Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 31-03-17, 21:31   #1
drazenhonda
Uvaženi Član

drazenhonda avatar

Član foruma od: 01.11.2010
drazenhonda je nebrušeni draguljdrazenhonda je nebrušeni draguljdrazenhonda je nebrušeni draguljdrazenhonda je nebrušeni dragulj
Početno Sajam Gudovac 2017

Negdje sam pročitao da je sajam ovaj vikend?

Nepročitano 31-03-17, 21:37   #2
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Sajam Gudovac 2017

Je.
Tko dolazi sutra nek se javi.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-04-17, 13:05   #3
bane1978
Uvaženi Član

Član foruma od: 07.02.2012
bane1978 ima spektakularnu aurubane1978 ima spektakularnu auru

Akamo da se javi?
bane1978 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-04-17, 22:23   #4
mali
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.02.2015
mali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni draguljmali je nebrušeni dragulj

ja sutra idem malo da vidimo što ima.
mali je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-04-17, 23:29   #5
bane1978
Uvaženi Član

Član foruma od: 07.02.2012
bane1978 ima spektakularnu aurubane1978 ima spektakularnu auru

Ja bio danas
bane1978 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-04-17, 06:57   #6
drazenhonda
Uvaženi Član

drazenhonda avatar

Član foruma od: 01.11.2010
drazenhonda je nebrušeni draguljdrazenhonda je nebrušeni draguljdrazenhonda je nebrušeni draguljdrazenhonda je nebrušeni dragulj

Ja evo sad krečem, jel se vidimo na Priminom štandu oko 12?
Nepročitano 02-04-17, 07:52   #7
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od bane1978 Vidi poruku
Akamo da se javi?
Više nikam.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-04-17, 16:21   #8
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Član foruma od: 01.06.2011
ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku

Uvijek sam išao u jutro rano,danas odem malo prije podne,debeli + je bio što sam parkirao prek puta TROHE,čim sam ušao ,sretnem dvoje dragih Međimuraca,johabicu i johabija,ovom prilikom da kažem da nam se johabica proljepšala,valjda zbog puta u zemlje dalekog istoka.Onda je naišao Vargas sa suprugom,sreo sam se i Tomom 522,Lički prijatelj GROF sa obitelji i upoznao sam člana dlesa 18 na štandu malih crvenih traktorčića.Sajam je bio dobrano u gužvi.željeza svakojakog sa dodatkom plastike,cijene nebeske,sve u svemu ,eto malo duhovnog odmora za danas.
Nepročitano 02-04-17, 20:59   #9
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Ajme....ove godine sajam bio posjećen ko nikada do sada - prvo smo u koloni čekali na parking, srećom se kao i uvijek odlučili za privatno dvorište, pa kupi ulaznice.....i uđemo mi tako, i u prvih par minuta naletimo prvo u prolazu na Grofa, pol minute nakon što smo krenuli dalje na jednog sumještana, tri minute nakon toga na Ajkulu, pa na još par poznatih, a onda na kraju na Bobića.
I tako smo u tome moru ljudi popričali sa petnaestak prijatelja i znanaca - ovo je zbilja bilo pravo čudo - bez ikakvog plana i dogovora sretneš toliko dragih ljudi.

Ajkula hvala na komplimentu, ali to da sam uh gospođa već svi znamo

Ajme gladi....najprije se jelo vojničk grah - ajme fine hrane...., pa razgledao traktor za tri milijuna kuna, ostalo željezno me baš i nije zanimalo, više onaj popratni sadržaj - mali obiteljski obrti, naši i inozemni - za suvenir sam uzela kilu talijanskog sira starog tri godine za sto četerdeset kuna, baš je fini, neće dugo potrajati, već ga dio fali......uglavnom, ne sjećam se da sam vidjela ovoliko posjećen sajam u zadnjih šest - sedam godina kao što je bio danas.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-04-17, 21:01   #10
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 09.11.2011
DARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svima

a vele da ljudi s godinama slabije vide...jo, uvijek si kontra!

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:53.