Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 07-03-16, 20:49   #11
puknuti
Gost

Početno Re: Pavin sajam

možda bi ja i došo bicikolm , ali znaš , kad se svega sjetim , stegne mi se srce ..
Nego ti se ja bojim kako me ovaj za rukicu doveo na primu ..kaj ako odluči odbaciti i ovu krv i znoj i kupiti jon dira , baš mi se ne poteže do novokomerca tj. osijeka na biciklu .
  Odgovori s citatom

Nepročitano 07-03-16, 21:06   #12
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Član foruma od: 01.06.2011
ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku

Ma ne smiješ biti pesimist puknuti,ako se ti odlučiš za jebenog Amerikanca ,tj.John Dera,ima i toga u Bjelovaru,samo eto još nemamo brzu cestu pa te to možda obeshrabri,ali obećali su to i ova garnitura političara,
Nepročitano 07-03-16, 21:19   #13
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe

Kaj, dobili bute brzu biciklističku.
Odmah sam dobil volju srediti svojega biciklina iz 1979 ili 1980. Već sam pokazal kad sam ga kupil. A taman bi mi dobro došla jedna tura do Bj po brzoj biciklističkoj cesti. Usput bi mi se sigurno i Puki pridružil.
Nije fora sam.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 07-03-16, 21:19   #14
puknuti
Gost

novokomerc u bjelovaru , svaka čast ...
ipak treba gledati iz tvog optimističkog drva ,

s prime na đon dira , to bi bil posel.... barem da boja bude ista .

jebeš traktor koji ima sva 4 kotača ista
  Odgovori s citatom
Nepročitano 07-03-16, 22:21   #15
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku

iwanho , budemo mi dobili brzu ,ali naši lokalni su 0 bodova za Podravce,oni sve odvukli sebi,tako da Bjelovar standardno kupi mrvice,takvo je glasačko tijelo.Puknuti ,ja imam malog ferca,malo je mlađi od mene,tako da ne znam kako se vozi traktor sa istim kotačima.Eto kada bi bio vinogradar ili vočar tko zna što bi si kupio,za mene bi bio idealan jedan mali tenkić.Ali evo malo šale ne škodi,uglavnom na sajmu se prezentira PAVINOV program,za hostese ne znam dali budu,ako i budu red je da mi oženjeni to ne gledamo.
Nepročitano 08-03-16, 00:21   #16
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Pa kad dojdeš v neki restoran, kaj ne pogledaš meni (jelovnik)?
Ne znači da sve moraš i probati.

Tak ti je i z hostesama
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-03-16, 10:31   #17
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe

Gledanje ni po Božjim i crkvenim pravilima nije grijeh.
Ali se lako izrodi u grijeh.
Doduše, nama u sedmom desetljeću malo teže i rjeđe, osim sagriješiti mislima ili riječima.
Nepročitano 08-03-16, 17:49   #18
Krumpironja
Super Uvaženi Član

Krumpironja avatar

Član foruma od: 08.05.2010
Krumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodanKrumpironja je zaista zgodan

Mogo bi ja brzom biciklističkom gore
Nepročitano 09-03-16, 10:42   #19
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

A još brže dolje, pogotovo ak si bez bremzi.

Ima jedna angdota kod nas za vožnju s biciklom.
Jednog biciklistu na nizbrdici zaustavlja policija, a on ne staje nego viče:
"Ja sam Mika i nemam bremzi".
Nepročitano 13-03-16, 20:06   #20
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Dragi forumaši za sve informacije oko sajma u Jastrebarskom Nazovite našeg ličkog prijatelja na mobitel 098229916

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 07:08.