Ostale grane poljoprivrede Ostale grane poljoprivrede koje nisu obuhvaćene postojećim kategorijama.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 10-03-10, 08:15   #31
Suncokretica2
Polako se zagrijava

Član foruma od: 26.01.2010
Suncokretica2 je na dobrom putu
Početno Re: UKRASNO BILJE

Profesionalno nisam razmnožavala Afričke ljubice, ne isplati se to jer su preosjetljive i teško im je dati sve potrebno u plasteniku, inače sam ih doma razmnožavala, nekad davno, za sebe, ide brzo samo ukorjenjivanje, ali da procvate treba joj najmanje 6 mjeseci. Zabavno za hobiste
Što se tiče ruža, mogu one u saksijama dugo biti, samo moraju biti dosta duboke.

Nepročitano 16-03-10, 21:22   #32
pozna
Regularni Član

Član foruma od: 08.09.2007
pozna je na dobrom putu

jel ima netko informaciju o cijenama bazenske folije,2,3 mm??
pozna je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-03-10, 18:41   #33
dmeter
Gost

Citiraj:
Prvotno napisano od pozna
jel ima netko informaciju o cijenama bazenske folije,2,3 mm??
10-15 kn m2
  Odgovori s citatom
Nepročitano 08-06-11, 23:10   #34
pozna
Regularni Član

Član foruma od: 08.09.2007
pozna je na dobrom putu
Početno

da li netko zna kako se rijesiti mahovine iz travnjaka,ali naglasak je na eko,bio ,znaci bez ikakve kemije,mehanicki nacin djeluje na 60-ak %,nedovoljno. neki pripravak od bilja,nesto slicno?
pozna je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-10-14, 12:42   #35
selesmarina
Početnik

Član foruma od: 23.06.2014
selesmarina je na dobrom putu

Muž i ja smo se preselili na starinu u Istru, ali kako to nitko nije godinama održavao to je bila jedna katastrofa. Kuća smo još kako tako uspjeli sredit da se može živjet u njoj, ali okućnica je bila katastrofa i jednostavno nismo stizali urediti ju. Zato smo unajmili za uređenje okućnice tvrtku Belana vrtovi (saznajte više) i oni su nam super sve napravili. M
selesmarina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-10-14, 12:50   #36
selesmarina
Početnik

Član foruma od: 23.06.2014
selesmarina je na dobrom putu

Muž i ja smo se preselili u starinu u Istri, a kako tamo duže vrijeme nitko nije boravio kuća i okućnica su bili katastrofa. I kuću smo još kako tako uredili da bi mogli živjeti u nju, ali za urediti okućnicu nikako naći vremena. Iz tog razloga sam unajmila tvrtku da nam malo pomognu bar da netko to lijepo uredi, a onda ćemo mi održavati. Unajmila sam tvrtku Belana vrtovi (saznajte više) da mi urede okućnicu i super sam zadovoljna, savršeno su mi je uredili i sad s guštom idem uređivati vrt.
selesmarina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-08-16, 17:51   #37
IvanaRadijan
Početnik

Član foruma od: 11.08.2016
IvanaRadijan je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od selesmarina Vidi poruku
Muž i ja smo se preselili u starinu u Istri, a kako tamo duže vrijeme nitko nije boravio kuća i okućnica su bili katastrofa. I kuću smo još kako tako uredili da bi mogli živjeti u nju, ali za urediti okućnicu nikako naći vremena. Iz tog razloga sam unajmila tvrtku da nam malo pomognu bar da netko to lijepo uredi, a onda ćemo mi održavati. Unajmila sam tvrtku Belana vrtovi (saznajte više) da mi urede okućnicu i super sam zadovoljna, savršeno su mi je uredili i sad s guštom idem uređivati vrt.
Mogla bi preporučiti i Konveks za uređenje vrta
IvanaRadijan je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 14-08-16, 19:44   #38
kocnica
Početnik

Član foruma od: 25.10.2013
kocnica je na dobrom putu

Ajmo ga nazvat zacetak vrta (jos je u pelenama)
Dakle posadjeno red lovorvisnje prosle godine godine u 10 mjesecu i ove godine na proljece, ima kupovni ima sto sam sam pikirao bilo je i crveni koje sam pocupao pa opet posadio zelene. Svakakvi uzrasta zanima me sad kakva im prehrana treba??? Jer ih samo zalijevam i samo kod prvoga sadjenja su dobili ono gnjojivo sto su imali u svojim posudama.
(posto su samo muske glave u kuci buraz i ja pa de na posao de fax ovo ono, i ne stize se, ali nadam se da ce i ovaj dio terena/ledine sto se vidi i on u skorijoj buducnosti bit zasadjen sa nekim ukrasnim biljkama, vocem itd itd )
kocnica je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Krmno bilje i travnjaštvo matija Ratarstvo 1744 20-02-17 09:21
Aromatično bilje lavanda Predstavite se 7 13-11-12 06:08
KRMNO BILJE abrkili Burza/Razmjena poljoprivrednih proizvoda i alata 23 16-09-10 13:38
Ljekovito bilje zvona Ostale grane poljoprivrede 26 15-06-09 11:12

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:15.