Mehanička radionica Ideje, popravci, izumi, servisi...vezano za poljoprivrednu mehanizaciju.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 20-05-18, 22:08   #81
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe
Početno Re: Kompresor za zrak

Hvala obojici.

Spominjete dva različita sistema. Nisam siguran kak je kod mene. Ovaj s video klipa mi se čini bolji.
U svakom slučaju bum provjeril koji je i onda postupil u skladu s time.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 21-05-18, 08:35   #82
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Vijeme je za novo crijevo.
Tko je videl popravljati stare stvari
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-05-18, 08:39   #83
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe

Nepročitano 21-05-18, 11:07   #84
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Riješeno.
Oprugicu treba vrtjeti u desno kod skidanja i kod ponovnog stavljanja. Onda ide lagano. Za omekšavanje crijeva je poslužio običan fen za sušenje kose.
Još jedanput hvala svima koji su mi pružili pomoć.
Nepročitano 21-05-18, 11:44   #85
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

Član foruma od: 04.10.2013
brgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajan
Post Re: Kompresor za zrak

Onaj na videu ima drugačiji holender (ostalo je isto).
brgud je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 21-05-18, 18:54   #86
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Ono s Puknutovog videa je kvalitetnije pa je gore i takva spojka.
Ja osobno mrzim ta crijeva na feder, za kamione ili neke tokare da, ali da mi se po radioni plete pod nogama nema šanse, pa ga lovi, pa ..... ne dopada mi se.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 09:11.