Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > RUSKI TRAKTORI > MTZ - Minsk Traktorski Zavod Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 27-07-18, 21:13   #2061
bduda
Polako se zagrijava

bduda avatar

Član foruma od: 24.11.2013
bduda je na dobrom putu
Početno Re: Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

Citiraj:
Prvotno napisano od nino1005 Vidi poruku
Probaj ak ti netko uskoro tocno ne odgovori eliminacijom,prvo vidi cijevi sta idu s razvodnika di koja ide i ako ima dvije koje nisu nigdje trebale bi bit te a sta se tice rucica isto gurnes svaku dok na tu iza ne krene slinit ulje i cujes pumpu da teze malo radi ili skines najjednostavnije radionicki prirucnik i tamo imas sve,tak ja radim jer nakon svih filozofija i savjeta neznas vise jel to svemirski brod ili traktor. ja sam konkretno kupio 82ojku prije nekih godinu i pol, naizgled super ali nisam tada znao nista o traktorima uglavnom drama od hidraulike do kardana struje itd,tek tolko da radi osim motora koji je dobar izuzevsi pumpu goriva koja tu i tamo ne curi, sad je sve manje vise rijeseno ali nakon muke isusove,youtubea,kupovanja nepotrebnih dijelova itd itd. Dakle prirucnik je majka ak nisi mehanicar jer nije bas komplicirano
Gdje se može skinuti radionicki prirucnik, ako imaš neki link. Hvalla

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
bduda je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 28-07-18, 02:04   #2062
nino1005
Polako se zagrijava

Član foruma od: 28.02.2017
nino1005 je na dobrom putu

budem potrazio al mislim da ima ovdje,ja imam sve za 82ojku nemam za 52 pa ak nadjem stavit cu
nino1005 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-08-18, 21:49   #2063
mzilja18
Aktivni Član

mzilja18 avatar

Član foruma od: 27.02.2010
mzilja18 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od Majok Vidi poruku
Hvala za informaciju,znam da ima u Zelini neki ali neznam koliko je dobar.A kod ovoga iz Mađarske bi ja ostavio svoju i da mi ju vrati popravljenu.Nebih uzimao neku drugu,ovoj nije ništa nego ima skoro 7000 sati pa je malo potrošena,malo mi duže vergla dok ga palim.Baš se vidi da je do pumpe jer dok vergla neide odmah dim na auspuh,tek pred paljenje se počne vidjeti da je počela pumpati gorivo.Mada nije ni nova skupa,mislim da je 1900 kuna.Za usporedbu na torpedu nam je skroz otišla na manje od 5000 sati i nova je koštala onda 1300 maraka
Gdje si na kraju nosio pumpu na reparaciju.?
Moja je svoje dala na 7200 rh.
Taj Čurg u Mađarskoj, jel problem naći tog bošistu?
Nepročitano 07-08-18, 17:03   #2064
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok ima spektakularnu auruMajok ima spektakularnu auru

Nisam još nigdje nosio jer mi treba sad traktor svaki dan.Ali našao sam tog u zelini zove se Bogdan i kod njega ću odnijeti.On popravlja te pumpe
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
BELARUS opća rasprava mario RUSKI TRAKTORI 2321 Danas 12:17
prodajem belarus t 40!!! t40sb Ponuda 6 31-10-12 19:17

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:18.