Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Peradarstvo Mechelner i / ili Sundheimer
Peradarstvo Sve o grani stočarstva koja se bavi uzgojem pernatih životinja sa ciljem dobijanja mesa, perja i jaja.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 01-01-18, 21:28   #11
David79
Regularni Član

Član foruma od: 09.12.2016
David79 je na dobrom putu
Početno Re: Mechelner i / ili Sundheimer

Vidim ja da vi drzite kokosi ko kucne ljubimce,zato i mozete eksperimentirat..ali da vam one pojedu 100 kg kukuruza a nisu ni snesle ni udebljale se, drugacije bi razmisljali..
David79 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 02-01-18, 10:50   #12
kninquin
Uvaženi Član

kninquin avatar

Član foruma od: 11.05.2013
kninquin ima spektakularnu aurukninquin ima spektakularnu aurukninquin ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od David79 Vidi poruku
Vidim ja da vi drzite kokosi ko kucne ljubimce,zato i mozete eksperimentirat..ali da vam one pojedu 100 kg kukuruza a nisu ni snesle ni udebljale se, drugacije bi razmisljali..
Pa dobro to si u pravu! Nisu mi baš k'o kućni ljubimci, znam i ja tu i tamo zaklati koju, ali ih držim "za sebe", znaći nikad ne prodajem jaja ili kokoši.
Stvar je u tome što uvijek ostavljam one kokoši koje imaju nešto posebno, ili boju ili izgled ili...ili, pa sam zato sad odlučio nabaviti sve iste (2 rase) i onda ne će biti (nadam se!) favorita. Kad se iznesu idu u lonac, a ostavim potomke! Tad ću i ja biti jedan od "normalnih" uzgajivača koji isto gledaju korist neke životinje! Taj problem sam imao i sa svinjama, nije mi bilo lako zaklati pa sam ih se riješio!
kninquin je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-01-18, 21:32   #13
kninquin
Uvaženi Član

kninquin avatar

kninquin ima spektakularnu aurukninquin ima spektakularnu aurukninquin ima spektakularnu auru

Stigli mi pilići!! Jebemu miša što su zanimljivi! Jedva čekam kad će dobiti perije! Do sada još nisam odgajao piliće iz inkubatora, uvijek je to radila kvočka a sad im ja glumim mamu! To nije uopće problematično kako sam ja zamišljao!!
Nepročitano 02-04-18, 16:30   #14
kninquin
Uvaženi Član

kninquin avatar

http:/
Evo i malo slika... 2 mjeseca
Odgovori

Oznake
mechelner / sundheimer

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 05:59.