Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT dorade i prerade.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 07-05-14, 22:11   #21
oficir
Super Uvaženi Član

oficir avatar

Član foruma od: 23.02.2013
oficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajanoficir je sjajan
Početno Re: IMT dorade i prerade.

I za pravog traktoristu dosta jer pravi ce prije prvog paljenja imt-a provjerit razinu ulja u motoru,razinu antifriza,i razinu goriva sa cistim sarafcigerom ili grancicom.
Sto je vise elektronike i dodataka na njemu ima vise toga za riknut.

Valda su i tak zahvalni dugi niz godina i preko 40god.ker nemaju puno dodataka i elektronike koja nakon 8-10god.samo rikava ili zaje....
oficir je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 07-05-14, 22:12   #22
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Na mom ferciki ne radi nista od satova. Tako me glava najmanje boli.
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-05-14, 22:48   #23
Tino
Super Uvaženi Član

Tino avatar

Član foruma od: 23.05.2012
Tino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni dragulj

Meni radi jedino od pritiska ulja hahaha
Tino je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-05-14, 20:18   #24
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Član foruma od: 25.12.2013
Gajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auru

Meni radi sve na traktoru i uvijek je sve ispravno od svih vura pa do struje, rsvjete, žmigavaca, štop svjetla motora, hidraulike.... Ko hoce imat kramu na kojoj niš ne radi ok njegova stvar, ja hocu da sve bude ispravno i da je traktor uredno registriran.

Ja ne radim puno s traktorom, uglavno kosim i radim poslove oko sušenja i skupljanja sijena ali baš zato kaj ne radim puno volim da mi je sve ispravno.

Znam jako puno ljudi kaj imaju te traktore u katastrofalnom stanju a takav je bil i moj kad je došel k meni. Od struje nije radilo niš, lampe su bile razbijene, sajla od obrtaljke puknuta(nije mi jasno kak ljudi bar obrtaljku ne osposobe) ampermetar pokvaren. Štopšaltera i relea os žmigavaca nije ni bilo. Ako si htel zgasit kontakt moral si klemu skinut jer je imal stalno kontakt a palil se je na gumb od trube

Sve u svemu katastrofa. Ali zato kaj je bil tak u banani sam ga liku platil 8000 kuna.

Uložil sam još cca 1000 - 1500 kuna i sad je sve ok. Odma sam uzel cvikcange u ruke i sve žice kaj su bile gore pocvikal, popukal i hitil u tri p.... materine. Otišel u ducan i kupil kompletnu novu instalaciju, nove kutije s osiguracima,nove lampe,žmigavce,brave, kontrolku.... to pometal gore i sad je sve super. I da skinul sam dinamo i ugradil sam alternator tak da je i filanje kak treba.
Nepročitano 09-05-14, 21:00   #25
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Bravo Gajtan lijepo si sredil vozilo kaj se tiče struje kod mene sve radi (traktor je stalno registriran) no opet je to IMT pa mi vele suseljani (u dobroj namjeri ) kad se buš riješil tog zla .
Nepročitano 09-05-14, 22:07   #26
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Član foruma od: 25.12.2013
Gajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auru

A kaj ja znam. Neko veli reši se tog zla... a kaj je loše kod tih traktora, svi su stari prek trist let i dalje dobro služe. Da ga prodaš niš nebuš kupil za te pare a za sitne poslove je dobar. Po meni oni nisu nikakvo zlo, to samo tociš i voziš a da se kaj i pokvari jeftino je za popravit.
Nepročitano 09-05-14, 22:25   #27
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

E sad iz krajnosti u krajnost. Nisu svi tip top ali nisu ni svi krsevi. Bitno je da je mehanicki ispravan i instalacije zbog sigurnosti. Sve ostalo dobro dodje ali nije neophodno...i naravno da se redovito odrzava
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-05-14, 18:10   #28
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Evo danas moj IMT-ejac izbaliral i omotal 10 bala teških od 800 do 900 kg jedini zastoj za zadnju balu mi nestalo 10 omota folije A kako je tema dorade moral sam doraditi zaštitu za kardan, kiper ventil, blok ventil, da bi baliral
Nepročitano 10-05-14, 20:17   #29
Tino
Super Uvaženi Član

Tino avatar

Član foruma od: 23.05.2012
Tino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni draguljTino je nebrušeni dragulj

Ko kaže da je krš,moj je potpuno ispravan i registriran,jedino sta ne radi jest vurice i grijač nije spojen na naftu,ostalo tip top
Tino je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-05-14, 20:51   #30
Mali od Traktora
Aktivni Član

Član foruma od: 21.01.2012
Mali od Traktora će uskoro postati poznat

Ovu temu bolje obrisati ovo umjesto da je tema o doradma na traktorima neki se tu hvale da im sve radi, neki samo govore da su nesto doradili. Ovo je tema gdje se stavljaju slike dorada i raspravlja o njima a ne da bi pricali o tome sta vam radi ili ne radi.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:14.