Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT elektrika

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 23-09-14, 17:11   #11
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan
Početno Re: IMT elektrika

Jel to ono kad posprica sijalicu pa je gurne u vodu, i jos je skine pa naspe vode u grlo? Takav mi je neki dan igrac bio kuci pa prodavao...
NEWHOLLAND je prisutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 23-09-14, 18:40   #12
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

nije to loše , kak je krenulo s poplava svina nam bude voda do grla
Nepročitano 23-09-14, 19:58   #13
Zac540
Uvaženi Član

Zac540 avatar

Član foruma od: 10.11.2010
Zac540 je na dobrom putu

Kod mene luster klema,žice prije toga nalijane cinom i sve to upakirano u jednu obićnu nadžbuknu razvodnu kutiju,nit ulazi voda nit je klimavo,fino zašrafljeno i koštalo najviše 20 kn. Isto razmišljao o kojekakvim đekovima i slično al ovo mi oljevalo najviše nade kaj se dugotrajnosti tiće
Zac540 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-09-14, 20:07   #14
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ja kad vidim te razvodne kutije za struju gore mene strah a unutra nije trofazna struja

Luster klema je zakon za IMT-a pa baš i da ju svake dve godine treba zamjeniti, tih par lipa .... ko baš voli nek stavi hermetičku od auto prikolice ili o nekog auta đek.

Na kaj ovo liči gore

MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-09-14, 20:08   #15
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

cinane žice nakon nekog vremena same od sebe olabave .
Licna pod vijak mora u tuljak .
slučajno imam jedna klješta ako je tko zainteesiran , dam jeftino
Attached Thumbnails
Klikni na sliku za veću verziju

Naziv:	kljesta-tuljke-krimp-kljesta-tuljke-slika-33214851.jpg
Pregledi:	255
Veličina:	61.5 kB
ID:	9387  
Nepročitano 23-09-14, 20:10   #16
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
.
Licna pod vijak mora u tuljak .
To moremo vidjeti na svim novim lusterima ili lampama, motorima ......
To se tak nekad delalo, danas ......
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-09-14, 20:56   #17
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 23.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Luster klema, ilitiga redna stezaljka mila majka, bog i batina za instalacije na IMT, Torpedo, Štore, Uni, Rus, Zetor, Usro i sva otala garda i nova i stara
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-09-14, 21:11   #18
Gajtan
Uvaženi Član

Gajtan avatar

Član foruma od: 25.12.2013
Gajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auruGajtan ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Dragi i lijepi Puknuti ako licnu zafrkneš duplo i namotaš držati će jako dugo a ako još i zacinaš vječno spojnice kak ima IMT-jac su ok za suho ali nakon minivaša malo ima malo nema spoja jedino kaj bržije otkopčaš i zakopčaš i ne moraš misliti kud ide koja žica a i nema ih puno i imaju različitu boju .
To sam baš htel reci.

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
zato se to sve poštrca plastik sprejem pa nema oksidacije
Samo prvo svizac mora zamotati cokoladu.
Nepročitano 23-09-14, 21:50   #19
hodor
Super Uvaženi Član

hodor avatar

Član foruma od: 22.01.2013
hodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mrakuhodor je svjetionik u mraku

Luster klema i poprskano sa voskom za supljine, niti nakon 50 godina ikakvih briga.
Nepročitano 23-09-14, 21:54   #20
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Puknuti ja ne velim da ni si u pravu ipak je najbitnije nači kvalitetnu žicu a onda dalje uzmi instalaciju od jednog ajhrea iz 50-tih godina ko nova je išel sem rezati prekidač od žmigavaca da vidim kak su kontakti (bil je polupan) kontakti su bili kao novi svjetli i nimalo nagoreni a svaka žica zalotana na kraju danas se to radi daleko lošije pa ako kratko traje bitno da puno ne košta .

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 19:39.