Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi Sajmovi, proizvođači polj. opreme, literatura i časopisi

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 02-04-17, 22:05   #11
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost
Početno Re: Sajam Gudovac 2017

Kojotiču, uzvodno....jel se sjećaš?........
johabica je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 02-04-17, 22:18   #12
Plemeniti
Super Uvaženi Član

Plemeniti avatar

Član foruma od: 16.12.2008
Plemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajanPlemeniti je sjajan

Citiraj:
Prvotno napisano od DARIJUS Vidi poruku
a vele da ljudi s godinama slabije vide...jo, uvijek si kontra!
Ma moram te demantirati i reci da ima Jo pravo, jos nikad nije ovoliko ljudi strujalo sajmom odkad ga ja posjecujem,,,
Mora se priznati da je tetku Jo sad ipak lakse zaobici nego preskociti, daklem cini se da mirodije imaju djelovanje,,,
Jos samo da za Johabija nađe prave i nece nas vise nikog poznati na sajmu a ni van njega,,,
Također puno se dragih ljudi srelo da ne nabrajam sad,,,
zeljeza ko u prici a para za Goldonija jos uvijek nema na vidiku tak da smo opet otisli doma u nadi da ce jednog dana i ime naseg opg-a osvanuti na nekom od njih,,,
Nepročitano 02-04-17, 22:27   #13
jlukaci7
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.02.2012
jlukaci7 ima spektakularnu aurujlukaci7 ima spektakularnu auru

Sreča moja ove godine mi nije nitko stal na nogu pa sam hodal ko leptirić!!!!!!!!
jlukaci7 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-04-17, 23:26   #14
nimrennermin
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.12.2014
nimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajannimrennermin je sjajan

Jel vam to bilo zabranjeno slikati na sajmu,,, ccccc ?????

Za nekih 40- ak dana vidimo se u Novom Sadu,,
nimrennermin je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-04-17, 23:49   #15
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Član foruma od: 01.06.2011
ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku

Tolika je bila gužva da je slikanje bilo na zadnjem mjestu.
Nepročitano 03-04-17, 10:13   #16
DanXo
Polako se zagrijava

Član foruma od: 08.02.2017
DanXo je na dobrom putu

Pozdrav,

Ja sam s firmom izlagal na sajmu dijagnostiku za traktore, ali sam ja samo bil u petak na štandu. Pa sam imal vremena malo hodat po sajmu dok nije bila gužva preveč i čak neke slike opalil. Nema previše ali bar nešto da se vidi za one koji nisu bili.

DanXo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-04-17, 10:13   #17
DanXo
Polako se zagrijava

DanXo je na dobrom putu

I evo nastavak:

Nepročitano 03-04-17, 10:25   #18
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Ja imam filmić s akrobatskim plesom WAY skid steer loadera, ali ga nemrem postaviti.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-04-17, 11:45   #19
puknuti
Gost

ja ne razmem zašto tratore svi slikaju odnaprijed a traktor radi s eementima otpozadi a ne s rilcom ...ja uvjek traktoru prilazim odostraga ..zanima me kaj ima iza a ne kakve su mu maglenke ..poslje je jaj meni jaj jer se može dodatna hidraulika , pomična poteznica itd...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 03-04-17, 11:55   #20
DanXo
Polako se zagrijava

DanXo je na dobrom putu

Pa slikam traktor od naprijed da se vidi, a iza si ja pogledam kaj mi treba tj dal bi mi odgovaral. A većina slika je samo poslikano radi toga se vidi kaj je bilo na sajmu, a ne radi stručne razrade pojedinog elementa vozila.

Ako sam zainteresiran za neki traktor, za kupnju onda ga bum i detaljno pogledal, ali recimo Fendt 1050 me ne zanima i nemam potrebu ga slikat od iza, nego samo okinut sliku da se vidi da je tam.
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 05:54.