Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-09-17, 23:16   #111
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost
Početno Re: Sajam Gudovac 2017

Citiraj:
Prvotno napisano od nimrennermin Vidi poruku
Ovako, kako sam ja vidio na strano 9,, dotična je pojela četiri porcije graha (svaka slika, druga porcija) i sad je taj problem, đe nje ima u struku,, ama i nebilo je pokraj tog izjedanja.
Znam ja sad ima da me nema,, kad istini pogledaš u oći!!!
E pa nisam.
A i nije meni višak u struku nego manjak u bokovima i ramenima.
Tak star a još pojma nemaš.

Hehe....bosanče.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 13-09-17, 07:45   #112
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Jo, znaš li onu:
- Doktore, koliko bi ja trebala biti visoka za svoju težinu, pita Fata?
- Paaaa, oko 4 metra.
- Znači da nisam debela; ja sam niska!
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-09-17, 13:38   #113
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Vidim da znaš znanje.
Zato si i zahvalu dobil.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-09-17, 17:32   #114
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Hvala i tebi kaj cijeniš znanje
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-09-17, 21:50   #115
nimrennermin
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.12.2014
nimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajan

Jooooj ti si dragi moj u zabludi ni doma ona toliko ne pojede a kamoli tu gdje se to od jedne dame nebi ocekivalo,,,

[/QUOTE]

Bobić... Bobić!!!!

Kad je mufte.... i sirće je slatko!!!!
nimrennermin je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 16:39.