posto ide prek brzina. a oko kolko bi okretaja moglo biti u petoj brzini na kardanu?????
vranicmarko85 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-12, 23:18   #28
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od vranicmarko85 Vidi poruku
meni bi trebao traktor koji bi bil dosta brz na kardanu a da malo trosi i mislim si da 2511 bi bil idealan za to posto ide prek brzina. a oko kolko bi okretaja moglo biti u petoj brzini na kardanu?????
A za kaj ti treba? Remenica, koliko se sjećam, u 5. ima 972 okretaja na 2000rpm motora. Mislim da je u njoj redukcija 19/20 ili tak nekaj. Uglavnom, vrti se preko 1000 na 2000 rpm motora.
Moraš žnati da je to mali motor i nemreš dobiti puno snage na okretajima puno ispod 2000.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-04-14, 17:49   #29
aco2609
Početnik

Član foruma od: 06.04.2014
aco2609 je na dobrom putu
Početno molim pomoc oko broja sasije zetor 2511 hitno

ovako,zanima me gdje se nalazi broj sasije na zetoru 2511,tocnije gdje je udaren? kupio bih takav traktor,a tip kaze da nikad nije bio registriran,a ja bih volio da znam broj sasije da provjerim u policiji dal je bio uveden ili nije. ako netko zna bilo bi dobro i da stavi sliku mjesta na kojem se nalazi
aco2609 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-04-14, 21:03   #30
Crni12
Polako se zagrijava

Član foruma od: 08.03.2014
Crni12 je na dobrom putu
Početno Re: molim pomoc oko broja sasije zetor 2511 hitno

Trebao bi se nalaziti na pločici koja je zanitana ispod instrument table,ako je još na svom mjestu.
Crni12 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Uputstvo za Zetor 2511 luma1908 Zetor 74 24-06-14 20:17
Zetor 2511 - problemi luma1908 Zetor 37 02-11-13 19:38
Nivo ulja Zetor 2511 luma1908 Zetor 11 18-09-10 11:12

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 19:56.